Konec 4.týdne a na utz NIC

Anonymní
21.10.19 08:37

Konec 4.týdne a na utz NIC

Ahoj, zítra bych měla být 5.týden od poslední menstruace a 15.den od ovulace. Ještě v sobotu ráno jsem si dělala test a byl jasně pozitivní, dnes jsem byla na utz a paní doktorka viděla jen sliznici vysoko :(. Může být opravdu brzy na to, aby šel vidět alespon gestační váček? Odebrala mi krev na HCG a dnes odpoledne nebo zítra ráno by mi měla napsat výsledek, pokud bude pozitivní, tak příští úterý na kontrolu, což bude už 6.týden od menses :,(. Miminko jsme moc chtěli, strašně dlouho, zmizely mi dokonce i cysty, které tam byly už delší dobu, takže vše bylo čisté. Moc prosím o Vaše názory a zkušenosti, kdy u Vás šel vidět gestační váček.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

403
21.10.19 08:42

Udelej si test znovu, jestli je stale pozitivni, to te uklidni :-) a je brzo si myslim… ja byla na utz asi az 10dni po pozitivnim testu, ze pry by tam driv stejne nebylo co videt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
21.10.19 08:43

Ahoj, hlavně v klidu, ještě není nic ztraceno. U mě byla vidět opravdu malilinka tečka 4+6, možná dokonce i později. Tak ještě výdrž, v počáteční fázi těhotenství ti dokáže udělat veliký rozdíl jen pouhý den. Takže panikařit bych začala až příští týden, pokud na ultrazvuku stále nic nebude. Hodně štěstí, a neboj určitě to bude v pořádku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 08:45

To je strašně brzo, doktorka tam ani nic víc vidět nemůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168
21.10.19 08:46

Mně viděli na UZ těhotenství až v 9. týdnu. Kašli na to a nechoď tam dřív než v 10. týdnu a máš klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23362
21.10.19 08:47

Jestli jsi 3+6 a teprve budeš 4 + tak je to fakt moc brzy. Na prohlídku jít nejlíp 7-8tt a nemusíš tam nic lovit a je jasno. Je to tady pořád dokola když běžíte s mokrým testem hned na gyndu a Čekáte kdoví co dva týdny po oplodnění

Příspěvek upraven 21.10.19 v 08:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 08:48

Mně vždycky objednávali až tak na 9. týden, dřív prý nebývá nic moc vidět, koneckonců ve 4. týdnu je to asi tak milimetrová ťupka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 08:49

@pikola volala jsem doktorce ohledně duphastonu, zda mám dále užívat a ona sama si mě pozvala, kdyby bylo na mě, tak jdu taky až třeba příští týden. A dnešním dnem jsem konec 4.týdne, zítra 5.týden

• Nahlásit
  • Citovat
23362
21.10.19 08:50
@Anonymní píše:
@pikola volala jsem doktorce ohledně duphastonu, zda mám dále užívat a ona sama si mě pozvala, kdyby bylo na mě, tak jdu taky až třeba příští týden. A dnešním dnem jsem konec 4.týdne, zítra 5.týden

Hele je ani ne 9 ráno pondělí a test jsi dělala v sobotu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
21.10.19 08:51

Já jsem kontrolu, na které by byl vidět váček, prošvihla :D Poprvé mě vzal doktor v 6tt a to mě ještě předem upozornil, že asi nebude nic vidět (ale nakonec bylo vidět). Takže máš čas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
21.10.19 08:55

@pikola Já taky volala k Dr. s mokrým testem a na kterém ani zdaleka nebyla čárka stejně silná jako kontrolní. Ale volala jsem hlavně protože to doktor chtěl a kvůli lékům. Minulé těhotenství nedopadlo takže se tohle muselo hlídat už od začátku, samozřejmě si mě pozval +- v 5tt, dřív by nešlo nic vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1040
21.10.19 09:37

A co se na všechny tyto otázky zeptat rovnou lékařky? To je logika jako stehno, dojít k doktorce, vše odkyvat a pak se na to ptát „expertek“ na emiminu. Myslím, že ta lékařka studovala dost dlouho, aby dokázala tyto dotazy zodpovědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
21.10.19 09:41

@NinaU. Jako vážně byl tenhle komentář nutný? Zakladatelka se ptá na naše zkušenosti, a hlavně chtěla uklidnit a slyšet dobré zkušenosti. Od toho tady to eMimino je, nebo ne? Že vás to některé baví :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 09:51

@NinaU. Milá paní chytrá, samozřejmě, že dr mi řekne, že to normální je, mají své a navíc to tolik neřeší jako já. Emimino je snad od toho, aby si sem ženy psaly typy, rady, zkušenosti. Když se ti tohle nelíbí, tak běž dál.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama