Ovlivní Utrogestan ovulaci?

588
20.10.19 16:04

Ovlivní Utrogestan ovulaci?

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli Utrogestan nějak ovlivní ovulaci? V pondělí mi doktor na gyndě předepsal Utrogestan s tím, že ho mám brát od 15 DC do 24 DC jeden ráno a jeden večer. I přes to, že jsem mu říkala, že mám ovulaci až v rozmezí 16-18 DC, tvrdil mi, že je to v pořádku. Někde jsem ale četla, že Utrogestan blokuje ovulaci, takže teď jsem zmatená a nevím co si z toho vybrat.. Mám věřit svému lékaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1713
20.10.19 16:16

Asi bych zkusila konzultaci s jinym lekarem..i online na netu v poradne treba..na porodnice.cz odpovidaji i rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
20.10.19 17:17

Určitě bych ho brala až po prokázané ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
20.10.19 19:32

@Lorymk takze mam radsi pockat? Nejak se mi nechce verit, ze by mi to napsal takhle blbe popripadne i pres to, co jsem mu rikala.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
20.10.19 19:53
@Katulik29 píše:
@Lorymk takze mam radsi pockat? Nejak se mi nechce verit, ze by mi to napsal takhle blbe popripadne i pres to, co jsem mu rikala.. :think: [/citace
Já bych stoprocentně počkala. Sama jsem ho brala až 3 dny po ovulaci. Doktorka mi potvrdila, ze Utrogestan ovulaci blokuje. Naopak, pokud má fungovat, nasazení pár dní po ovu je naprosto dostačující. Takhle bys zbytečně přišla o cyklus. Mně Utrogestan (asi) pomohl. :) Hodně štěstí! :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
20.10.19 20:57

@Lorymk tak ja pockam, nasadim ho dyl. Doktor mi tvrdil, ze po vysazeni by mela ms prijit tak do dvou az tri dnu, takze by se mi cyklus nijak nerozhodil (asi).. Bezne mam cykly (27-29 dni).. Pri nejhorsim se mi cyklus o ty cca 3 dny prodlouzi. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat