Snažení o dítě po mimoděložním těhotenství

Anonymní
20.10.19 10:26

Snažení o dítě po mimoděložním těhotenství

Ahoj holky,
Je tu někdo kdo se snaží o miminko po mimoděložním těhotenství a stále se nedaří? Přemýšlíte o caru? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.10.19 10:48

Ahoj já se snažím teprve necelý 4 měsíce takže zatím krátká doba nevím ale rok snažení je normální tak uvidím co bude dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 10:51

A ty jsi prodělala mimodelozni těhu?

• Citovat
  • Nahlásit
20.10.19 13:33
@Anonymní píše:
A ty jsi prodělala mimodelozni těhu?

Ano před 4 roky snažit jsem se začala až nedávno neměla jsem skym po operaci se snažit tak proto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
20.10.19 17:17

Ahojky. U me mimo v unoru a snazeni od dubna. Takze cca pul roku. Ted Mam zrovna po ovulaci a cekam zda ms dorazi nebo ne, tak dam vedet kdyby se zadarilo konecne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 20:06

@Markeet1 Tak to mame skoro úplně stejně. Ale nějak jsem se stim pořád tak nějak psychicky nesrovnala 🤔Každý měsíc je to jedno velké zklamání, když ta mrška přijde 😐Určitě dej vědět a držím palce, aby MS už nedorazila :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Nahlásit
1745
21.10.19 09:01
@Anonymní píše:
@Markeet1 Tak to mame skoro úplně stejně. Ale nějak jsem se stim pořád tak nějak psychicky nesrovnala 🤔Každý měsíc je to jedno velké zklamání, když ta mrška přijde 😐Určitě dej vědět a držím palce, aby MS už nedorazila :smiling_face_with3_hearts:

Musis to brat tak, ze jsi byla schopna otehotnet, priste to uz jen musi byt na spravnem miste :srdce: a dalsi vec je to, ze lepsi kdyz to dopadlo takhle, nez kdyby se neco nedej boze stalo treba v 5 mesici tehotenstvi.. takze hlavu vzhuru, melo to tak byt, ted uz bude lip :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 09:21

@Markeet1 To máš pravdu :* Děkuji.
Jinak Tobě brali i Vejcovod? Mě bohužel ano. Ale je ještě jeden naštěstí :potlesk: Tak snad bude fungovat tak jak se sluší a patří :D

• Citovat
  • Nahlásit
1745
21.10.19 09:24
@Anonymní píše:
@Markeet1 To máš pravdu :* Děkuji.
Jinak Tobě brali i Vejcovod? Mě bohužel ano. Ale je ještě jeden naštěstí :potlesk: Tak snad bude fungovat tak jak se sluší a patří :D

Ano vzali mi taky vejcovod. Pokud je ten druhy vporadku, tak se urcite brzy zadari :hug: jeste vydrz par mesicu a kdyz nic tak to res s dr :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.10.19 11:14

@Markeet1 Ano, ano teďka mám mít preventivní prohlídku, tak jsem si říkala, že bych to už nějak začala řešit, nějaké ty základní vyšetření a právě i ten druhý zdali je v pořádku, aby mě poslal na nějaké vyšetření. Tak uvidíme co mi řekne. :) Snad se brzy dočkáme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
21.10.19 12:05

@KSarah
Me ceka prave pristi mesic hsg (rentgen vejcovodu) abychom vedeli zda je vubec prichozi. Tak nejak doufam, ze uz na to nebudu muset jit :D jeste 10 dlouhych dni do ms musim ted pockat. Tak ti drzim palce at je vse vporadku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 16:50

Ahoj holky co nového u vás už se některé zadařilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 17:59

@palomadorantez
Ahojky bohužel, mě zatím ne. Už se z toho asi zbláznim :,( :lol: každopádně jaro / léto chci zkusit car..
Co u tebe? Zadařilo se? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
12.1.20 18:37
@Anonymní píše:
@palomadorantez
Ahojky bohužel, mě zatím ne. Už se z toho asi zbláznim :,( :lol: každopádně jaro / léto chci zkusit car..
Co u tebe? Zadařilo se? :oops:

No já jsem po čtyřech měsících musela mít pauzu dva měsíce a teď se začínám snažit znova dávám tomu do září a pak to budu řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 10:10

@palomadorantez
Tak snad se do září zadaří :smiling_face_with3_hearts:Budu držet palečky…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat