Kopírování po někom????????‍♀️

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 21:25

Kopírování po někom????????‍♀️

Dobrý večer holky, chtěla bych se zeptat. Stalo se vám někdy v životě ze by jste měly kamarádku, která vas pořad kopíruje? Mám jednu “nejlepsi” a s tou jsem v pohodě :srdce: ;). Ale pak jednu rikejme ji třeba Silvie, která cokoliv si koupím, rozhodnu udělat nebo někam jet tak musí taky? Je to “normalni” říkám si co je to peo mě za zrcadlo proč takového člověka mám v životě. Rozumím si s ni, je mi s ni fajn, máme obě děti ale cokoliv jakýkoliv sen se rozhodnu tak to chce hned taky. už z toho silim.Pak vždy přemýšlím nad sebou jestli tohle třeba taky dělám? Ale nejsem si toho vědoma. Naopak spis se chci odlišit. Navix ani nemusime. každý je jedinečný a má svůj dar na teto planetě a úkol. Ale tohle je na mě moc..co si o tom myslíte? Nejde to moc napsat ve zkratce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
584
10.1.22 21:35

Naposled se mi to stalo na základce teda :think: a taknějak mi to sedí k chování dětí, u dospělý matky od dětí bych to nečekala.
Asi bude mít problémy se sebevědomím, když nedokáže být sama sobě originálem… nemůžeš s ní na to téma nějak promluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11961
10.1.22 21:36

Jako mě tohle taky sere. Koupím si basu Radegasta 12, u kamošů vychválím, jak je to super škopek a co myslíte? Na další akci to chlastají všichni a už nejsem originální. Bych brečel z toho jak jsou trapní a opičí se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.22 21:39

@Cenarius hej díky si mě pobavil.. tady jde o trochu vážnější věc..o podnikání.. ale nechci :D moc rozvádět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.22 21:40

@Proseccová Mě to prave taky prijde jako bychom byly někde na základce a ro je nám přes 30 a máme děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6243
10.1.22 21:40

My třeba s kámoškou máme podobné záliby a zájmy, často se v nich sejdeme. Poslední dobou mám pocit, jako bych se po ní opičila, a to jak povolání, tak záliby. Ve skutečnosti jsme si prostě jen tak podobné, že si k tomu většinou časem obě dojdeme po vlastní ose. (např. šití, mluvila jsem o tom roky, ale ona začala o chvilku dřív, běhání, já běhala celé dospívání a chtěla se k němu vrátit, ona to ale stihla dřív, do oboru na VŠ mě pravda nasměrovala, oni postavili barák před lety a my se nyní vzhledem k okolnostem také rozhodli koupit dům… Už jsme si dělaly legraci, že i v covidu jsem se opičila, neb jsem ho dostala týden po ní). Fakt v tom musíš vidět opičení? A i kdyby jo - tak co? Nějak postrádám ten důvod, proč tě to tak štve… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6406
10.1.22 21:41

Nemyslím si o tom vůůůbec nic, pokud má někdo potřebu mě kopírovat, tak je to jeho věc, mě je to fuk..mým úkolem na téhle planetě je starat se o sebe a své děti…tvoje starosti bych fakt chtěla mít :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
10.1.22 21:43
@Antoineta píše:
@Cenarius hej díky si mě pobavil.. tady jde o trochu vážnější věc..o podnikání.. ale nechci :D moc rozvádět..

tak ale to je jiná… bohužel ale máme svobodný trh, takže jí nezakážeš podnikat ve stejném oboru, jenom bych si asi dala pozor a už bych před ní / s ní o tom nemluvila, prostě svoji strategii, vizi si nech pro sebe nebo pro pár nejbližších, ale rozhodně to neřeš s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3075
10.1.22 21:44
@Anonymní píše:
Dobrý večer holky, chtěla bych se zeptat. Stalo se vám někdy v životě ze by jste měly kamarádku, která vas pořad kopíruje? Mám jednu “nejlepsi” a s tou jsem v pohodě :srdce: ;). Ale pak jednu rikejme ji třeba Silvie, která cokoliv si koupím, rozhodnu udělat nebo někam jet tak musí taky? Je to “normalni” říkám si co je to peo mě za zrcadlo proč takového člověka mám v životě. Rozumím si s ni, je mi s ni fajn, máme obě děti ale cokoliv jakýkoliv sen se rozhodnu tak to chce hned taky. už z toho silim.Pak vždy přemýšlím nad sebou jestli tohle třeba taky dělám? Ale nejsem si toho vědoma. Naopak spis se chci odlišit. Navix ani nemusime. každý je jedinečný a má svůj dar na teto planetě a úkol. Ale tohle je na mě moc..co si o tom myslíte? Nejde to moc napsat ve zkratce

Mě to přijde jako reklama na DM :lol: :lol: (malá ségra prudí starší, tím, že jí vše bere a nakonec dojemný konec, kdy zjistí, že je její vzor)
Já vlastně a souhlasím s tou reklamou. Jestli to je kamarádka, tak by mě to mělo tešit, že jsem její vzor a můžeme spolu věci a zážitky sdílet. Mě by to bylo fuk a ještě by mě tešilo, že si pokecáme o stejné kabelce, kočárku, dovolené…
Podle toho, že tě to prudí…tak to asi taková kamarádka nebude a přijde mi, že sis odpověděla sama - asi jí v životě nechceš.
Mě by prudilo jen to, kdyby jí stejný svetr sekl víc nebo měla ve stejných džínách hezčí zadek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11961
10.1.22 21:46
@Antoineta píše:

Tak snad nejsi tak blbá a nevykládáš jí svoje podnikatelký plány ne? To je tak nějak úplný základ podnikaní, hlídat si svoje know-how.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.22 21:46

@Lelio díky za reakci. Hele to se prave snažím zjistit proč to tak resim.Asi ze je toho strašně moc co kopíruje. Ze me pak to co vymyslim - (kurz/prace při mateřské ) jako by mi vzala ten muj sen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
10.1.22 21:49
@axlpol píše:
Mě to přijde jako reklama na DM :lol: :lol: (malá ségra prudí starší, tím, že jí vše bere a nakonec dojemný konec, kdy zjistí, že je její vzor)
Já vlastně a souhlasím s tou reklamou. Jestli to je kamarádka, tak by mě to mělo tešit, že jsem její vzor a můžeme spolu věci a zážitky sdílet. Mě by to bylo fuk a ještě by mě tešilo, že si pokecáme o stejné kabelce, kočárku, dovolené…
Podle toho, že tě to prudí…tak to asi taková kamarádka nebude a přijde mi, že sis odpověděla sama - asi jí v životě nechceš.
Mě by prudilo jen to, kdyby jí stejný svetr sekl víc nebo měla ve stejných džínách hezčí zadek :lol:

Mám to úplně stejně! Ovšem pokud se jí svěřila s nějakým záměrem / plánem na podnikání a ona teď chce dělat to samý, tak to by mě už naštvalo. Ale zase pro zakladatelku poučení, že si pro příště má svoji vizi a svoje know-how bedlivě střežit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.22 21:49

@Shari81 zajímavá ta poslední věta. Představ si zw mas sen a velký a mluvíš o tom a mezitím se udejou jiné věci a ta které jsi nejvic věřila uskuteční presne to o čem jsi tak dlouho uvažovala? Já udelalala první krok a ona hned i ty další. Jako klobouk dolu zase před ni, obdivuju ji a přeju ji aby byla úspěšná ale mrzi mě ze zrovna si vybrala ten samy obor co já ikdyz oredtim nikdy nemluvila. to mě mrzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.22 21:51

@axlpol díky moc. U obleceni mi to nevadí ale teď mě to nastavili v oblasti podnikání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.22 21:52

@Cenarius vypadá to Tvl ze asi jsem.🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu