Koronavirus - říct nebo neříct?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
50
25.9.20 20:56

V tomto případě bych to neříkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15536
25.9.20 20:57

Neřekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
25.9.20 21:44
@Anonymní píše:
to už je bezpředmětné. Už jsem doma. Navíc bych ani neměla kam jít, přes víkend se intr zavírá. Leda někam ke kamarádce no, ale být tam 3 dny je mi blbé.

V tom případě je bezpředmětné, že se tady ptáš. Riziku jsi je vystavila, pokud bys to měla, stejně jsi je už nakazila, tak to jim to asi neříkej. :roll: Pravděpodobně to bude ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
25.9.20 23:17
@Anonymní píše:
@Veveří já už jsem taky dospělá, ale to je vlastně jedno, viď? To já jsem tady ten malej fracek. Nevěřím, ze se otec zmůže na cokoli jiného než na hysterii. Když vidím, co předvádí u těch zmíněných zpráv na NOVĚ. Za všechny ostatní příspěvky děkuji, nebudu říkat nic, zbytečná panika. Ještě je tu varianta říct jenom mamce.

Tak to řekni jen mamce. Ale v tomhle případě je šance, že jsi se od dotyčného nakazila ty, úplně minimální. Takže bych je zbytečně nestrašila.
Pokud bys měla nařízenou karanténu ty nebo se tě to nějak víc týkalo, tak samozřejmě nic nezatajovat. Ale tady fakt nevidím důvod jim to říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
26.9.20 00:11

Jsem se studenty v kontaktu denně a měli jsme už tři případy, kdy se jim na oboru nebo stejném patře vyskytl někdo pozitivní. Otestovali nám je a ve všech případech byli negativní. Opravdu není velká pravděpodobnost, že byste byla pozitivní.

Je to vlastně něco, co se k vašemu zdravotnímu stavu vůbec nevztahuje a netýká se to ani vašich rodičů. Zbytečně byste je vyděsila a pak poslouchala řeči typu, že musíte hned domů a minimálně dalších 10 let nikam nepojedete, protože byste chytila chrchel :roll:

Člověk se musí naučit zhodnotit kdy je vhodné mlčet. Je to dovednost, která jednomu značně ulehčí život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
26.9.20 00:29

A jak jsi to řešila doteď, když jsi někde potkala někoho s chřipkou a vlastně ani nepotkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2365
30.9.20 11:16

Vůbec bych o tom nemluvila. Není vlastně ani o čem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama