Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata. Vždycky jsem měla krátké vlasy a myslím si, že mi to vždycky docela slušelo, že jsem typ na krátký sestřih. Poslední půlrok byl trochu shon a nechtělo se mi ke kadeřnici a vlasy narostly. A najednou si všímám toho, že se za mnou na ulici tu a tam otočí chlap, v autobuse se na mě usměje, atd… Předtím se po mě teda chlapi moc netloukli. Mají opravdu delší vlasy takovou moc? Protože s krátkými jsem si připadala mnohem víc sexy:) Jaké máte zkušenosti?
P. S. Zůstávám v anonymitě, protože sem chodí i některé kolegyně a příbuzenstvo, nerada bych jim odhalila, co tu jinak řeším:) Jsou to věci, o kterých nechci, aby se moc vědělo…
většina chlapu preferuje vlasy dlouhý ale třeba ten muj by si nevšiml ani kdybych přišla plešata. kouká se výhradně na postavu a to co je na krku ho nezajímá. takže když se ho ptám jaký vlasy měla ta či ona tak není schopen odpovědět jestli byla blondýna, černovlasá nebo jestli byla na ježka
Já měla donedávna vlasy do půli zad, manžel byl pořád proti ostříhání. Pak jsme přišla s delším mikádem a on mi druhý den v koupelně říká:,, Na tobě je něco jinak, Ježíš, ty máš ostříhaný vlasy. Ani jsem si toho včera nevšiml. " Takže tomu, že to chlapi nějak extra vnímají, moc nevěřím. Ale za mě, polodlouhé a dlouhé vlasy, pokud dotyčné sluší a jsou upravené, jsou prostě ženštější. Žena v nich vypadá křehčeji.
@axelina píše:,
většina chlapu preferuje vlasy dlouhý ale třeba ten muj by si nevšiml ani kdybych přišla plešata. kouká se výhradně na postavu a to co je na krku ho nezajímá. takže když se ho ptám jaký vlasy měla ta či ona tak není schopen odpovědět jestli byla blondýna, černovlasá nebo jestli byla na ježka
ale jaký měla prsa, to by věděl, že? ![]()
já je mám po zadek a dost mi je cizí lidi chválí, dneska prodavačka ve Vaňokvce, takže asi na tom něco bude
děda vždycky říkal, že ženská je nejkrásnější s dlouhýma vlasama a v šatech
@adriana24 píše:
já je mám po zadek a dost mi je cizí lidi chválí, dneska prodavačka ve Vaňokvce, takže asi na tom něco budeděda vždycky říkal, že ženská je nejkrásnější s dlouhýma vlasama a v šatech
To je blbost. Ženská je nejhezčí bez šatů ![]()
@Prof. Farnsworth píše:
To je blbost. Ženská je nejhezčí bez šatů
Ale ty vlasy si muze nechat,ne? ![]()
Jo,je to tak,at se nam to libi nebo ne,ale vetsina muzu se za dlouhymi vlasy instinktivne otaci
Jednu dobu jsem mela dlouhe blond (svoje-byla jsem nejak lina barvit ci strihat) a chlapi se mohli zblaznit.Me ale tento druh pozornosti vylozene vadi,takze jsem to velmi rychle zase zkratila a obarvila ![]()
@Lenka_Hal píše:
Ale ty vlasy si muze nechat,ne?
Rozhodně. Ostatně, za co by se muž při sexu přitahoval, že ![]()
Nejsou vlasy, jako vlasy. Ale pokud má žena kvalitní a pěstěné vlasy, je to obrovská devíza.Dle vlastní zkušenosti vím, že dlouhé vlasy dělají s některými chlapy hotové divy/proč asi se musí muslimky zahalovat, že?/.Pokud bych se ostříhala na krátko/což nehrozí/, myslím, že by to manžel rozdýchával velmi dlouho. ![]()
Ono taky zalezi jestli dlouhy+upraveny+pekna barva vlasu. Styl oblekani, liceni… o zensky co maji dlouhy, urousany, nemyty vlasy, okousany nehty, teplaky a mikinu starýho, taky nikdo nezavadi ![]()
Dlouhe vlasy jsou symbolem zenskosti stejne jako oble boky a plne tvary. Jasneze dlouhe huste vlasy jsou top
@Aduš8 píše:
Já měla donedávna vlasy do půli zad, manžel byl pořád proti ostříhání. Pak jsme přišla s delším mikádem a on mi druhý den v koupelně říká:,, Na tobě je něco jinak, Ježíš, ty máš ostříhaný vlasy. Ani jsem si toho včera nevšiml. " Takže tomu, že to chlapi nějak extra vnímají, moc nevěřím. Ale za mě, polodlouhé a dlouhé vlasy, pokud dotyčné sluší a jsou upravené, jsou prostě ženštější. Žena v nich vypadá křehčeji.
No, co. Doma to viděl denně, tak se mu to vrylo do podvědomí a chvilku trvá než se 20let stará informace přepíše.
To u nových, neokoukaných objektů je to raz dva. ![]()