Je to z mojí strany přecitlivělé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 14:10
Je to z mojí strany přecitlivělé?

Holky prosím anonym, příbuzní o problému vědí a nechci, aby si mě spojili s nickem. Zajímalo by mě, jestli byste měly stejný pocit, co já. Manželův známý nám dělal pár odborných věcí na domě a po čase se ty věci začaly kazit. Známý samozřejmě plná huba výmluv, proč on za to nemůže a proč za to může kdokoliv jiný, co tam dělal před ním. Manžel byl sice rozumný, ale hodně se ho zastával. No a já si nakonec vynutila na jednu věc, co se mi nezdála, testy. Manžel prskal, že jsem paranoidní, ale po testech ho smích přešel, všechno bylo špatně. Manžel konečně prohlásil, že ten známý je de*il, a že to teda budeme řešit. No a mě mrzí, že jsem se nedočkala žádné omluvy nebo slov úznání. Aby to nevyznělo blbě, nechci na manžela dělat ramena, že já to věděla nejlíp, ale tak nějak jsem doufala, že mi třeba řekne, že ho mrzí, že na mě nedal a že jsem si testování musela vynucovat. Přeháním, nebo by vás to hlodalo taky? :oops: připadám si blbě, ale hlodá to ve mně

Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 06.03.19 14:12

Neřešila bych to - mě to přijde nepodstatné - a v budoucnu když cokoliv tak bych s úsměvem řekla miláčku asi jako dříve toto, ze? Proste bych mu zacpala pusu. Mě by stačilo toto…
Neumím si představit ze bych se i já nějak omlouvala manželovi ze moje kamoska nám něco udělala špatne - k kdyby říkal já ti to říkal… tak řeknu No jo no. Ale spis bych hned řešila co a jak dal, jak vyřešit problém

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51917 příspěvků 06.03.19 14:14

Jé, tak evidentně uznal že máš pravdu, začal to řešit.. to to vážně potřebuješ písemně, dopisem do vlastních rukou s doručenkou a pomníkem za statečnost? :roll:

Příspěvek upraven 06.03.19 v 15:13

Evulina
Neúnavná pisatelka 16808 příspěvků 06.03.19 14:15
@Anonymní píše:
Holky prosím anonym, příbuzní o problému vědí a nechci, aby si mě spojili s nickem. Zajímalo by mě, jestli byste měly stejný pocit, co já. Manželův známý nám dělal pár odborných věcí na domě a po čase se ty věci začaly kazit. Známý samozřejmě plná huba výmluv, proč on za to nemůže a proč za to může kdokoliv jiný, co tam dělal před ním. Manžel byl sice rozumný, ale hodně se ho zastával. No a já si nakonec vynutila na jednu věc, co se mi nezdála, testy. Manžel prskal, že jsem paranoidní, ale po testech ho smích přešel, všechno bylo špatně. Manžel konečně prohlásil, že ten známý je de*il, a že to teda budeme řešit. No a mě mrzí, že jsem se nedočkala žádné omluvy nebo slov úznání. Aby to nevyznělo blbě, nechci na manžela dělat ramena, že já to věděla nejlíp, ale tak nějak jsem doufala, že mi třeba řekne, že ho mrzí, že na mě nedal a že jsem si testování musela vynucovat. Přeháním, nebo by vás to hlodalo taky? :oops: připadám si blbě, ale hlodá to ve mně

Jestli tvůj muž není extra mluvka a gentleman, tak přestože si to 100% myslí, tak mu nemusí docvaknout ti to říct. Chlapi holt někdy uvažujou jinak, než ženské, ale zaručit ti mohu, že si nyní asi drbe hlavu a je jasné, že ti zapravdu dává - bohužel jen ve své hlavě. Ale nebrala bych si to osobně..Já si takhle brala osobně dlouho, že muž nepomůže doma sám od sebe, že se o to vždy musím prosit. Ale co, prostě to tak je a on mi to i řekl: „Hele musíš vždy do mě "kopnout“ :mrgreen: Tak od té doby klídek, když je něco potřeba, řeknu si.
Třeba by jsi to mohla obrátit v legraci a říct před ním laškovně „No, tak kdo měl pravdu“?

Paola21
Závislačka 3889 příspěvků 06.03.19 14:15

No a ten známý to dělal jako melouch nebo oficiálně přes faktury atd.? Nebo jak to chcete řešit? Jinak no, manžel se mohl alespoň omluvit.

pristelepe
Kecalka 122 příspěvků 06.03.19 14:18

Ano, je to přecitlivělé.

terien
Extra třída :D 10779 příspěvků 06.03.19 14:23

Jo, řešíš totální ptákoviny.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 06.03.19 14:34

Je to precitlivela reakce.

Levandule121
Závislačka 2571 příspěvků 06.03.19 14:48

Úplně normálně bych to s ním probrala. :kytka:

sediza
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 06.03.19 14:54

Ano, to je přecitlivělé…asi se cítíte nedoceněná.

Tarjei
Závislačka 4640 příspěvků 06.03.19 14:56

@Lama Lama :mrgreen: neee, jen s heroldem a fanfarama :lol:

lachtanice86
Echt Kelišová 7640 příspěvků 06.03.19 17:38

Seš precitlivela

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30364 příspěvků 06.03.19 17:40
@Tarjei píše:
@Lama Lama :mrgreen: neee, jen s heroldem a fanfarama :lol:

plus nástup čestné jednotky

Lenka_Hal