Co s nepojízdným autem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 09:33
Co s nepojizdnym autem?

Ahoj, vůbec tomu nerozumím, tak snad najdu rady tady ???? jde o to, že mám nepojízdné auto (není bourane) a oprava by stála cca 35-50 tisíc. Je to starší auto (Fiat Brava, rv 1995) a mě zajímá, co teď s tím, abych za to aspoň něco měla. Mám jen prodat náhradní díly? Nebo jsem se dívala, že existuje něco jako,,výkup nepojízdných aut,, ale nenašla jsem, cca kolik by mi za to dali. Nemáte někdo zkušenosti? Uvítám veškeré rady :)

Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 06.03.19 09:36

Zavolej jim, řekni co máš za auto, v jakém je stavu a oni ti nabídnou cenu ;)

Petula306
Kecalka 230 příspěvků 06.03.19 09:36

Jen pro info - auto oficiálně na díly rozprodat nejde (pokud neberu v potaz maličkosti), měla byste problém potom při likvidaci. Řešení je prodat ho celé včetně řádného přepisu, opravit nebo zlikvidovat.

M-A
Kecalka 257 příspěvků 06.03.19 09:38

Resila jsem ted neco podobne, mam octavii rok 2002 a neco s rozvodama, oprava okolo 20 mam pocitat. Ja se rozhodovala tak, ze bez opravy ma auto hodnotu do 10 tisic, po oprave by mohlo i za 40 se pripadne prodat tak u me zvitezila oprava, protoze tech 20 co dam za opravu by mi stejne nepomohlo poridit si auto, abych do nej zase nemusela cpat za opravy… ale v tvem pripade je to starsi auto a vyssi castka, myslim ze za ekolikvidaci se davalo okolo cca 1500 ale nevim jak to je aktualni, mozna fakt nejvyhodnejsi na ty dily jestli jsou treba ok, mozna zkusit nejake vrakoviste jestli by za auto neco dali…

chs.jasmin
Echt Kelišová 9089 příspěvků 06.03.19 10:23
@Anonymní píše:
Ahoj, vůbec tomu nerozumím, tak snad najdu rady tady ???? jde o to, že mám nepojízdné auto (není bourane) a oprava by stála cca 35-50 tisíc. Je to starší auto (Fiat Brava, rv 1995) a mě zajímá, co teď s tím, abych za to aspoň něco měla. Mám jen prodat náhradní díly? Nebo jsem se dívala, že existuje něco jako,,výkup nepojízdných aut,, ale nenašla jsem, cca kolik by mi za to dali. Nemáte někdo zkušenosti? Uvítám veškeré rady :)

Ahoj,

určitě ho dej na náhradní díly, nebo podej inzerát, ze ho prodáš za nějakou symbolickou cenu a ten kupující musí poplatit přepis, eko dan apod - my takto dávali staré auto (Olcit) klukům, co si to opravili na koleni a pak s tím jezdili po polní cestě a uplně ho roztřískali :mrgreen:

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 06.03.19 11:20

Prodej ho celé, tak jak je, na náhradní díly. Koukni na inzeráty a najdeš cenu za kterou se ta auta prodávají. Do kupní smlouvy musíš dát, že prodáváš nepojízdné auto, jinak ti hrozí, že se po tobě bude kupující vozit. I takový kykukové se najdou. Druhá možnost je prodat auto přímo na vrakoviště. Cenu ti nabídnou.

Váš příspěvek
Reklama