Krokodil - droga - hnijící zaživa

14809
29.9.21 21:40

Krokodil - droga - hnijící zaživa

Tak jsem dneska zase o něco chytřejší, ale klidně bych si to odpustila. Zjistila jsem, kolik různých drog se dá běžně koupit a dozvěděla se o droze, které se říká krokodil.
Skoukla jsem nějaká videa a skoro nemůžu věřit tomu, že se s tímto dá žít. Tedy většinou ty lidé dlouho nežijí, ale já si jaksi nedovedu představit ani den.
Lidé mají třeba obnažené kosti. nechápu, proč jim tedy raději tu končetinu neamputují.
Jako narovinu - něco takového jsem neviděla.
Otevřené hnijící díry až ke kosti. Vždyť musí přeci během pár dní, neřku-li hodin zemřít na infekci. Musí mít bolesti, horečky. A oni si do toho připichují další dávky.
Jo a ten smrad musí být taky asi lahodnej. Normálně u nich probíhá regulérní hnití měkkých tkání za živa.
Viděl jste to někdy někdo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9098
29.9.21 21:43

Jo, jednu dobu o tom mluvili i ve zprávách. Hnus

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
715
29.9.21 21:44

Jo to uz melo boom tak 4 roky zpatky. Je to hruza. Mzes to brat maxilane 3 mesice dele nikdo neprezil :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12503
29.9.21 21:44

Jo, to znám, na to jsem narazila před několika lety.
 https://www.google.com/…html%3famp=1

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
29.9.21 21:46

@Elzaaa Prý někdo až 3 roky..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
29.9.21 21:47

Jo to už je staré. No hnus, myslím že to má být levnější verze nějaké drogy, většinou se k tomu dohrabou tací, kteří už tu závislost nemají pod kontrolou a je jim jedno co s nima bude za pár dní, potřebují si ulevit teď hned a jakýmkoliv prostředkem. Tady z normálních lidí to asi nikdo nepochopí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
715
29.9.21 21:47
@eva valoi píše:
@Elzaaa Prý někdo až 3 roky..
8o 8o
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
715
29.9.21 21:48
@Kriss Tina píše:
Jo to už je staré. No hnus, myslím že to má být levnější verze nějaké drogy, většinou se k tomu dohrabou tací, kteří už tu závislost nemají pod kontrolou a je jim jedno co s nima bude za pár dní, potřebují si ulevit teď hned a jakýmkoliv prostředkem. Tady z normálních lidí to asi nikdo nepochopí.

Jo je to levnejsi nez heroin proto tak rozsirene hlane v rusku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
29.9.21 21:52

Jo mamka přítelkyně nám to vyprávěla, dělá sestřičku v nemocnici a dříve dělala na psychárně a tam často tyhle lidi vozí, páč mají sebevražedný sklony. Nic nechutnějšího neviděla, je to prej hrozný. A prej docela bohužel rozšířený, že je to levný, neporovnatelně levnější než třeba herak a dostupný. Říkala, že tam měli týdně v průměru 3 až pět případů s tímto a to se jedná o město cca 60 000 obyvatel. Prej se tomu říká takto protože se okolo té rány tvoří nějaké jakoby šupiny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
806
29.9.21 21:59

To je už starý, srač*ka z ruska pro feťáky. Jeden vpich a už to jede, jejich volba…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
29.9.21 22:00
@Matt 02 píše:
Jo mamka přítelkyně nám to vyprávěla, dělá sestřičku v nemocnici a dříve dělala na psychárně a tam často tyhle lidi vozí, páč mají sebevražedný sklony. Nic nechutnějšího neviděla, je to prej hrozný. A prej docela bohužel rozšířený, že je to levný, neporovnatelně levnější než třeba herak a dostupný. Říkala, že tam měli týdně v průměru 3 až pět případů s tímto a to se jedná o město cca 60 000 obyvatel. Prej se tomu říká takto protože se okolo té rány tvoří nějaké jakoby šupiny.

Ale u nás v ČR to snad bylo naprosto ojedinělý, jestli vůbec.
Má to mít podobné nebo stejné účinky jako heroin, ale dříve vyprchá, tudíž se aplikuje častěji. Je to několikanásobně levnější..
Ze začátku si ten narkoman vůbec nemusí uvědomit, že si aplikuje něco jiného. Prý.
Každopádně mi přijde skoro nemožný, aby někdo chodil s obnaženou loketní kostí…Například. Podle mě by to muselo i bolet. A pochybuji, že by se to nějak neinfikovalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
29.9.21 22:02

Já jednou viděla na hlaváku bezďáka - hnila mu noha, měl fakt gangrénu celýho lýtka, seděl tam s obnaženou hnátou a kolem něj bylo smradu jak v hradu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
383
29.9.21 22:08

Bohužel jsem to u jednoho člověka viděla i v reálu :poblion: Je to hnus stejně jako ostatní drogy, ale nevím proč se to v poslední době tolik řeší, když je to tu už dlouho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
806
29.9.21 22:08

@eva valoi
To musela být chuťovka. A po takovejch si pak sedneš třeba v metru :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
29.9.21 22:11
@eva valoi píše:
Ale u nás v ČR to snad bylo naprosto ojedinělý, jestli vůbec.
Má to mít podobné nebo stejné účinky jako heroin, ale dříve vyprchá, tudíž se aplikuje častěji. Je to několikanásobně levnější..
Ze začátku si ten narkoman vůbec nemusí uvědomit, že si aplikuje něco jiného. Prý.
Každopádně mi přijde skoro nemožný, aby někdo chodil s obnaženou loketní kostí…Například. Podle mě by to muselo i bolet. A pochybuji, že by se to nějak neinfikovalo.

No ojedinělý nevím, prej tam měli hodně případů, několik týdně. Už tam ale asi čtyři roky nedělá. Prej u nás v tý době to dost jelo mezi smažkama, je to z kodeinu, který je v lécích a ještě se s tím něco dělá s jódem, ale už přesně nevím, jak nám to říkala. Ale je dost možný, že přeháněla, jak je to všude atd aby nás vystrašila, to ona umí :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová