Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak jsem dneska zase o něco chytřejší, ale klidně bych si to odpustila. Zjistila jsem, kolik různých drog se dá běžně koupit a dozvěděla se o droze, které se říká krokodil.
Skoukla jsem nějaká videa a skoro nemůžu věřit tomu, že se s tímto dá žít. Tedy většinou ty lidé dlouho nežijí, ale já si jaksi nedovedu představit ani den.
Lidé mají třeba obnažené kosti. nechápu, proč jim tedy raději tu končetinu neamputují.
Jako narovinu - něco takového jsem neviděla.
Otevřené hnijící díry až ke kosti. Vždyť musí přeci během pár dní, neřku-li hodin zemřít na infekci. Musí mít bolesti, horečky. A oni si do toho připichují další dávky.
Jo a ten smrad musí být taky asi lahodnej. Normálně u nich probíhá regulérní hnití měkkých tkání za živa.
Viděl jste to někdy někdo?
Jo to uz melo boom tak 4 roky zpatky. Je to hruza. Mzes to brat maxilane 3 mesice dele nikdo neprezil ![]()
Jo, to znám, na to jsem narazila před několika lety.
https://www.google.com/…html%3famp=1
Jo to už je staré. No hnus, myslím že to má být levnější verze nějaké drogy, většinou se k tomu dohrabou tací, kteří už tu závislost nemají pod kontrolou a je jim jedno co s nima bude za pár dní, potřebují si ulevit teď hned a jakýmkoliv prostředkem. Tady z normálních lidí to asi nikdo nepochopí.
@Kriss Tina píše:
Jo to už je staré. No hnus, myslím že to má být levnější verze nějaké drogy, většinou se k tomu dohrabou tací, kteří už tu závislost nemají pod kontrolou a je jim jedno co s nima bude za pár dní, potřebují si ulevit teď hned a jakýmkoliv prostředkem. Tady z normálních lidí to asi nikdo nepochopí.
Jo je to levnejsi nez heroin proto tak rozsirene hlane v rusku.
Jo mamka přítelkyně nám to vyprávěla, dělá sestřičku v nemocnici a dříve dělala na psychárně a tam často tyhle lidi vozí, páč mají sebevražedný sklony. Nic nechutnějšího neviděla, je to prej hrozný. A prej docela bohužel rozšířený, že je to levný, neporovnatelně levnější než třeba herak a dostupný. Říkala, že tam měli týdně v průměru 3 až pět případů s tímto a to se jedná o město cca 60 000 obyvatel. Prej se tomu říká takto protože se okolo té rány tvoří nějaké jakoby šupiny.
To je už starý, srač*ka z ruska pro feťáky. Jeden vpich a už to jede, jejich volba…
@Matt 02 píše:
Jo mamka přítelkyně nám to vyprávěla, dělá sestřičku v nemocnici a dříve dělala na psychárně a tam často tyhle lidi vozí, páč mají sebevražedný sklony. Nic nechutnějšího neviděla, je to prej hrozný. A prej docela bohužel rozšířený, že je to levný, neporovnatelně levnější než třeba herak a dostupný. Říkala, že tam měli týdně v průměru 3 až pět případů s tímto a to se jedná o město cca 60 000 obyvatel. Prej se tomu říká takto protože se okolo té rány tvoří nějaké jakoby šupiny.
Ale u nás v ČR to snad bylo naprosto ojedinělý, jestli vůbec.
Má to mít podobné nebo stejné účinky jako heroin, ale dříve vyprchá, tudíž se aplikuje častěji. Je to několikanásobně levnější..
Ze začátku si ten narkoman vůbec nemusí uvědomit, že si aplikuje něco jiného. Prý.
Každopádně mi přijde skoro nemožný, aby někdo chodil s obnaženou loketní kostí…Například. Podle mě by to muselo i bolet. A pochybuji, že by se to nějak neinfikovalo.
Já jednou viděla na hlaváku bezďáka - hnila mu noha, měl fakt gangrénu celýho lýtka, seděl tam s obnaženou hnátou a kolem něj bylo smradu jak v hradu.
Bohužel jsem to u jednoho člověka viděla i v reálu
Je to hnus stejně jako ostatní drogy, ale nevím proč se to v poslední době tolik řeší, když je to tu už dlouho.
@eva valoi
To musela být chuťovka. A po takovejch si pak sedneš třeba v metru ![]()
@eva valoi píše:
Ale u nás v ČR to snad bylo naprosto ojedinělý, jestli vůbec.
Má to mít podobné nebo stejné účinky jako heroin, ale dříve vyprchá, tudíž se aplikuje častěji. Je to několikanásobně levnější..
Ze začátku si ten narkoman vůbec nemusí uvědomit, že si aplikuje něco jiného. Prý.
Každopádně mi přijde skoro nemožný, aby někdo chodil s obnaženou loketní kostí…Například. Podle mě by to muselo i bolet. A pochybuji, že by se to nějak neinfikovalo.
No ojedinělý nevím, prej tam měli hodně případů, několik týdně. Už tam ale asi čtyři roky nedělá. Prej u nás v tý době to dost jelo mezi smažkama, je to z kodeinu, který je v lécích a ještě se s tím něco dělá s jódem, ale už přesně nevím, jak nám to říkala. Ale je dost možný, že přeháněla, jak je to všude atd aby nás vystrašila, to ona umí
.