Krvácení po ovulaci

12
20.10.25 20:33

Krvácení po ovulaci

Ahoj holky mám takovou otázku v 18.10 jsme měli pohlavní styk podle příznaků jdem měla ovu nijak sem neměřila ale poznala a jindy když máme sex tak vždy ze mě vyteče ale teď nic a vlastně dnes od rána bolesti břicha a mírné krvácení spíš hnědé vůbec nevím jak to mám brát ms mám dostat až 25.10 a naposled jsme měli sex 27.9 vůbec nevím která bije vzhledem ze mám nepravidelnou ms a snažíme se o mimi tak nevím bolí mě prsa a ani nemůžu ležet na břichu protože prsa fakt bolí a pořad chci spát jinak nic nepocituji mate někdo zkušenost děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
823
20.10.25 20:42

Test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
20.10.25 20:45

A ukáže se něco když krvacim?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
823
20.10.25 21:02

Ja nevim, tak predpokladam, ze tema jsi založila z duvodu, jestli jsi tehotna? Na to ti odpovi test. Ale urcite 3 dny po udajne ovulaci na nem nic nebude.
Spíš to bude uz menstruace, která dorazila dříve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3716
21.10.25 07:23

@Je jedno podle me hormonální nerovnovaha. Jak dlouho se snažíte a kolik ti je? Nějaké vyšetření jste už podstupovali? Spermio? Jestli mas i nepravidelnou ms, tak v tom budou určitě hormony a pokud to nespravis do nějaké rozumné meze, tak těžko otehotnis. Kdys byla naposledy na preventivce na gynde?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.10.25 11:24

Uz se snažíme 2 roky a jsem mladá je mi 21 let vyšetření jsme nejdelší protože víme ze přítel je zdravý a já taky bylo to před rokem co jsem byla na preventivní prohlídce a říkala ze je vše v pořádku a už tu dobu jsem měla problémy s menstruaci chodila jsem na vyvolání

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3716
21.10.25 12:20

@Je jedno tak v tom případě tam něco nesedí. To, že te gynda prohlédne ještě nic neznamená. I to, že mas v 21 letech nepravidelnou ms značí o hormonální nerovnováze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová