Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Krvácela jsem v 5,6,7tt, celkem 3×, z toho 3×SP. Řešila bych příčinu, třikrát už to není náhoda.
A ty jsi tu pricinu resila? No my byli na CAR a vsechny testy byly v poradku jak geneticke tak imunologicke.
@ButerflyP píše:
A ty jsi tu pricinu resila? No my byli na CAR a vsechny testy byly v poradku jak geneticke tak imunologicke.
Ano, já měla příčinu v imunitě. A pokud ti dělali vyšetření v CAR a ne u imunologa a nedělali ti imunologii páru, tak máš jen základ a z toho se moc nezjistí. Já v tomhle omylu žila taky, imunologii máte v pořádku, hahaha a když jsem si pak vydupala podrobné vyšetření najednou bylo jasno.
@Anonymní píše:
Ano, já měla příčinu v imunitě. A pokud ti dělali vyšetření v CAR a ne u imunologa a nedělali ti imunologii páru, tak máš jen základ a z toho se moc nezjistí. Já v tomhle omylu žila taky, imunologii máte v pořádku, hahaha a když jsem si pak vydupala podrobné vyšetření najednou bylo jasno. [/citaceDělali nam párovou dokonce i jednou IVF ale bez transferu. Neprisli na nic…
Taky mi to nepřijde moc normální, 3 SP.
Já mám třebas Leidena ale na to dělají v CARu testy. A co štítnou žlázu? Kamarádka taky 2× potratila, zjistili ji špatnou funkci štítné žlázy, začala brát léky a miminko donosila.
Nebo podstoupit IVF a nechat pořádně vyšetřit embrya PG.? už si to nepamatuju jak to bylo..
@Gemulka píše:
Taky mi to nepřijde moc normální, 3 SP.
Já mám třebas Leidena ale na to dělají v CARu testy. A co štítnou žlázu? Kamarádka taky 2× potratila, zjistili ji špatnou funkci štítné žlázy, začala brát léky a miminko donosila.
Nebo podstoupit IVF a nechat pořádně vyšetřit embrya PG.? už si to nepamatuju jak to bylo..
Godasal beru normalne, takze urcite pocitali i s podporou a vyloucenim Leidena ve zprave neni uvedena u zadne z muzaci pozitivita.
A na tu stitnou zlazu mi muze nabrat test i gynekolog? Ze bych mu v pondeli o to rekla
nevis?? Dekuji za rady
@ButerflyP píše:@Anonymní píše:
Ano, já měla příčinu v imunitě. A pokud ti dělali vyšetření v CAR a ne u imunologa a nedělali ti imunologii páru, tak máš jen základ a z toho se moc nezjistí. Já v tomhle omylu žila taky, imunologii máte v pořádku, hahaha a když jsem si pak vydupala podrobné vyšetření najednou bylo jasno. [/citaceDělali nam párovou dokonce i jednou IVF ale bez transferu. Neprisli na nic…Brali vám oběma krev? Víš, kolik % nk buněk máš?
@Anonymní píše:
Brali vám oběma krev? Víš, kolik % nk buněk máš?
Brali nam obe jak krev tak me vajicka a jemu spermiogram. Zitra najdu zpravu a napisu ti pocet bunek.
@Anonymní píše:
Brali vám oběma krev? Víš, kolik % nk buněk máš?
A ty se ted snazis? Nebo jak to mas?? Ze jsem teda “zvedava”
@ButerflyP Ještě.. kolik je ti let? Já jak jsem stárla, tak jsem taky měla těch potratů jakoby víc, protože ta kvalita vajec jde už do kopru. Poslední těhotenství mám teda ukončené zdravým dítětem (zatím překvapivě nejhezčím
), ale ty potraty mám taky 3.
Mám pořadí: dítě, SP, dítě, SP, ZT, dítě. Na kyretáži jsem byla vždy, tj.3×, a v pohodě. Za mě je kyretáž cajk
rychlé řešení a další MS hned za 4 týdny
No, držím Ti palce, aby na ni ani v úvahách nedošlo a bylo to v pořádku ![]()
@ButerflyP určitě to s gynekologem zkus probrat.. kdyžtak obvoďák by ti mohl pomoct ![]()
@ButerflyP píše:
A ty se ted snazis? Nebo jak to mas?? Ze jsem teda “zvedava”
V té zprave z CAR neni zminka o NK bunkach, mam tam jen syndrom APA a kvuli nemu beru Godasal, ktery mi ted gynekolog v patek vysadil
Jinak se dnes hlasim s tim ze v noci zadne krvaceni a ted jen ori utreni na wc, ale porad jasne cervena krev, no jsem zitra zvědavá na to hcg uz aby bylo zitra vecer a ja vedela vic, tohle bud a nebo je teda napor na psychiku, alespon ze dnes je partner doma jinak je mi 37
Dekuji vsem za zkusenosti a budu rada za dalsi pokud nektera co to cte mela nebo ma
Takze i pres pozitivni testy jak z dr.max tak GSmama hcg negativni!!! Nabral mi tu stitnou zlazu zitra budou vysledky.
Po tech vsech nervech verte, ze to beru jako pozitivni zpravu, vse bylo lepsi nez kdybych mela mimodelozni tehotenstvi!!
A do Caru jsem objednsna opet na konci listopadu, abychom presli na jinou lecbu.
Snad tato diskuze nekomu pomuze se uklidnit ze ne vzdy to ze nejste tehotna musi znamenat spatnou zpravu. ikdyz mimi chci tak ne mimoděložně
Děkuji Vám všem za reakce a snad to bude některé přínosné.
Testům už urcite verit nebudu
Krvácela jsem v 5,6,7tt, celkem 3×, z toho 3×SP. Řešila bych příčinu, třikrát už to není náhoda.