Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Lejaa píše:
Ta je náhodou superkdyž to tenkrát vyletělo, byl to velkej hit
Já jí mám ráda pořád
.Jak klip, tak písničku ![]()
Nevím jestli je to song, spíš prostě koleda, ale mně přijde strašně budovatelská a nesnáším jí a je to „Vánoce, Vánoce přicházejí“ ![]()
@Veveruska87 píše:
Za mě určitě tahlePísnička
Tak tuhle uspavačku hadů taky nesnáším ![]()
@Mia 01 píše:
Já jí mám ráda pořád.Jak klip, tak písničku
Já taky… Mám ráda celý Nightwork ![]()
Mám moc ráda M. Thornton http://www.youtube.com/watch?…
Použili ji i jako reklamu na colu, ale pro mě je i tak nej. Vlastně i ta reklama byla díky téhle písničce
Jak začnou hrát v rádiu tuhle, ale i Wham a podobné hity, tak se začínám fakt těšit na Vánoce, bez toho by to nebylo ono. Jsou to sice staré odrhovačky, ale já je miluju ![]()
Nemusím Kotvalda, co se balí pod stromeček ![]()
A z těch „novějších“, je tahle předělávka prima : http://www.youtube.com/watch?…
@Lejaa Jj, já taky
.Jmenuju se Pepa kapr, když jsem v kádi, tak jsem rapl
![]()
Za mě taky Půlnoční od Neckáře, to se nedá ![]()
Ale líbí se mi většina písniček z vánočního alba k Ally McBeal, to mě vždycky tak nějak naladí ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
@ricki píše:
Mám moc ráda M. Thornton http://www.youtube.com/watch?…
Použili ji i jako reklamu na colu, ale pro mě je i tak nej. Vlastně i ta reklama byla díky téhle písničceJak začnou hrát v rádiu tuhle, ale i Wham a podobné hity, tak se začínám fakt těšit na Vánoce, bez toho by to nebylo ono. Jsou to sice staré odrhovačky, ale já je miluju
Moje srdeční záležitost. NEJNEJNEJ
![]()
Naše Vendy objevila tuto a jede tu každý den. Už mi z ní jde hlava kolem, ale docela se mi líbí.
http://www.youtube.com/watch?…
A co říkáte na Pepu Vágnera a jeho Hezké svátky. https://www.youtube.com/watch?…
NESNÁŠÍÍÍÍM - Kateřina Brožová - večer velkých přání
http://www.youtube.com/watch?…
Tohle je tak hrozný až se tomu musim smát ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
@Brooucinda ježíš, zas nemusím vidět všechno ![]()
I ty od holek nad tebou vidím teda poprvé a některé doufám i naposledy ![]()
@kamiŠ Taky to chápu jako podporu Ježíška, ale moc se to nepovedlo. Santa nám nesmí přes práh ![]()
@Damael píše:
Rolničky, protože už někdy od října jsou slyšet všude, a pak se mi nelíbí ty Ledeckého písničky, nevím, proč, ale ty mě nebaví, a také jsou často hrané.
Ledeckého písničky taky nesnáším, a pak tu utahanou od Neckáře.