Který vánoční song nesnášíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2042
20.12.13 14:15
@Lejaa píše:
Ta je náhodou super :-D když to tenkrát vyletělo, byl to velkej hit :-D

Já jí mám ráda pořád :lol:.Jak klip, tak písničku  ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
20.12.13 14:20

Nevím jestli je to song, spíš prostě koleda, ale mně přijde strašně budovatelská a nesnáším jí a je to „Vánoce, Vánoce přicházejí“ :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2528
20.12.13 14:25
@Veveruska87 píše:
Za mě určitě tahle :zed: Písnička

Tak tuhle uspavačku hadů taky nesnáším :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8959
20.12.13 14:28
@Mia 01 píše:
Já jí mám ráda pořád :lol:.Jak klip, tak písničku ;)

Já taky… Mám ráda celý Nightwork :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
341
20.12.13 14:39

Mám moc ráda M. Thornton http://www.youtube.com/watch?…
Použili ji i jako reklamu na colu, ale pro mě je i tak nej. Vlastně i ta reklama byla díky téhle písničce :palec: Jak začnou hrát v rádiu tuhle, ale i Wham a podobné hity, tak se začínám fakt těšit na Vánoce, bez toho by to nebylo ono. Jsou to sice staré odrhovačky, ale já je miluju :)
Nemusím Kotvalda, co se balí pod stromeček 8o
A z těch „novějších“, je tahle předělávka prima : http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2042
20.12.13 14:39

@Lejaa Jj, já taky :lol:.Jmenuju se Pepa kapr, když jsem v kádi, tak jsem rapl :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2299
20.12.13 14:53

Za mě taky Půlnoční od Neckáře, to se nedá :cert:
Ale líbí se mi většina písniček z vánočního alba k Ally McBeal, to mě vždycky tak nějak naladí :-)
 http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7277
20.12.13 14:54
@ricki píše:
Mám moc ráda M. Thornton http://www.youtube.com/watch?…
Použili ji i jako reklamu na colu, ale pro mě je i tak nej. Vlastně i ta reklama byla díky téhle písničce :palec: Jak začnou hrát v rádiu tuhle, ale i Wham a podobné hity, tak se začínám fakt těšit na Vánoce, bez toho by to nebylo ono. Jsou to sice staré odrhovačky, ale já je miluju :)

Moje srdeční záležitost. NEJNEJNEJ :palec: :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7277
20.12.13 14:55

Naše Vendy objevila tuto a jede tu každý den. Už mi z ní jde hlava kolem, ale docela se mi líbí.
 http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7277
20.12.13 14:57

A co říkáte na Pepu Vágnera a jeho Hezké svátky. https://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3620
20.12.13 15:02

NESNÁŠÍÍÍÍM - Kateřina Brožová - večer velkých přání
 http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
20.12.13 15:14

Tohle je tak hrozný až se tomu musim smát :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?…

  • Citovat
  • Upravit
341
20.12.13 15:34

@Brooucinda ježíš, zas nemusím vidět všechno :mrgreen:
I ty od holek nad tebou vidím teda poprvé a některé doufám i naposledy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30633
20.12.13 15:54

@kamiŠ Taky to chápu jako podporu Ježíška, ale moc se to nepovedlo. Santa nám nesmí přes práh ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25324
20.12.13 15:58
@Damael píše:
Rolničky, protože už někdy od října jsou slyšet všude, a pak se mi nelíbí ty Ledeckého písničky, nevím, proč, ale ty mě nebaví, a také jsou často hrané.

Ledeckého písničky taky nesnáším, a pak tu utahanou od Neckáře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová