Kupujete na Fleru? Jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 02.10.14 12:05
Kupujete na Fleru?

Jaké máte zkušenosti? Dobré, špatné…?Pár kamarádek mi řeklo, že tam koupily i dost předražené věci nižší kvality, že se úroveň zhoršila. Co vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaculatko
Extra třída :D 11750 příspěvků 02.10.14 12:21

@sabrinafrompra­gue prodava tam moje budouci svagrova, ucastni se vzdy i ruznych akci (dyzajn market), kde prodavaji lidi z fleru nazivo a kvalitu si tam muzes overit… Asi je to trochu o stesti, na Fleru jsou i komentare zakazniku ne?

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 02.10.14 12:24

@sabrinafrompra­gue
kupuju dárky, dekorace, keramiku. Zkušenosti mám dobré. Jen jsem zjistila, že jedna výborná keramička, bydlí skoro za rohem. Tak jedu rovnou k ní a neplatím to nehorázné výpalné za poštu.

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.10.14 12:25

Koupila jsem 3× a nic moc…prodavajici mely dobre komentare, cena ale neodpovidala z meho pohledu kvalite…

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 12:37

Mně osobně přijde zboží na Fleru docela drahé, raději hledám na netu různé švadlenky nebo chráněné dílny.. Ale věci tam mají krásné, originální. Kdybych nemusela koukat na peníze, tak tam určitě nakupuju :-)

Hoa Mai
Kelišová 6077 příspěvků 20 inzerátů 02.10.14 12:39

Já na Fleru kupuju věci pro syna, hlavně kojenecké „turecké“ kalhoty. Používáme látkové plenky a na ty spousta běžného oblečení nesedí. Navíc se mi běžná nabídka dětského oblečení z obchodu moc nelíbí. Mám ráda barvy, ne jen modrou a růžovou, a originalitu.
Zatím mám jen dobré zkušenosti, přišlo mi krásné a kvalitně ušité oblečení. Jsem hrozně spokojená, protože si toho hodně lidí všímá, chválí, jak je malý pěkně oblečený a přitom je to pohodlnější než věci z obchodu, takže vím, že se v tom cítí dobře. Cena je sice vyšší, ale zase třeba ty turecké kalhoty dlouho vydrží i rychle rostoucímu miminu. Takže místo toho, abych kupovala troje polodupačky nebo kalhoty v různých velikostech, koupím jedny turecké a vydrží to stejně dlouho.

medun
Závislačka 3276 příspěvků 02.10.14 12:39

Nakupuju tam pořád něco a jen jednou jsem byla zklamaná, ale to je prostě riziko nakupování přes internet. Na obrázku to vypadalo líp než ve skutečnosti.

mickeymouse
Stálice 82 příspěvků 02.10.14 12:42

Ja tam nakoupila taky parkrat a spokojenost. Zalezi, na koho natrefite. Taky si obcas jen prohlizim a obdivuju napady:-)

smudlinky
Závislačka 2644 příspěvků 284 inzerátů 02.10.14 12:49

Nenakupuji, přijde mi tam hodně věcí předražených. Je tam pro mě už nepřehledno - na můj vkus spousta prodejců s velmi podobnými věcmi. Ztratilo to své kouzlo :-(

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.10.14 12:56
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 13:13

Nekupuji, funguji jen na mimibazaru. Jinak přes Fler jsme narazila jen na přezdívku „tompetka“, šije paní krásné vestičky a pod. Tak jsem objednala a nelituji. Pardon za anonym - skrze známé a rodinu.

Králičice
Extra třída :D 13334 příspěvků 02.10.14 13:14

Koupila jsem tam kabelku pro kamarádku a spokojenost ;)

fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 02.10.14 13:33

Ja tam nakupuju moc rada, vzdycky jednou za cas me to chytne, zatim nemam spatnou zkusenost, zbozi kvalitni, ceny mi neprijdou tak hrozne, kupuju hlavne nausnice a jine sperky, site veci pro deti, tasky, vsichni prodavajici moc prijemny, kdyz to porovnam s aukrem nebo mimibazarem, je to takove slusnejsi a osobnejsi, kazdy prodejce napise par slov k balicku, na aukru vetsinou nenapisou nic, vse trva dlouho. Prijde mi, ze tam maj veci co jinde ne, dobre napady, ja teda nemam moc cas obchazet s detma ksefty, tak je to jednina moznost jak koupit neco hand made a tak.

Špageta
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 02.10.14 14:28

Já na Fleru občas nakupuji (už asi 2 roky) a zkušenost mám dobrou. Kupuju jak výrobky, tak materiál.
Je fakt, že za ten čas co Fler znám se tam nahrnulo i spoustu balastu, ale kdo ví, třeba i tohle má své kupce :nevim: :nevim: Tak proč ne..

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 02.10.14 16:52

Občas na Fleru něco koupím, i jsem si nechala udělat pár věcí na zakázku, a spokojenost…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >