Nákupy na slevy24.cz zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 01.10.14 08:52
Nákupy na slevy24.cz zkušenosti???

Holky nakupovala jste některá už na slevy24.cz ?
Našla jsem tam pár supr věcí který mě lákají a jsou za levno a dostupný aj v jiných velikostech než xs a s…ceny supr…

Pokud jste nakupovaly jak je to s velikostma?
Co materiál dá se za tu cenu?

Reakce:
Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 01.10.14 09:06

Nebyl zadny problem..

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 01.10.14 09:09
@Gabulle píše:
Nebyl zadny problem..

a ty velikosti? jak to sedí…co jsem četla tak například na dresling holky psaly že pokud nosí s musí objednat minimálně m spíš l…na bonprixu spíš zase opačně…
abych veděla nejsem moc hubená, takže abych veděla…

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 01.10.14 09:14

Hele, když nejsi extra hubená, je to Ot, snad to nevadí, na sportovní věco je vynikající alpine pro, nejraději mám alpishop.cz Ten je fakt dobrý a jejich velikosti jsou ty poctivé české :mrgreen:

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 01.10.14 09:41
@terinka4444 píše:
Hele, když nejsi extra hubená, je to Ot, snad to nevadí, na sportovní věco je vynikající alpine pro, nejraději mám alpishop.cz Ten je fakt dobrý a jejich velikosti jsou ty poctivé české :mrgreen:

ale tam mají velké velikosti ale i velké ceny :)

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 01.10.14 10:33

No jak co, neco mi bylo akorat, neco trosinku mensi a neco trosku vetsi, ale nosim vse :-D

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 01.10.14 12:15
@Gabulle píše:
No jak co, neco mi bylo akorat, neco trosinku mensi a neco trosku vetsi, ale nosim vse :-D

No vis jak to myslim…treba dresling je snad cinskej takze jejich Lko je nase Sko atd. Nechce se mi na jednu zkousku koupit tricko…se nevyplati kvuli pistovnemu atd…nasla sem si tam asi 5 veci dohromady za litra…
Jak je to s pripadnou reklamaci? chci tu jejich slavnou akcni modrou bundu za 319,– ale je ve velikosti 60 pouze…

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 01.10.14 12:15
@Gabulle píše:
No jak co, neco mi bylo akorat, neco trosinku mensi a neco trosku vetsi, ale nosim vse :-D

No vis jak to myslim…treba dresling je snad cinskej takze jejich Lko je nase Sko atd. Nechce se mi na jednu zkousku koupit tricko…se nevyplati kvuli pistovnemu atd…nasla sem si tam asi 5 veci dohromady za litra…
Jak je to s pripadnou reklamaci? chci tu jejich slavnou akcni modrou bundu za 319,– ale je ve velikosti 60 pouze…

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 01.10.14 12:23

@Grey Sky S reklamaci netusim… ja nakoupila fakt za pakatel, tak se mi nechtelo neco vracet a vsechno nosim :D

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 01.10.14 12:26
@Gabulle píše:
@Grey Sky S reklamaci netusim… ja nakoupila fakt za pakatel, tak se mi nechtelo neco vracet a vsechno nosim :D

Takze v pohode kdyz si mela velikost nevim 40 tak sis objednala 40 a vse tak bak bylo?

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 01.10.14 13:03

Tam totiž nevyjíždí ani tabulka velikostí. Ovšem velikost 60 to musí být tak na 150kilo, ne?

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 01.10.14 13:14
@terinka4444 píše:
Tam totiž nevyjíždí ani tabulka velikostí. Ovšem velikost 60 to musí být tak na 150kilo, ne?

No ja mam velikost cca 48… s tim ze nekde mi neni ani 50… prave co mam zkusenost s temito levnymi eshopy tak vetsinou tam treba to xl neobleknu vubec a potrebovala bych treba 3×l… takze sem chtela radsi tu bundu v 52 ale neni… proto je tak levna…planuju ji nosit po zahrade a na chate takze pokud bude vetsi tak ok ale zase si rikam abx to nebyl stan…

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 06.07.15 23:52

Nekdo novou zkusenost?

funnym
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 07.09.15 12:12

Já tam nakupuji docela pravidelně a jsem moc spokojená. Teď naposledy jsem koupila koženou bundu, která stála skoro 5000 Kč za 1650 Kč a je to fakt kvalitka. Velikostní tabulka je na stránkách.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >