Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@mahdalka píše:
V tom bych nešla ani s odpadkama
Ty jo, já četla nejdřív s „podpadkama“ (vím, že se píše podpatkama
) a říkala jsem si, jestli tu recesi nebereme už moc vážně ![]()
@Večernice7 píše:
Ty jo, já četla nejdřív s „podpadkama“ (vím, že se píše podpatkama) a říkala jsem si, jestli tu recesi nebereme už moc vážně
Ty jo, si vzpomenu na základu a to jak jsme na diskotéku (na škole v přírodě) šly v teplákách a podpatcích jako dámy ![]()
@Večernice7 ha ha, to by byla prda. Nějaká ta kombinéza a podpatky. K tomu retro brýle a jsem za hvězdu ![]()
@Aletheia - já jsem zase jezdila z intru s krosnou obutá v kozačkách skoro na jehlách
![]()
No, pro každého je módní něco jiného, takže pokud je paní, která prodává oblečení ve zmíněných odkazech, starší ročník, tak se nedivím. Já bych si to nekoupila.
Jinak co se týká toho pleteného oblečení na mimina, svetříky apod, tak já na malou měla od tchýně také - mně se to líbí. Rozhodně to nebylo 20 let staré, jen to tak pro někoho třeba vypadá. Ono co si budeme povídat, byť to není pro někoho jeho vkus, tak se to prodává za docela velký peníze, je to prostě považováno za ruční práci…
@mahdalka píše:
Na našem sídlišti bydlí starší pani, která má dítě se starým pánem a jejich 4 letý syn takový kousky nosí, i zděděný růžový botičky a do tří let jezdil v hlubokým kočárkuPani na mateřský, pán pobíral důchod
Chtěla jsem jim nabídnou věci po synovi, i botičky který jinak vyhazuju, ale bála jsem se abych je neuvedla do rozpaků a necítili se trapně
Normálně bych se paní zeptala, jestli nechce oblečení a botky, že by to mohlo jejich chlapečkovi být a protože je ti to líto to vyhodit a nemáš to komu jinému nabídnout, tak tě napadla ona… Normálně… trapný to není. Třeba by ti za to byla vděčná.
@Pomka píše:
Normálně bych se paní zeptala, jestli nechce oblečení a botky, že by to mohlo jejich chlapečkovi být a protože je ti to líto to vyhodit a nemáš to komu jinému nabídnout, tak tě napadla ona… Normálně… trapný to není. Třeba by ti za to byla vděčná.
Dobrej nápad, snad se paní neurazí. Občas se potkáváme na hřišti a povídáme si, tak jí to zkusím nabídnout
@Večernice7 píše:
Ty jo, já četla nejdřív s „podpadkama“ (vím, že se píše podpatkama) a říkala jsem si, jestli tu recesi nebereme už moc vážně
No s padpatkama bych si to na sebe už vůbec nevzala
![]()