Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ja nekojim uz pd 4. tydne jsem nemela mleko, v noci spi mala zaspi kolem 21-22:00 a spi fo 06:00 foma jsem stale sama teda vacsinou, mnzel je do 18:00 v pracia a to mi pomuze vykoupat nakrmit a pak davam malu spat, nezname tady skoro nikoho jak sme se prestehovali tak nemam s kym ani pokecat…:(
Takže prolaktin na to nemá vliv. Běž co nejrychleji k doktorovi. Neboj se, nemáš se za co stydět. Hlavně to řeš conejdříve. Mám kamaradku co slyší hlasy a opravdu není radno to podceňovat ![]()
Vyhledala bych odborníka - psychiatra. Jen bych chtěla podotknout, že se nemusí jednat o laktační psychózu, halucinovat může člověk i u těžších depresí. Odborník to rozpozná a zaléčí. Moc držím palce! ![]()