Laktační psychóza 3 měsíce po porodu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17630
9.5.15 08:45
Ja nekojim uz pd 4. tydne jsem nemela mleko, v noci spi mala zaspi kolem 21-22:00 a spi fo 06:00 foma jsem stale sama teda vacsinou, mnzel je do 18:00 v pracia a to mi pomuze vykoupat nakrmit a pak davam malu spat, nezname tady skoro nikoho jak sme se prestehovali tak nemam s kym ani pokecat…:(

Takže prolaktin na to nemá vliv. Běž co nejrychleji k doktorovi. Neboj se, nemáš se za co stydět. Hlavně to řeš conejdříve. Mám kamaradku co slyší hlasy a opravdu není radno to podceňovat :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3241
9.5.15 14:55

Vyhledala bych odborníka - psychiatra. Jen bych chtěla podotknout, že se nemusí jednat o laktační psychózu, halucinovat může člověk i u těžších depresí. Odborník to rozpozná a zaléčí. Moc držím palce! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová