Leukémie

1639
8.10.10 21:14

LEUKÉMIE

Ahojte,
najde se tu někdo, kdo má dítě s leukémií?
My máme 18-ti měsíčního chlapečka s touto diagnózou, tedy přesněji AKUTNÍ LYMFOBLASTICKOU LEUKÉMIÍ. Zrovna máme za sebou ty nejhorší vyšetření související s upřesněním choroby a stanovení léčby a jsme uprostřed té nejintenzivnější chemoterapie z protokolu I.
Tak pokud by se někdo našel, přivítáme rady a zkušenosti atd. (i když samozřejmě budeme rádi, když tu nikdo takový nebude, neb to bude znamenat, že tahle příšerná nemoc není až tak běžná, jak to vypadá na ambulanci onkologie :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.10.10 21:22

Janinečko :hug:moc mě mrzí co vás potkalo, děti by neměli být těžce nemocné. Přeji vám všem hodně sil, budete je potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
8.10.10 21:23

Taky se přidávám,je mi to moc líto :cry: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.10 21:25

Napsala jsem to blbě. Chtěla jsem napsat, že nikdo a zvláště pak děti by neměli být těžce nemocné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
8.10.10 21:26

Přeji strašně moc sil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
8.10.10 21:32

Janinečko je mi moc líto že je chlapeček nemocný,a přeju ti aby léčba zabrala a on si mohl užívat krásné dětství.Posílám moc síly :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3337
8.10.10 21:32

Taky naštěstí nejsme ten případ, ale přeju mooooooooooooc sil a hlavně zdraví :kytka: život je někdy moc krutý a tohle je k malému dítku kruté obzvlášť…
Je mi to moc líto… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
8.10.10 21:33

Přeju ti i chlapci hodně sil. Máte velkou šanci na úplné vyléčení. U nás v rodině proběhla AML.

Touto cestou prosím všechny emimiňačky o promyšlení možnosti darování kostní dřeně.

http://www.kostnidren.cz/…rci/proc.php

J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30293
8.10.10 21:46
janac píše:
Přeju ti i chlapci hodně sil. Máte velkou šanci na úplné vyléčení. U nás v rodině proběhla AML.

Touto cestou prosím všechny emimiňačky o promyšlení možnosti darování kostní dřeně.

http://www.kostnidren.cz/…rci/proc.php

J.

Nevis,zda muze darovat cokoli i zenska po inf.mononukleoze??

Zakladatelko,PŘEJU ŠTĚSTÍ A SÍLU TOBĚ I CHLAPEČKOVI :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11156
8.10.10 21:58

To je mi moc líto…přeji vám oběma strašně moc sil!!! :hug:
Souhlasím s tím,co psala lentilka, nikdo by neměl být těžce nemocný a děti obzvlášť ne:-((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
8.10.10 22:01

Farska : pokud můžeš darovat krev (?), můžeš dát i vzorek pro dřeň. Probíhá to tak, že ti v krevní bance vezmou kousek krve, ten pošlou na testy. Pokud najdou vhodného příjemce, kontaktuje tě doporučeným dopisem IKEM kam jedeš na zákrok.
Je tam ale i věkový limit. A celkem ostrý. Tuším něco kolem 30ti let. Jde o to, že testy jsou drahé a je potřeba aby potencionální dárce byl v registu co nejdýl.

J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.10 22:03

Moc mě to mrzí a strašně držim palce.Moc na Vás budu myslet.

Dřeň atd.. se smí darovat ale až rok po porodu a myslím že i rok po ukončení kojení.Alespon tak to bylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
8.10.10 22:10
Kamča.dalmatinka píše:
Moc mě to mrzí a strašně držim palce.Moc na Vás budu myslet.Dřeň atd.. se smí darovat ale až rok po porodu a myslím že i rok po ukončení kojení.Alespon tak to bylo

Kamčo, nedaruješ dřeň. Dáš vzorek krve do registru. V těhotenství se samo krev nedává, ale u nějakýho mírnýho kojení nevidím důvod. - nejedná se opravdu o nějaký velky množství.
Odběr dřeně je normálka operace.

Omlouvám se zakladatelce za zásah do diskuze. :roll:

J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
8.10.10 22:12

DRZTE SE!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20106
9.10.10 07:10

Ahoj, moc mě mrzí, čím musíte procházet :hug: :hug:
Vím o jedné mamince, co má dítko nemocné leukémií, pošlu jí odkaz na diskuzi. Přece jen je na ní, jestli s tím chce jít veřejně „ven“…
Držte se všichni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama