Lidl reklamace bez účtenky

2221
7.11.15 10:32

Lidl reklamace bez účtenky

Přestal nám fungovat palačinkovač z lidlu. Myslíte že reklamaci vezmou beru účtenky? Origo krabici Mám, je to jejich značka silver crest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
174
7.11.15 10:35

@spiky01 bez uctenky vubec..jedine kdybyste vedela kdy jste ho kupovala ale presne den, cas, castku dokazoi vam z infolinky poslat nahradni uctenku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
7.11.15 10:44

Jde to i bez uctenky. Stačí sepsat čestné prohlášení, že jste to kupovala ten a ten den a měli by to vzít. Je dobře, že máte krabici, podle krabice lze zjistit i číslo výrobků ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.15 10:46

Pokud si platila kartou tak by to jít mělo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
7.11.15 10:51

Mělo by stačit čestné prohlášení jak píše @myskalucka a nebo svědek. Teď to nedávno řešili v Sama doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2221
7.11.15 10:54

Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
7.11.15 11:22

Stačí, před detma jsem pracovala v lidlu na tomto oddělení a měla jsem na starosti i zakaznickou linku, a tohle jsme řadili zákazníkům, když neměli uctenku ( prohlášení, svědek ). Já sama nedávno reklamovala robota, samozřejmě jsem neměla uctenku ani krabici a nebyl problém, sepsala jsem čestné prohlášení a protože to buď nestihli opravit nebo to neslo, tam mi vrátili peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9413
7.11.15 12:44
@myskalucka píše:
Jde to i bez uctenky. Stačí sepsat čestné prohlášení, že jste to kupovala ten a ten den a měli by to vzít. Je dobře, že máte krabici, podle krabice lze zjistit i číslo výrobků ;-).

Můžu se zeptat, jestli se dá někde sehnat to čestné prohlášení, myslím jako dokument, předlohu, co v něm má být a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
7.11.15 12:49

@Kotatko03 : myslím, že nedá, já dostala čistý papír a tam jsem dala nadpis: čestné prohlášení a pod napsala: prohlašují že jsem dne… v té a té prodejně zakoupila to a to za cenu tu a tu. Dole datum a podpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9413
7.11.15 12:52
@myskalucka píše:
@Kotatko03 : myslím, že nedá, já dostala čistý papír a tam jsem dala nadpis: čestné prohlášení a pod napsala: prohlašují že jsem dne… v té a té prodejně zakoupila to a to za cenu tu a tu. Dole datum a podpis.

Takže stačí něco v tom smyslu: čestné prohlášení, kdy, kde a co jsem koupila a důvod reklamace? Děkujuuu moc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
7.11.15 12:59

@Kotatko03 : teď pisu, co jsem vyplnovala v lidlu: důvod reklamace jsem vyplnila do jejich formuláře, takže to jsem do toho prohlášení nepsala. To bylo jen ryze to, kdy, kde a za kolik jsem to koupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9413
7.11.15 13:00
@myskalucka píše:
@Kotatko03 : teď pisu, co jsem vyplnovala v lidlu: důvod reklamace jsem vyplnila do jejich formuláře, takže to jsem do toho prohlášení nepsala. To bylo jen ryze to, kdy, kde a za kolik jsem to koupila.

jasný rozumím, děkuji moooc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
7.11.15 13:01

Kdo nakupuje elektro přístroje v Lidlu??? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5130
7.11.15 13:04
@Chlupatice píše:
Kdo nakupuje elektro přístroje v Lidlu??? :zed:

Treba ja :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
7.11.15 13:05

Já a jsem s nima velmi spokojena. Máme spoustu elektro z lidlu a zatím jsem reklamovala pouze 1 věc a to ještě asi byla moje blbost, ale uznali mi to :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama