Liposukce břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 17:32
Liposukce bricha

Zdravim holky, mam dotaz ohledne liposukce bricha. Podstoupil ji nekdo? Invazivni, neivazivni? Kolik vas to stalo? Boli to? Kolik odsali tuku? Byly jste spokojeni? Dekuji za odpovedi :)

Reakce:
MiladkaR
Kecalka 156 příspěvků 28.07.19 21:02
re

Začni se hýbat a cvičit a žádná liposukce nebude :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 21:15

Byla asi v 28 letech. Super. Asi 32 tisíc. Odsátí 2.5 litru. Bolest příšerná, hlavně při napichavani, trvalo to přes dvě hodiny. I po porodu dobrý. Znova bych nešla kvůli té bolesti nebo šla pod celkovou narkozu.

VeGo
Povídálka 34 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 22:22

@MiladkaR reakce uplne mimo muj dotaz :think: proc??? :zed:

VeGo
Povídálka 34 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 22:24
@MiladkaR reakce uplne mimo muj dotaz :think: proc??? :zed:
@Anonymní píše:
Byla asi v 28 letech. Super. Asi 32 tisíc. Odsátí 2.5 litru. Bolest příšerná, hlavně při napichavani, trvalo to přes dvě hodiny. I po porodu dobrý. Znova bych nešla kvůli té bolesti nebo šla pod celkovou narkozu.

Diky za info. O kolik velikosti nebo cm jsi zhubla?

VeGo
Povídálka 34 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 22:28
@MiladkaR reakce uplne mimo muj dotaz :think: proc??? :zed:
@Anonymní píše:

Diky za info. O kolik velikosti nebo cm jsi zhubla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 23:13
@VeGo píše:
@MiladkaR reakce uplne mimo muj dotaz :think: proc??? :zed:Diky za info. O kolik velikosti nebo cm jsi zhubla?

Víš, že jsem to neměrila? Jsem normální postavy a měla jsem prostě pod pupikem tukový pytlík. To šlo pryč. Prostě spíš taková estetika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 04:31
@Anonymní píše:
Víš, že jsem to neměrila? Jsem normální postavy a měla jsem prostě pod pupikem tukový pytlík. To šlo pryč. Prostě spíš taková estetika.

Dobra. Dekuji za info. :D

MiladkaR
Kecalka 156 příspěvků 27.08.19 21:36
re

Zbytecnosti opravdu ver mi, taky jsem nad tim premyslela.

Váš příspěvek
Reklama