Lze najít pořádného chlapa, který se umí postarat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8172
2.5.26 12:13

Všimli jste si, že páry, které se občas pohádají, bývají ve skutečnosti šťastnější? :) Nikdo není dokonalý a najít partnera, který vám bude naprosto ve všem vyhovovat, je sci-fi. A kdo neumí pracovat s tím, že vždy bude něco, co člověku na tom druhém vadí, tak bude single nadosmrti, nebo bude ve vztahu nešťastný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.26 12:16
@Venetia píše: Více

Znovu opakuji, že ne každý chlap si dělá děcko ve dvaceti. Takže ne. Znám spousty normálních, starších chlapů bez dětí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149648
2.5.26 12:32
@Barevné klubíčko píše: Více

Já ani ne. To už spíš chlap kterému nevyšlo manželství - partnerství z různých důvodů a děti mají. A mají různé druhy péče o děti, nebo jsou ty děti už velké. Ty co se nestarají nepočítám mezi fajn chlapy.
Ale když je to chlap kolem 40-50 bezdětný, je v tom něco víc. Buď je alkoholik, nemakačenko, děvkař, mamánek nebo nějaký jiný druh nezpůsobilosti pro vztah.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
2.5.26 12:39
@Barevné klubíčko píše: Více

Asi jsem přehlédla o jaký věk se přesně jedná
Samozřejmě je i dost chlapů, kteří nemají děti nikdy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
2.5.26 12:44
@Eva2610 píše: Více

To asi ne, na druhou stranu je i dost velký rozdil +- 20 a +- 30 nebo pak 40. Ne, ze by nebyly vubec, ale ten výběr bývá menší no.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
2.5.26 12:50
@Zumpa píše: Více

Půlka neni zas takovej problem, spis mi část tech požadavků prijde tak strasne povrchní, ze nevim, která z tech co tohle splňuje by chtela žít s člověkem, co tohle vyžaduje 😅 tim spis to platí pro ty, co by splňovaly vsechny ty požadavky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
2.5.26 12:54
@zmrzlik píše: Více

Ne, Ty jsi woman of my dreams! :* :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
2.5.26 13:04
@Barevné klubíčko píše: Více

Tak zase pokud je s někým od 17, tak je něco nestandardního v tom, když takový pár do 30 let nemá děti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16384
2.5.26 13:09
@jege píše: Více
:mrgreen:
Njn, tak co s tím uděláme? :nevim:
Tak jedině až v tom příštím životě… :hug: :*
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
2.5.26 13:10
@jege píše: Více

Na jednu stranu jo, na druhou to uz taky tak uplne neplati. Minimálně bych to asi uplne nehazela rovnou na chlapa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
2.5.26 13:19
@Nimie píše: Více

To určitě! Také znám podobný pár, který byl spolu přes 10 let, všechno řídila velice ambiciózní ženská, na děti měla furt dost času, nakonec se v nové práci zabouchla do šéfa a partnera poslala do oběhu. Dnes má on šťastnou rodinu s jinou ženou včetně dětí, ona zůstala sama a bezdětná, jelikož šéf na její zamilovanost nějak nereflektoval.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.26 13:20
@jege píše: Více

Tak asi záleží no. Znám dost párů, co spolu byli od 15 a dítě měli až za 10 a více let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4552
2.5.26 13:34
@jege píše: Více
:lol: :P
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4552
2.5.26 13:36
@Černá Madonna píše: Více

Bacha, aby Tě nelovil na motýle :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16384
2.5.26 13:44
@zmrzlik píše: Více
:mrgreen: :mrgreen:
Na to už se v příštím životě hrát nebude… :andel: :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová