Magnetické řasy zkušenosti sem

Napsat příspěvek
Velikost písma:
veronika891
7.9.20 12:47

A když si koupím jenom nějaké ty polořasy, tak s tím nebudu mít problém je nasadit? aby to nebylo úplně maličké zase

  • Citovat
  • Upravit
83
14.9.20 13:14

Já jsem tu už dávala odkaz na ten návod, jak řasy nasadit https://babewings.cz/navody/ mělo by to být pro všechny typy, určitě ti to pomůže :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zelenka780
1.10.20 21:35

Holky, vy nosíte ty magnetické řasy, je to dobrý nápad?

  • Citovat
  • Upravit
83
8.10.20 13:25

@zelenka780 za mě nejlepší věc, kterou vymysleli :-D žádné starosti s vypadáváním, nevypadávají ani tvoje řasy, ráno nasadíš a večer sundáš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10711
9.10.20 02:06
@ivetka240 píše:
@zelenka780 za mě nejlepší věc, kterou vymysleli :-D žádné starosti s vypadáváním, nevypadávají ani tvoje řasy, ráno nasadíš a večer sundáš…

Já bych právě chtěla vidět to nasazování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
14.10.20 12:53

Taky jsem z toho nasazování měla strach, ale asi záleží jaké ty řasy si koupíš, zkoušela jsem si objednat nějaké noname a dopadlo to hrozně, vůbec mi ty řasy neseděly, zkusím teď ty babewings a uvidím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zelenka780
17.10.20 13:11

Já právě taky nevím, ale když je zvládnou nasadit ostatní, tak to přece musí nějak jít :-D

  • Citovat
  • Upravit
84
3.11.20 12:33

Jasně, můžeš si třeba zkusit nasadit ty polořasy, to je úplně jednoduché, a pak uvidíš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
6.11.20 14:02

Mě to šlo nasadit, ale na krajích to odstávalo. Zkoušela jsem to různě vychytat, aby vypadaly hezky. Ale nic nefungovalo, takže letěly do koše :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zelenka780
10.11.20 13:41

A jaké jsi měla? kamarádka taky zkoušela nějaké objednat z aliexpresu a byla to prý hrůza, teď má nějaké lepší a už je to prý pěkné

  • Citovat
  • Upravit
1
2.12.20 18:47

Ahojky já mám magnetický řasy a musim říct že super. Jsem spokojená trochu jsem si je upravila celej den o nich nevim. Večer jdou krasně sundat. A překvapilo mě i že vypadají přirozeně :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.20 18:59

Ja mam celo rasy od babewings a ted tam maji i slevu 25% black friday a jeste dalsich 5% sleva s kodem ; stef
Uz je mam rok a jsou porad krasne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
8.12.20 13:08

Já používám už přes rok obyčejný magnetický řasy od essence za 180 Kč, mají dva typy, hustý a delší. Já používám ty delší. Slyším od kazdyho jaká je to hrůza atd, já teda nevím, kde je u mě “chyba” ale mám je nasazeny asi za 20 vteřin a miluju je.Pro mě je to nejlepší vynález za posledních 10 let :lol: :lol: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
10.10.21 21:32

@Kalinka01 a mohu se zeptat jaky typ od nich? diky moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
10.10.21 21:32

@Alienai a mohu se zeptat jaky typ diky moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.