Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Já jsem tu už dávala odkaz na ten návod, jak řasy nasadit https://babewings.cz/navody/ mělo by to být pro všechny typy, určitě ti to pomůže ![]()
@zelenka780 za mě nejlepší věc, kterou vymysleli
žádné starosti s vypadáváním, nevypadávají ani tvoje řasy, ráno nasadíš a večer sundáš…
@ivetka240 píše:
@zelenka780 za mě nejlepší věc, kterou vymysleližádné starosti s vypadáváním, nevypadávají ani tvoje řasy, ráno nasadíš a večer sundáš…
Já bych právě chtěla vidět to nasazování.
Taky jsem z toho nasazování měla strach, ale asi záleží jaké ty řasy si koupíš, zkoušela jsem si objednat nějaké noname a dopadlo to hrozně, vůbec mi ty řasy neseděly, zkusím teď ty babewings a uvidím
Já právě taky nevím, ale když je zvládnou nasadit ostatní, tak to přece musí nějak jít ![]()
Jasně, můžeš si třeba zkusit nasadit ty polořasy, to je úplně jednoduché, a pak uvidíš
Mě to šlo nasadit, ale na krajích to odstávalo. Zkoušela jsem to různě vychytat, aby vypadaly hezky. Ale nic nefungovalo, takže letěly do koše ![]()
A jaké jsi měla? kamarádka taky zkoušela nějaké objednat z aliexpresu a byla to prý hrůza, teď má nějaké lepší a už je to prý pěkné
Ahojky já mám magnetický řasy a musim říct že super. Jsem spokojená trochu jsem si je upravila celej den o nich nevim. Večer jdou krasně sundat. A překvapilo mě i že vypadají přirozeně
![]()
Ja mam celo rasy od babewings a ted tam maji i slevu 25% black friday a jeste dalsich 5% sleva s kodem ; stef
Uz je mam rok a jsou porad krasne
Já používám už přes rok obyčejný magnetický řasy od essence za 180 Kč, mají dva typy, hustý a delší. Já používám ty delší. Slyším od kazdyho jaká je to hrůza atd, já teda nevím, kde je u mě “chyba” ale mám je nasazeny asi za 20 vteřin a miluju je.Pro mě je to nejlepší vynález za posledních 10 let
![]()
A když si koupím jenom nějaké ty polořasy, tak s tím nebudu mít problém je nasadit? aby to nebylo úplně maličké zase