Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky,
nevíte prosím o někom kdo by mi upekl/nebo rovnou cukrarnu kde bych mohla koupit nějaký menší narozeninový dort? Ideálně pro 2 lidi ![]()
Nejsem z Prahy, ale viděla jsem krásné dorty, i malé, v nákupákách, kde je cukrárna Světozor…najdeš to i na netu ovocnysvetozor.cz…mají dortíky i pro jednoho
..a jsou i dobré, vyzkoušeno…
V každé cukrárně ti vyrobí na zakázku, přesně si řekneš velikost.
Dneska ti i řeknou kalorie.
Takže přijdete, řeknete co byste si tak představovali, třeba „chceme dortík pro 2 ve stylu Harlekýn/Florida/Mascarpone“ a obden to máte hotové. ![]()
@Simona_blond nevim odkud presne jsi, ale treba v černosicich maji cukrarnu Hajek hajková…pak treba ten ovocny svetozor je v Řepích na Plzeňský
@Carolin14 krása
a byla bys ochotná udělat tedy i nějaký menší? Pro dva lidi? 😊
Nejmenší formu mám 16tku🙂 kdyžtak na ig dortyodkarol mi napište a zkusíme něco vymyslet ![]()
Ahoj, napsala sem na hodně cukráren, ale zatím neúspěšně paní co nám hodně let dorty, cukroví pekla už nepeče, potřebovala bych pro syna, až na srpen, dort ve tvaru motoru z auta, asi z marcipánu či z krému, ale to asi lehké nebude, je totální blázen do aut nebo přístrojovku -pár budíků, volant aj všude mi říkají na jedlý papír foto..zatím jen sbírám informace a kolik by to cca stálo, dort cca pro 12 osob Lucka