Malé radosti všedního dne na mateřské :-)

27305
24.6.11 19:42

Malé radosti všedního dne na mateřské :-)

ahoj maminky,
inspirovala mě Stensa se svým tématem o vítězstvích a tak zakládám další pozitivní téma :-)
Co se vám v běžný všední den stane za maličkost, která vám ale zvedne náladu o několik stupňů?
Za mě např.:

  • spěchám na nějakou pochůzku s kočárem a neplánovaně přijede nízkopodlažní MHD.
  • objevení zapomenuté čokolády v kredenci
  • v čekárně u dr. je prázdno
  • oblíbené coffee to go ve městě
  • nečekaná výhodná akce v drogerii
  • Tom sní hezky oběd (kdo mě zná, ví, jaké máme problémy s jídlem, ale výjimečně se i zadaří :-) )
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12978
24.6.11 19:46

Já se raduju jak tydýtko, když po pár týdnech hledání a naprosté rezignace naprosto náhodou při běžném úklidu najdu v mezeře kdekoli zatoulanou kuličku ze zatloukadla, dudlík co mi dlouho chyběl, dřevěnou rybičku do skládačky a jiné další " vzácné" předměty, o kterých jistojistě vím, že někdo doma musí být, ale nejsou k nalezení.. :dance: :dance: :dance:

Procházím se potom bytem a zvučným hlasem všem oznamuji vítězoslavně: JÁ VĚDĚLA, ŽE TO TU NĚKDE JE!!!! :lol: :lol: :pankac:
Jo jo život je o maličkostech.. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1707
24.6.11 19:52

Mě zaručeně pokaždé zvedne náladu úsměv malýho :srdce: …no a vzhledem k tomu, že se culí většinu dne, tak se neustále vznáším na křídlech radosti :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13415
24.6.11 19:55

Mě asi cokoliv, co se zrovna netýká mateřský, což je ovšem málokdy :-D , takže běžně každý den mám radost z našeho raubíře, jeho úsměvů, úšklebků, pokroků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4194
24.6.11 19:56

moje největší radost, snad až pýcha je, když se vypravím ven s 2 dětma (4. patro bez výtahu) a v klidu zavřu vstupní dveře do domu, aniž bych se musela pro něco vracet :mrgreen:

taky pociťuji ohromnou úlevu, když jsou obě děti před osmou v postelích a usnou ještě než je stihnu zakrýt :pankac:

a ještě, když se ráno probudím, hezky vyspaná a děti ještě nevstaly :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25324
24.6.11 20:01

Mě většinou udělá radost nějaká nová dovednost malého,byť jen malinká.
Jediné,co mě dnes opravdu potěšilo bylo to,že se pře plaváním vyčural do nočníku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13415
24.6.11 20:02

Jo a ještě mám největší radost, když si dám výborný oběd a je zcela v poklidu, bez odbíhání a prostě se najim, jak to čuně a nikdo a nic mě neruší :-D Ono totiž když zrovna spí Adam, tak většinou někdo volá, zvoní :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1760
24.6.11 20:15

Jsem šťastná, když se najím v klidu. Ale to se podaří tak jednou týdně, když jsme u rodičů na návštěvě :lol:.
Bezva pocit, když obě holky snědí oběd, to je jednou - dvakrát za týden :roll: :lol:.
A jsem blahem bez sebe, když dávám večer holky spát a ani jedna nemá nové zranění :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2566
24.6.11 20:41

Já už teda nejsem na mateřské, ale snad nevadí když přidám svou dnešní radůstku. :wink:
jedu z práce- v hlavě buší permoníci- vyzvedávám staršího syna ze školy- dokázel celou cestu autem domů mlčet!! 8-o Nádhera. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13415
24.6.11 20:43
Hanulínek píše:
Já už teda nejsem na mateřské, ale snad nevadí když přidám svou dnešní radůstku. :wink:
jedu z práce- v hlavě buší permoníci- vyzvedávám staršího syna ze školy- dokázel celou cestu autem domů mlčet!! 8-o Nádhera. :potlesk:
:lol: :palec: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
24.6.11 20:49
  • sex, aniž by během akce někdo řval (myslím děcka), když si během akce ještě navíc rozcvičím záda, tak jsem blahem bez sebe.
  • různý ňuf ňuf s dětma taky, jasně.

har.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3169
24.6.11 20:51

Tak já jsem momentálně blahem bez sebe z každého zavolání „mamííí čůrat“. Pak si ještě vychutnávám takové ty chvilky klidu, kdy si večer sednu s hrnkem čaje, starší už spí a ta mladší ještě v bříšku mě začne pěkně okopávat :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4118
24.6.11 20:55

Já jsem šťastná, když si můžu jen tak sobecky sednout a v klidu vypít kávičku. Když po mě nikdo nic nechce :pankac: Když chvilku neslyším „máámííííííííííí, Mája mi to bouráááááááá!“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2566
24.6.11 20:57
harpyje píše:
  • sex, aniž by během akce někdo řval (myslím děcka), když si během akce ještě navíc rozcvičím záda, tak jsem blahem bez sebe.
  • různý ňuf ňuf s dětma taky, jasně.
har.
:-D :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4118
24.6.11 20:57
Hanulínek píše: … dokázel celou cestu autem domů mlčet!! …

Umačkala bych ho láskou :lol: :lol: :lol: Tohle mě se asi nikdy nepoštěstí :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová