Reklama

Málem jsem srazila chodce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 08:27
Málem jsem srazila chodce

Dobrý den.

Dnes, když jsem odvážela dítě se stalo něco hrozného. Úplně jsem přes sloupek v autě přehlédla ženu na přechodu a málem ji srazila. Mám to celé trochu v mlze, nevím, jestli jsem zabrzdila těsně u ní nebo jsem do ní už bouchla. Paní zůstala vyděšeně stát. Hned jsem otevřela a ptala se, jestli je v pořádku, jestli ji mám vzít k doktorovi, jestli něco nepotřebuje. Jen zakroutila hlavou, že ne a šla dál. Tak jsem se rozjela taky dál, vzadu brečící dítě. Jen jsem viděla ve spětném zrcátku, že se zastavila za přechodem a koukala do křižovatky.

Nevím, proč jsem nezastavila o kousek dál a nešla se jí ještě jednou zeptat. Teď si za to hrozně nadávám. Odvezla a uklidnila jsem dítě a do pěti minut jsem byla zpět v okolí křižovatky, hledala jsem paní v okolních ulicích, několikrát to projela křížem krážem, ale nikde jsem ji nenašla.

Můžu ještě něco udělat? :( :( :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 12.07.18 08:29

Myslím, že paní se jen lekla, ale je v pořádku. Tohle je moje noční můra a to jsem, myslím si, dobrá řidička :-( Stačí chvilka nepoznornosti a neštěstí je na světě.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2365 příspěvků 12.07.18 08:31

Udelala si vse,cos mohla.ja minule videla jak chlapik na přechodu srazil pani,ta letela asi dva metry.zastavil,chtel ji odvezt do nemocnice.ona nechtela a odchazela.tak ji jeste dojel a znovu ji to nabízel.odmitla.co vic mohl delat.

Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 12.07.18 08:35

Ahoj, paní se asi jen lekla a nic jí nebude. Ty jsi se zeptala, jestli je ok, nabídla jsi odvoz k lékaři. Myslím si, že kdyby jsi do ní ťukla, tak by nezůstala stát, ale upadla na zem. Navíc pokud odešla po svých dál, tak ji opravdu nic nebude. Šla v pohodě? Nekulhala třeba?
Podle mě jsi udělala všechno, co jsi mohla a ještě víc, než by udělal kterýkoliv jiný řidič. Netrap se tím :kytka:

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 12.07.18 08:35

To bude dobrý, paní se zřejmě nic nestalo. Taky se toho bojím a na přechodech si dávám sakra pozor a myslím, že ty teďka budeš určitě dávat pozor dvakrát tolik :hug: nejhorší je, že někdy ty chodci skáčou na přechod na poslední chvíli, protože si myslí, že mají absolutní přednost ale to taky tak není. Pokud už si byla kousek před přechodem a paní tam stejně vlezla, tak může být ráda, že jsi stihla ještě zareagovat. Chápu jak ti je, ale za pár dní se z toho oklepeš

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 12.07.18 08:40

U nás ve městě nedávno srazili starší ženu na přechodu, skončilo to úmrtím.. Pak za nedlouho srazili dítě, skončilo to úmrtím.. Od té doby se dívám na přechod i 3× než přes něj úplně přejedu.. Koukám na obě strany (tam a sem tam a sem) .. Auto je vražedná zbraň. Je třeba mít čistou hlavu a nenechat se vykolejit. Soustředit se na jízdu.. Já jen přejedu díru nebo hrbol a už koukám do zpětného zrcátka, či někdo za autem neleží.. Mám z toho úplně hrůzu.. :oops:

LenkaN26
Závislačka 4009 příspěvků 12.07.18 08:46

Tak to já jsem teď jela přes Rožumberk a na mostě šla partička vodáků. Jeden měl asi naváto trochu víc, nevyšel mu krok a vlítl mi rovnou před auto. Naštěstí jsem jela hodně pomalu tak jsem zabrzdila těsně před ním. Kamarádi si ho posbírali a řekli ať jedu, že viděli, že jsem se ho autem ani nedotkla a max bude mít modráky z toho pádu. Já bych byla na místě zakladatelky taky nervozní, ale zas víc se opravdu dělat nedalo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 12.07.18 08:47

:hug: Asi se opravdu nic nestalo a byly jste obě jen v šoku. Příště dávat větší pozor, bohužel se nehody stát můžou, tak prostě koukat, jezdit a chodit opatrně a věřit, že se nic nestane.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26431 příspěvků 12.07.18 09:00

Tyhle situace jsou děsivé.

U nás na vsi je autobusobá zastávka hned u přechodu a logicky každé ráno v 7:30 děcka chodí na bus do školy. Tou dobou vozím dceru do školky a počítám s vyšší opatrností. Viděla jsem malého kluka se starší ségrou jak si to štrádují k přechodu, zastavila jsem a čekala. Najednou v protisměru dolu z kopce k přechodu doslova letěla ženská v autě a fááákt nejela 40, ale aspoň 60!!! Mladší kluk viděl, že jsem zastavila tak se vrhnul na přechod, ženská z kopce totální ignor a fičela jak o život! Už jsem viděla, že to nemá šanci dobrzdit a kluka srazí! Opřela jsem se vší silou o klakson!!
Kluk se lekl a zastavil se! Ženská si to prosvištěla 10cm od něj… tvl mě úplně polil pot!

Byla jsem málem svědkem hrozněho neštěstí! Ještě teď mi je z toho úzko… kdyby to bylo moje dítě! 8o 8o 8o

Příspěvek upraven 12.07.18 v 09:19

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 12.07.18 09:15

Ach bože, nevim jestli bych to rozdejchala. nemám ráda neohleduplné arogantní slepé řidiče co si myslí že jim město patří, protože jedou v barevný krabici!!!!! :zed: :cert: 8o

elen-ka
Extra třída :D 11911 příspěvků 10 inzerátů 12.07.18 09:23
@Sara12790 píše:
Ach bože, nevim jestli bych to rozdejchala. nemám ráda neohleduplné arogantní slepé řidiče co si myslí že jim město patří, protože jedou v barevný krabici!!!!! :zed: :cert: 8o

Nezlob se, ale zakladatelka mi arogantní nepřijde.

elen-ka
Extra třída :D 11911 příspěvků 10 inzerátů 12.07.18 09:27
@FreeLady12 píše:
Tyhle situace jsou děsivé.

U nás na vsi je autobusobá zastávka hned u přechodu a logicky každé ráno v 7:30 děcka chodí na bus do školy. Tou dobou vozím dceru do školky a počítám s vyšší opatrností. Viděla jsem malého kluka se starší ségrou jak si to štrádují k přechodu, zastavila jsem a čekala. Najednou v protisměru dolu z kopce k přechodu doslova letěla ženská v autě a fááákt nejela 40, ale aspoň 60!!! Mladší kluk viděl, že jsem zastavila tak se vrhnul na přechod, ženská z kopce totální ignor a fičela jak o život! Už jsem viděla, že to nemá šanci dobrzdit a kluka srazí! Opřela jsem se vší silou o klakson!!
Kluk se lekl a zastavil se! Ženská si to prosvištěla 10cm od něj… tvl mě úplně polil pot!

Byla jsem málem svědkem hrozněho neštěstí! Ještě teď mi je z toho úzko… kdyby to bylo moje dítě! 8o 8o 8o

Příspěvek upraven 12.07.18 v 09:19

Je super, jak jsi zareagovala. Z tohoto mám taky hrůzu. Když jdou děti k přechodu, taky zastavuji, když jdou po chodníku malé děti s rodiči, nebo děti na odrážedle či banda pubošů, přibržduji a danou skupinu či ty děti sleduji či najednou nezmění trasu cesty.

zudina
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 12.07.18 09:49
@Sara12790 píše:
Ach bože, nevim jestli bych to rozdejchala. nemám ráda neohleduplné arogantní slepé řidiče co si myslí že jim město patří, protože jedou v barevný krabici!!!!! :zed: :cert: 8o

Promin ale tohle se bohuzel muze stat kasdemu, navic zakladatelka to resila a trapi ji to takze arogantni rozhodne neni

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 12.07.18 09:51
@elen-ka píše:
Nezlob se, ale zakladatelka mi arogantní nepřijde.

Toho si nevšímej.. Zas nějaký nováček, který přišel zhodnotit zakladatelku podle dvou, tří vět ;) 8)

Hanka Adamov
Stálice 62 příspěvků 12.07.18 09:54

@Sara12790 Já zase nechápu, jak může někdo dobrovolně vlézt pod rozjeté auto. I kdyby to bylo na přechodu. Asi nějaká forma masochismu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama