Malý je 10 měsíců a nechce mi už UM

Anonymní
27.3.20 08:25

Malý je 10 měsíců a nechce mi už UM

Malý je 10 měsíců a už třetí den mi odmítá UM ani v noci už nechce máme Bebu a ta ji vždycky chutnala teď jakmile se k ní přiblížím s mlékem tak mi hned flašku vyrazí z ruky že nechce

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8057
27.3.20 08:34

A jí normální jídlo? Tak jí UM už nedávej a nahraď to pestrou stravou. Nebo to prostě zkoušej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 08:37

Normální jídlo jí je to velký jedlik ale chtěla jsem mléko dávat co nejdyl malá byla předčasně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8057
27.3.20 08:40

@KateřinaKačenka tak zrovna u UM není žádný důvod, dávat ho co nejdýl. Pořád je to jen chemický koktejl. To píšu z pozice, kdy mám sama dítě na UM. Ale celé složení se dá opravdu nahradit pestrou stravou. I prvního syna jsem kojila jen do roka a nevypadá, že by mu něco chybělo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5418
27.3.20 08:42

No tak mu dej jogurty, kase, kde je problem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11961
27.3.20 08:45

Tak do roka se doporucuje, zkusilas z hrnku misto z flasky? Pokud by to neslo, tak holt nasilim to do ni nedostanes. Muzes davat I kravske, ale bacha na mnozstvi, muze zpusobovat nedostatek zeleza. Spis jestli ji jogurty, syry, pripadne kase s mlekem (lepsi varit nez ty instantni, nebo kdyz uz tak aspon nemlecne a udelat s mlekem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2204
27.3.20 08:53

Dcera byla od 9-10m bez UM. Taky ho nechtěla. Nahrazovala jsem jí to mléčnými výrobky (sýry, jogurty). A žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12335
27.3.20 08:57

8 měsíční mi pije mlíko jen večer, jindy odmítá. tak jí dej normální jídlo ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1807
27.3.20 11:04

8 mesicni nam taky odmita. Nakonec do nej vzdy dostaneme cca 500ml za den. Ma pestrou stravu, to jo, ale nechce pit vodu ani caj, tak hlavne kvuli tomu pitnemu rezimu se snazim, at to vypije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
31.3.20 20:08

Syn mi začal stávkovat kolem jednoho roku. Vyměnila jsem UM Naše mléko za sušené kozí mléko (je ale od 1.roku) a zase si na mlíčko zvykl :palec: Nebo je to prostě jen období :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama