Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@kvetk píše:
tak se s nekym domluv ze u toho byl znama treba
No, tak to bych vřele nedoporučoval. Křivé svědectví je trestný čin. Ale zrovna tak se to týká těch cizích lidí, co u toho byli. Ti bby museli svědčit, a pravdivě (což nezaručuje, že by pravdivě svědčili, ale není ani jisté, že by svědčili nepravdivě, násilného magora nikdo nemá v sousedství rád - ale zase by mohli mít strach). Jeho manželka by mohla odmítnout vypovídat.
Jedná se o úplnou kravinu, prostě chlap tě nechtěl pustit do domu, už bych to neřešila. Opět z komára velbloud.
Dobrý den. Mám otázko malinko mimo téma ale nechci zakládat vlákno. Jde podat TO mimo místo bydliště, když mám strach, že se s pachatelem setkám, jelikož ví kde bydlím?