Mám podat trestní oznámení?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19793
24.2.13 18:54
@kvetk píše:
tak se s nekym domluv ze u toho byl znama treba

No, tak to bych vřele nedoporučoval. Křivé svědectví je trestný čin. Ale zrovna tak se to týká těch cizích lidí, co u toho byli. Ti bby museli svědčit, a pravdivě (což nezaručuje, že by pravdivě svědčili, ale není ani jisté, že by svědčili nepravdivě, násilného magora nikdo nemá v sousedství rád - ale zase by mohli mít strach). Jeho manželka by mohla odmítnout vypovídat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
24.2.13 18:55

Jedná se o úplnou kravinu, prostě chlap tě nechtěl pustit do domu, už bych to neřešila. Opět z komára velbloud.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.14 18:00

oživení diskuze

Dobrý den. Mám otázko malinko mimo téma ale nechci zakládat vlákno. Jde podat TO mimo místo bydliště, když mám strach, že se s pachatelem setkám, jelikož ví kde bydlím?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová