Mám strach, že jsem těhotná

Vystrašená hysterka
10.3.10 18:01

Mám strach

Dobrý den. Potřebovala bych pomoct, nebo spíš uklidnit. Mám křeče a bolesti v podbřišku, poslední dobou je mi špatně od žaludku (ráno více, v průběhu dne méně). Dokonce mám i pocit že mě bolí prsa a zvětšují se) Mám strach že jsem těhotná. Beru pravidelně antikoncepci Lindynette 20, nezvracela jsem, neměla jsem průjem, prášky beru opravud pravidelně. Jsem tak vystresovaná že jsem si udělala i těhotenský test (více-po dvou dnech další). A věechny byly negativní. Je možné abych byla těhotná? (byl by to docela průšvih, ale uklidňuji se tím, že všechny příznaky mám vsugerované)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.3.10 18:04

pokud bereš antikoncepci a testy jsou negativní, byla bych v klidu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
12982
10.3.10 18:06

Ahoj, nepochytila jsem - máš zpoždění MS? Holky tady docela doporučují mamatest jako nejspolehlivější, tak možná zkus tohle ;) Jinak nejjistější je asi jít na krev, tam ti to řeknou přímo odborníci. My tady budeme jen hádat … ale jinak - možné je vše :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vystrašená hysterka
10.3.10 18:08

mám 8 dní po MS, spíše mi jde o ty „příznaky“ ale možná to je jen tím stresem okolo toho :)

• Nahlásit
  • Citovat
Vystrašená hysterka
10.3.10 18:10

*mám 8 dní po MS, spíše mi jde o ty „příznaky“, které jsou asi jen ze stresu…hrozně se bojím

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.10 18:12

když se tak bojíš, zajdi k doktorovi na krev,ale pokud bereš prášky, měla jsi všechny testy negativní a jsi po menzes, tak to na těhotenství opravdu nevypadá..... :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
132
10.3.10 18:21

Ahojky.No myslím,že můžeš být v klidu. :wink: Pokud bereš HA pravidelně a MS proběhla normálně,tak bych se nestresovala.Může to být třeba nerovnováha hormonů..pro klid v duši si můžeš zajít k dr. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10758
10.3.10 18:32

klíííd těhotná nejsi a hotovo :-)

ale s těmi „příznaky“ bych si zašla k dr., pokud to nepřejde, at nezanedbáš nějaký zdravotní problém.

Vidím, že těhotenství by se ti ted opravdu nehodilo (nevhodný tatínek? ;-) ) - tak snad ty příznaky jsou fakt jen vymyšlené a neznamenají nějaký rozhozený hormony - pak by stálo zato zamyslelt se nad tou antiko, jestl iti to nezačala dělat ona - případně ji vyměnit :nevim: ale to by určitě doporučil dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vystrašená hysterka
10.3.10 18:39

no spíš nevhodný věk (17) a do toho přišla máma s tim že četla dva články nezávazně za sebou že holka otehotněla i přes prášky a já mám od tý doby strach…

• Nahlásit
  • Citovat
132
10.3.10 18:53

A jak dlouho vlastně HA bereš?Mě bylo pár měsíců blbě než jsem si na HA zvykla.Ale co si pamatuji tak prsa se mi zvětšovaly vždycky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vystrašená hysterka
10.3.10 18:57

právě že dlouho, nikdy mi nic nebylo…teda dlouho, od června 2009

• Nahlásit
  • Citovat
13100
10.3.10 19:03

Podle mě jsi si to vsugerovla po těch článích o otěhotnění přes antikoncepci. Buď v klidu, většinou se ukáže, že dotyčná nezobala moc pravidelně a tak došlo k selhání. Pokud bereš opravdu poctivě tak je to velmi velmi málo pravděpodobné :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
10.3.10 19:06

No i tak se může stát,že je ti prostě někdy špatně :wink: .Co nás ve škole učili,tak sice je možný otěhotnět i přes HA,ale prý je MS úplně jiná.Buď v klidu,co já se naplašila,že jsem těhotná (i přes HA),testy si dělala.Příznaky jsem taky měla :lol: .Ale leda tak vsugerovaný :-D .Neboj,bude to OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
10.3.10 19:11

Myslim, ze test na autosugesci by ti ukazal pozitivitu, ale tehotensky nee :wink:

Hezky se uklidni, muzes jit do laborky na krev, staci rict test na hcg jako samoplatce a neboj, budou vedet. Treba se uklidnis, az uvids cerne na bile, ze tam nic neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
12.3.10 22:20

Neznám nikoho, kdo by otěhotněl a bral HA tak jak se má. Ha jsem brala asi 10 let a poslední rok jsem braní antikoncepce docela flákala, to už by mi případné těhu nevadilo a stejně jsem otěhotněla až po vysazení. Takže klid, spíš jsi se akorát tak vynervovala :wink: . Pro jistotu si zajdi do laboratoře na test z krve, asi za hodinu to budeš vědět, stojí to kolem 70 Kč. Pokud ti příznaky nevymizí, dojdi si k dr, aby jsi náhodou něco nezanedbala. Držím palce ať je všechno tak jak má :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama