Maminka samoživitelka s miminkem Praha - jak najít

219
22.9.22 08:30

Maminka samoživitelka s miminkem Praha - jak najít

Ahoj. Mám spoustu pěkných věcí po synovi od velikosti 68 - 92 a ráda bych to přednostně darovala ideálně osobně nějaké mamince samozivitelce s miminkem z Prahy… Nevíte jak nějakou najít? Pokud to nepůjde, dáme to na charitu samozřejmě. Ač jsme sami 3 členná domácnost v malém 1+1 a tahám dítě, nákupy a kočárek do třetího patra, takže si úplně nevyskakujeme, tak když můžeme, rádi pomůžeme. Stačil by mi na oplátku úsměv dané maminky a pocit, že ji to pomůže. Úplně nevím, jak nějakou najít. Nemáte nápad? Děkuju!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5936
22.9.22 08:41

To je od tebe hezké, že chceš pomoci, já to taky nabízela i spoustu jiných věcí, ale nikdo neměl zájem. Samoživitelky pláčou že nemají dětem co dát, ale když jsem nabízela zadarmo kompletní výbavu, hračky a jiné potřeby pro miminko, tak nikdo nechtěl. Spíš by chtěli akorát peníze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.22 09:13

V Brně na to máme spolek Vesna, který provozuje šatník - možná budou oni vědět, na koho se obrátit v Praze. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
446
22.9.22 09:25

Odnes to do Šatníku Nory Fridrichove. Je to v prazske tržnici, chodí tam lidé, kteří mají hluboko do kapsy. Tam to opravdu pomůže :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1380
22.9.22 10:12

Ja jsem se takhle napalila, dala jsem pani 4 pytle obleceni po dceri a pani si to pak vesele rozprodavala a jeste mi pak napsala, ze se ji penize hodej vic. Takze pak jsem to resila tak, ze bud jsem napsala do azylaku a nebo pres pediatra jsem si nechala doporucit nekoho :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
22.9.22 10:24
@TeSudička píše:
Ja jsem se takhle napalila, dala jsem pani 4 pytle obleceni po dceri a pani si to pak vesele rozprodavala a jeste mi pak napsala, ze se ji penize hodej vic. Takze pak jsem to resila tak, ze bud jsem napsala do azylaku a nebo pres pediatra jsem si nechala doporucit nekoho :mavam:

toto vždycky nechápu :nevim: :zed: jak ses napálila? chtělo se ti s tím crcat, rozfocovat, komunikovat, rozesílat? nechtělo,
tak je přece jedno, co s tím paní udělala, když se jí chce tu anabázi kvůli 30 - 50 korun za bodýčko absolvovat, tak ať to má,
vždyť jí to posloužilo a ty můžeš mít radost, že o oblečky byl zájem a někdo je nosí a neskončily v popelnici

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
219
22.9.22 10:39
@ztracena_brambora píše:
V Brně na to máme spolek Vesna, který provozuje šatník - možná budou oni vědět, na koho se obrátit v Praze. ;)

Děkuji, ale Šatník v Praze nechci, chci to darovat české mamince.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
219
22.9.22 10:42
@Půáček píše:
Odnes to do Šatníku Nory Fridrichove. Je to v prazske tržnici, chodí tam lidé, kteří mají hluboko do kapsy. Tam to opravdu pomůže :srdce:

Viděla si tam ty každodenní fronty ukrajincu? Já bych to ráda darovala české mamince.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
219
22.9.22 10:46
@TeSudička píše:
Ja jsem se takhle napalila, dala jsem pani 4 pytle obleceni po dceri a pani si to pak vesele rozprodavala a jeste mi pak napsala, ze se ji penize hodej vic. Takze pak jsem to resila tak, ze bud jsem napsala do azylaku a nebo pres pediatra jsem si nechala doporucit nekoho :mavam:

Aaaaa to je nápad, zeptám se pediatra, jestli k ní nechodí nějaká maminka… To je dobrý nápad, jinak to samozřejmě dáme na vybranou charitu. Děkuji za nápad!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1380
22.9.22 12:37

@stinga já bych si to klidně rozfotila a ten proces zvládla, to nebyl problém, věci byly krásný, hodně jich tam bylo fungl nových. Ale nešlo mi o peníze, chtěla jsem pomoct. A pokud něco dostanu zadarmo, tak to přece nebudu dál prodávat za peníze, to se na mě nezlob, ale to se prostě už jen z principu nedělá…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1380
22.9.22 12:40

@PaniBambulinova vůbec za nic. Když jsem s tim přišla poprvý, tak mi vypálil z fleku dvě jména, sestřička hnedka zavolala, jestli mi může dát číslo a pak už jsem to s maminkama řešila sama. Tu jednu jsem pak podporovala delší dobu i trochu jinač. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
22.9.22 12:44
@TeSudička píše:
@stinga já bych si to klidně rozfotila a ten proces zvládla, to nebyl problém, věci byly krásný, hodně jich tam bylo fungl nových. Ale nešlo mi o peníze, chtěla jsem pomoct. A pokud něco dostanu zadarmo, tak to přece nebudu dál prodávat za peníze, to se na mě nezlob, ale to se prostě už jen z principu nedělá…

já na to prostě mám jiný názor, když někomu něco daruji, tak k tomu nedávám podmínky, prostě jsem to darovala, a co s tím dotyčná udělá, je už na ní - já jsem jí pomohla šatstvem, ona si pomohla jeho prodejem, kdyby to dala psovi do pelechu, je mi to jedno - a pokud to rozprodala, tak to někdo nosí, což je hlavní účel - ekologický

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14697
22.9.22 16:15

@stinga no asi tak, třeba ta dotyčná nemá jak jinak se k penězům dostat. I kdybych to prodala za pakatel a ona to rozfotila a prodávala po kusech, tak co? :nevim:

Daruji to, co fakt nepotřebuji, a jestli si s tím příjemce třeba vytre (.), je mi už jedno. Hlavně, ze jsem se toho já zbavila a ze si to někdo vzal a nemuselo se to vyhodit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová