Maminky na procházky s kočárkem - Praha :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
19.3.13 13:26
@Pehule píše:
@hanickas2 Ahoj, bydlím v Nových Butovicích, mám chlapečka 7 měsíců a na procházky chodíme sami, nikoho s mimčem podobného věku neznáme. Tak jestli chceš, můžeme někdy vyrazit společně.

ahoj, budu moc rada, klidne se muzeme domluvit :)

asi to bude lepsi pres email nebo sms?

Hanka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
230
19.3.13 19:28

@hanickas2 No tak fajn, my chodíme nejčastěji na procházku do central parku ve Stodůlkách, tak si můžeme dát sraz. Můj e- mail je pehule11@seznam.cz. Tak se budeme těšit :lol: Petra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.2.14 20:07

Ahoj Market 9, já jsem z Běchovic a mám měsíčního chlapečka :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová