Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
No, nedorovnává se, protože každou tu dávku vyplácí jiná instituce z jiného balíku peněz a musí pro ni být splněny jiné podmínky
asi tak v kostce ![]()
@kristynka46 No moje vysvetlovaci schopnosti
Proste jde o to, ze MD ti konci napr. v pulce kvetna a od 16.5. nastupujes na RD - na MD tedy v tomto mesici pripada 15 dni a pomerova castka by byla u tebe 1.350 Kc a na RD pripada taktez pulka mesice a pomerova castka by byla 3.353 Kc, takze dle me by ti mela na ucet dorazit jen RD, tedy 3.353,– Kc a je jedno, jestli je to pulka mesice nebo jen par dni, dulezita je ta vyssi castka. No snad si me takhle pochopila…
@zdvesela píše:
No, nedorovnává se, protože každou tu dávku vyplácí jiná instituce z jiného balíku peněz a musí pro ni být splněny jiné podmínkyasi tak v kostce
Ajo pochopila diky
I kdyz se mi to zda strasne nespravedlivy protoze sestra ma rok straou dceru a kamosla 10 mesicniho syna a obe dorovnani dostaly sestra brala MD 4500,– a RD ma 7600,– a dostala dorovnani 15000,– takze tak no…Tohle jsem vubec nevedela ze to uz nedorovnavaj :/
@kristynka46 Tak to je zvlastni, pac ja mam dceru rok a ctvrt starou a dorovnani jsem teda nedostala. No za mesic to budu resit podruhe, tak jsem na to zvedava ![]()
AHOJ MÁM 1 MĚSÍČNÍ HOLČIČKU A HLEDÁM MAMINKU NA PROCHÁZKY ..VE DVOU JE TO VESELJŠÍ
BYDLÍM PRAHA10 ZAHRADNÍ MĚSTO JESTLI MÁ NĚKDO ZAJEM NAPIŠTE MĚ PROSÍM NA MUJ EMAIL marceladesilva@email.cz BUDU SE MOC TĚŠIT
MARCELA
Ahoj, bydlím v Běchovicích - Praha 9 a také bych ráda našla někoho na procházky s kočárkem, nikoho tu neznám a ráda bych s někým sdílela radosti a starosti, mám šestitýdeního chlapečka ![]()
Ahoj holky. Chci se zeptat, jestli je tu nějaká maminka z Prahy 13 - NB, Hůrka, Lužiny, Luka nebo Velká Ohrada. My jsme z Velké Ohrady a rády bychom našly někoho s kočádkem na procházky. Jsme dvě, jedné z nás je 5 měsíců
Budeme se těšit, Andrea a Nelly **@seznam.cz
Praha 8, mladá maminka s miminkem? na prochazky s kocarkem?
Kobylisy, Ladvi ![]()
SZ
Ahojky..můžu se k vám vtírnout? Mám holčičku, narozenou 24.11.2012 a chlapečka 4 roky…Bydlíme na Proseku.Jsem v Praze naplavenina
, nikoho tu neznám a docela mi z toho už šibe
![]()
Ahojky,
no my bychom se taky rádi přidaly, dceři je čerstvých deset měsíců a bydlíme na Střížkově, takže kousek od vás obou ![]()