Maminky na procházky s kočárkem - Praha :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8
19.6.12 12:15

No, nedorovnává se, protože každou tu dávku vyplácí jiná instituce z jiného balíku peněz a musí pro ni být splněny jiné podmínky :-)asi tak v kostce :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
645
19.6.12 12:20

@kristynka46 No moje vysvetlovaci schopnosti :think: Proste jde o to, ze MD ti konci napr. v pulce kvetna a od 16.5. nastupujes na RD - na MD tedy v tomto mesici pripada 15 dni a pomerova castka by byla u tebe 1.350 Kc a na RD pripada taktez pulka mesice a pomerova castka by byla 3.353 Kc, takze dle me by ti mela na ucet dorazit jen RD, tedy 3.353,– Kc a je jedno, jestli je to pulka mesice nebo jen par dni, dulezita je ta vyssi castka. No snad si me takhle pochopila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
645
19.6.12 12:21
@zdvesela píše:
No, nedorovnává se, protože každou tu dávku vyplácí jiná instituce z jiného balíku peněz a musí pro ni být splněny jiné podmínky :-)asi tak v kostce :-)
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
569
19.6.12 12:30

Ajo pochopila diky :) I kdyz se mi to zda strasne nespravedlivy protoze sestra ma rok straou dceru a kamosla 10 mesicniho syna a obe dorovnani dostaly sestra brala MD 4500,– a RD ma 7600,– a dostala dorovnani 15000,– takze tak no…Tohle jsem vubec nevedela ze to uz nedorovnavaj :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
645
19.6.12 12:56

@kristynka46 Tak to je zvlastni, pac ja mam dceru rok a ctvrt starou a dorovnani jsem teda nedostala. No za mesic to budu resit podruhe, tak jsem na to zvedava :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.6.12 13:03

Tak jsme zvědaví taky a držíme palce :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
569
19.6.12 13:20

No je to nejake divne :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.12 17:32

hledám maminku na prochazky

AHOJ MÁM 1 MĚSÍČNÍ HOLČIČKU A HLEDÁM MAMINKU NA PROCHÁZKY ..VE DVOU JE TO VESELJŠÍ :mavam: BYDLÍM PRAHA10 ZAHRADNÍ MĚSTO JESTLI MÁ NĚKDO ZAJEM NAPIŠTE MĚ PROSÍM NA MUJ EMAIL marceladesilva@email.cz BUDU SE MOC TĚŠIT :dance: MARCELA

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Market 9
4.1.13 19:42

Procházky s kočárkem

Ahoj, bydlím v Běchovicích - Praha 9 a také bych ráda našla někoho na procházky s kočárkem, nikoho tu neznám a ráda bych s někým sdílela radosti a starosti, mám šestitýdeního chlapečka :)

  • Citovat
  • Upravit
AndreaNelly
4.1.13 19:55

Ahoj holky. Chci se zeptat, jestli je tu nějaká maminka z Prahy 13 - NB, Hůrka, Lužiny, Luka nebo Velká Ohrada. My jsme z Velké Ohrady a rády bychom našly někoho s kočádkem na procházky. Jsme dvě, jedné z nás je 5 měsíců :mavam: Budeme se těšit, Andrea a Nelly **@seznam.cz

  • Citovat
  • Upravit
8679
4.1.13 20:18

Praha 8, mladá maminka s miminkem? na prochazky s kocarkem?
Kobylisy, Ladvi :)
 SZ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
266
5.1.13 11:24

Ahojky..můžu se k vám vtírnout? Mám holčičku, narozenou 24.11.2012 a chlapečka 4 roky…Bydlíme na Proseku.Jsem v Praze naplavenina :lol:, nikoho tu neznám a docela mi z toho už šibe :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
bludicka84
5.1.13 15:47

Ahojky,
no my bychom se taky rádi přidaly, dceři je čerstvých deset měsíců a bydlíme na Střížkově, takže kousek od vás obou :-)

  • Citovat
  • Upravit
266
5.1.13 16:03

Bludička84 tak vítej v klubu :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8679
5.1.13 17:02

Ja mám 4m. dceru,(téměř):)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová