Maminky - Praha 4 Libuš, Písnice, Kunratice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sheela007
Nováček 10 příspěvků 12.11.14 11:01
Maminky - Praha 4 Libuš, Písnice, Kunratice

Ahoj maminky, jsem z Prahy 4 Libuše a mám 2 holčičky - 3 a čtvrt a jeden a čtvrt roku. Ráda bych tu našla maminky s podobně starými dětmi ze stejné lokality k vyměňování zkušeností + občasné procházky, hřiště, herny a jiné aktivity pro děti. Těším se na vás!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 12.11.14 12:08

Ahoj, já jsem z Novodvorské, mám holčičku 3 roky a 3 měsíce a chlapecka ( skoro 11 měsíců ).

Sheela007
Nováček 10 příspěvků 12.11.14 23:06

To je také docela blízko. Občas na Novodvorskou chodíme (spíš něco zařídit nebo nakoupit), ale teď už míň, když tam není koutek v knihkupectví :-).

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.11.14 10:26

My spis chodime do toho koutka nahoru, co je u te kavárny kde děti hraji ( ne ten placeny ). V knihkupectví jsme byli asi 2× a to jen díky tomu, ze jsem tam kupovala knížky. Hezky koutek je i v kavárně v kulturním centru Novodvorská. A ted to centrum předělávají a bude tam i dětský bazének, tak az to bude příští rok hotové, tak tam s dětmi určité vyrazim.

Sheela007
Nováček 10 příspěvků 18.11.14 09:55

Ahojky, tak se někdy můžeme sejít, když budeš chtít. Třeba v tom dětském koutku v kulturním centru. Starší chodí některé dny do školky, takže mám několik dní, kdy mám jen tu mladší. Dopoledne máme většinou spací (malá vstává strašně brzo, takže je často tuhá už v 10), ale odpoledne máme volnější. To je dnes ošklivo, viď!!

peta h
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 18.11.14 22:47

@Sheela007 Ahojky, koukala sem, že si byla u mě na profilu. Normálně lidi co tam chodí vůbec nezkoumám, byla to náhoda a hned jsem narazila na tuto diskuzi. :-) Jsem z Písnice, sice nemívám moc času, dvě dopoledne v týdnu jsem v práci a máme hromadu aktivit, ale občas bych si určitě čas udělala. Přímo v Písnici a Libuši znám hrozně málo lidí, bydlíme tu teprve 2 roky, takže ráda něco podniknu. :-) Mám Davídka 4,5 roku, ten by si mohl se starší holčičkou rozumnět a pak Sofinku 7 měsíců, tak ta doroste brzy k té mladší. :-) Jinak by mě zajímalo, kde je na Novodvorské ten dětský koutek, to je nějaká novinka? Vím jen o tom placeném nahoře, jinak jsem si ničeho nevšimla, díky!

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 19.11.14 11:14

@Sheela007 : my jsme zase spaci, my většinou vstavame mezi 9-10 :mrgreen:. Tak určité se můžeme na někdy domluvit ;)
@peta h : my chodime do toho „koutku“ co je proti tomu placenemu, takový ten obdélník z molitanu, kde deti řadí a nebo je hezky koutek v kavárně v kulturním centru Novodvorská.

Sheela007
Nováček 10 příspěvků 05.01.15 10:47

Ahoj holky, já tu dlouho nebyla, jak je vidět. Ráda se na něčem domluvím. Starší teda chodí na většinu dní do školky (pátky ale míváme volné) a mladší chodí kolem 10. spát, ale často miváme odpoledne volné. Tak kdyby se vám chtělo něco podniknout, dejte vědět!

Sheela007
Nováček 10 příspěvků 05.01.15 10:50

Tj. my můžeme: pondělí odpoledne, úterý / čtvrtek - po obědě do cca půl 4, kdy musím jet pro starší do školky a v pátek kdykoliv :-).

ccudlik
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 30.12.15 11:59

Ahoj holky, uvažujeme o přestěhování z chodova do písnice do řadovky.. je tam nějaký vyžití v písnici? dle mapy nic moc a škola pouze 1 stupeň… :-(

lenkator
Kelišová 7152 příspěvků 29.06.16 09:55

Hledám maminku okolo 25 let na občasnou odpolední vyjížďku s kočárkem nebo posezení u kávy s prckem okolo 9 měsíců. Okolí Prahy 4 Krč, Lhotka, Novodvorská.. :kytka:

stesie
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 29.06.16 10:25

@lenkator Ahoj, sice vůbec nesplňuji tvé požadavky (je mi 30, synovi je 5, druhý se narodí v září a jsem z Modřan), ale na kávu ráda zajdu :mavam:

Membina
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 29.06.16 10:30

Ženy, @stesie @lenkator také rada někdy zajdu :mavam: je mi 27 dceři budou 2 a venku jsme pořad ;) jsem z Michle, ale v Modřanech a kolem Krče se pohybuji s malou stále

stesie
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 29.06.16 10:36

@Membina Super, já jsem pro :palec:

Membina
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 29.06.16 10:57

@stesie tak můžeme hned v pátek :) nebo příští týden, jak se to bude hodit i vám ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >