Manžel mě bere jako samozřejmost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15010
29.11.20 17:51
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov nepotřebuji vytesaný pohár se svým jménem. Jen trošku uznání. Ale to vy asi doma máte taky takovou jako jsem já, že vám skáče kolem… :nevim: a nebo jste sám. V podstatě když si zvládnu udělat vše doma sama, tak už toho chlapa nepotřebuji. :think: nemyslíte?

Já ti rozumím a hejtrů si nevšímej. Umět druhého ocenit, je ve vztahu to hezké. O vztah se musí pečovat jako o kytku. Tvůj partner nejenže nepečuje, ale ještě zadupává.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2085
29.11.20 19:55
@Anonymní píše:
Ahojky. Už si nevím rady. Ať udělám cokoliv vždy je to špatně. Žádná pochvala. Vařím, peču, starám se o děti, uklízím, dělám vše na zahradě, pracuji z domu při RD. Dokonce jsem i vymalovala. A místo poděkování, že to
nemusí dělat, tak jen pohrdání, ani neobejme a konstatování, že to ještě není hotové. Přijde z práce a sedne k PC. Nechci žádné milodary, nechci aby mě nosil na rukou. Dělám doma práce i za něj. Jooooo vím jsem blbá :,(, že to dělám, ale když ne já, tak nikdo. :nevim:Příspěvek upraven 29.11.20 v 15:50

Ještě jsem nepotkala chlapa, který si váží toho, že se jeho žena chová jako služka a mechanik v jednom. Vy tohle všechno děláte proč? Chcete se mu zavděčit, že? On to cítí a proto si vás neváží. Proč by taky měl? Může po vás štěkat jak chce a vy to stejně všechno uděláte za něj. Buď ze sebe přestanete dělat nedoceněnou mučednici a občas si taky dupnete, nebo se nikdy nic nezmění…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2085
29.11.20 20:07
@Anonymní píše:
@Nikynka86 Nevím ale myslím že jiná v tom nebude :think: taky mě to napadlo ale je furt v práci a nevěru odsuzuje

Na tohle bacha. Nahlas nevěru a různé nešvary nejvíc odsuzují právě ti, co to tajně dělají. Slova nic moc neznamenají :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2085
29.11.20 20:24
@Samantha_cz píše:
Já se omlouvám, že zakladatelce moc neporadím…myslím, že sofistikovaných odpovědí se tu najde víc, než dost. Mě by zajímala jiná věc. Třeba mi s tím někdo pomůže. Já bych ráda věděla, kdy se ženské přehodí pár výhybek v hlavě a začne se chovat přesně tak, jak zakladatelka. Vše navařeno, uklizeno, o domácnost postaráno…Přijde mi to jako naprostá ztráta identity, odcizení se věcem, které má člověk rád…proč to ty ženské dělají? Co je k tomu nutí? Ony samy? Okolí? Vždyť život je od toho, aby se žil, nikolvi trávil s luxem, žehličkou a vařečkou v ruce. Nebo se pletu? :nevim:

Z mojí zkušenosti je to kombinace výchovy (jsou od mala učené, že je to tak správně) a leckdy i té smutné pravdy, že ty ženy nemají osobnost. Prostě vyrostly, vystudovaly, našly si práci, vdaly se a pořídily si děti. Ale nemají zájmy, nikdy moc neuvažovaly, co vlastně od života chtějí. Chtějí si ale připadat užitečně. Jedou od dětství stanovenou misi. A co si budeme povídat, to životní prázdno v místě, kde mají ostatní sny a seberealizaci, nějakou osobnost, která není osekaná na holý základ „matka-manželka-služka“ se musí něčím zaplácnout. Jinak hrozí, že jí dojde prázdnota a nesmyslnost toho, co dělá a bude z toho depka jako z učebnice… Holt nějak se tihle lidé musejí zabavit, než pro ně přijde zubatá…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6827
30.11.20 01:19
@Anonymní píše:
@Pavlik Morozov nepotřebuji vytesaný pohár se svým jménem. Jen trošku uznání. Ale to vy asi doma máte taky takovou jako jsem já, že vám skáče kolem… :nevim: a nebo jste sám. V podstatě když si zvládnu udělat vše doma sama, tak už toho chlapa nepotřebuji. :think: nemyslíte?

No a kdyz byste to nedelala, tak nepotrebuje vas ne? Kdyz tak premyslite, tak musite predpokladat, ze i protejsek tak muze uvazovat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová