Mateřská školka Sluníčka Hostivař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JouLe
Kecalka 101 příspěvků 28.03.19 06:55
Mateřská školka Sluníčka Hostivař

Zdravím maminky,
máte některá zkušenosti se soukromou mateřskou školkou Sluníčka v Hostivaři? Nechodí tam aktuálně některé děti? Zajímaly by mě vaše poznatky a pocity jak že školky, tak z přístupu učitelek.
Váháme, zda tam syna umístit. Byli jsme na prohlídce, ale jsme na vážkách… Najednu stranu na nás školka působila příjemně, ale jsou zde věci, které mě zarazely. Například když jsme se ředitelky ptaly kolik dětí je maximálně ve třídě, tak řekla, že 12/2 učitelky, ale napočítali jsme jich tam 15. Dále mi přijde, že tam vládne hrozný chaos a učitelky moc nemají přehled kam zrovna dítě jde… nehledě na to že tam jsou schody… A učitelky mi přišly strašně mladé…
Můžete mi tedy prosím napsat vaše zkušenosti?…
Předem děkuji :palec:

Reakce:
Ostružka
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 01.04.19 00:06

@JouLe Ahoj, tuhle školku konkrétně neznám, ale máme za sebou dvě soukromé školky, teď je malý ve státní a jsem ráda. Ta první byla velice chaotická. Učitelky měly být tři, pak jedna dala výpověď a nakonec tam byla konstantně jen jedna, protože se střídaly a spolu byly jen přes obědy. I když byly velice milé, jejich chaos a stres tam dělaly takovou divnou atmosféru. Druhá školka byla lepší, ale za ty peníze mi to přišlo úplně zbytečné. Pak naštěstí syna vzali do státní a jsem šťastná.

Váš příspěvek
Reklama