Mateřské pudy v 17. letech

3
30.5.15 20:12

Mateřské pudy v 17. letech

Ahoj holky, potřebuju poradit. Už zhruba rok a půl si přeju dítě..za ten rok a půl čtu jen emimino, o dětech vím snad všechno. Vím co dítě obnáší, teda aspoň si myslím a navíc bych si určitě musela poradit, kdyby přišlo. Já vím, že teď ho prostě nemůžu mít, nejsou peníze, hotová škola atd. Ale já prostě na dítě myslím každý den, když někde vidím kočárek, je mi to líto a je mi do breku. Zkoušela jsem se prostě zabavit, celý dny jsem se učila nebo byla v práci, ale prostě nic nepomohlo. Já nechci, abyste tady moralizovaly, že bych dítě nezvládla a že vůbec netuším, že jsem mladá a blbá. Já bych jen chtěla radu, jak se zbavit toho chtíče. Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24363
30.5.15 20:14

Začni číst kocky-online.cz a pořiď si koťátko ;) Teď jich je všude plno nechtěných…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
30.5.15 20:18

Nemá nějaká známá, příbuzná nebo někdo děti? Já takhle hlídala malého příbuzné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 20:18

@domm Taky jsem mela tyhle pocity, ale uz v 16cti, jenze ja v te době mela staršího chlapa a dite si od nej v tech 17,5 nakonec nechala udělat a nelituji! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
848
30.5.15 20:27

Nejsi blbá, neboj, taky jsem to tak měla. No a dneska je mi 28 a dítě stále nikde. Občas si říkám, jaké by to bylo, kdyby tady se mnou dneska sedělo 10 letý dítě, ale na druhou stranu vím, že dneska mu můžu dát mnohem víc. Včetně spolehlivého tatínka, takže na tom pracujeme až teď. Žij přítomností a bav se. Jsi mladá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
30.5.15 20:27
@domm píše: Já vím, že teď ho prostě nemůžu mít, nejsou peníze, hotová škola atd. … jsem mladá a blbá. Já bych jen chtěla radu, jak se zbavit toho chtíče. Děkuju :kytka:

toho chtice se nezbavuj, jen ho odloz o nejaky rok, pak si to uzij naplno, zatim se na to dite muzes tesit, ze to dite brzy prijde, jen si k tomu vyber toho spravneho otce, at nemusis resit problem, ktere tu popisuje spousta zenskych na emiminu, kdyz si vybraly spatne,
na rozdil od mnohych dnesnich „modernich“ tricatnic a i vic, ty jsi uplne normalni, kdyz mas takove choutky, vubec nejsi blab, to bud zcela v klidu :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
30.5.15 20:33
@domm píše:
Ahoj holky, potřebuju poradit. Už zhruba rok a půl si přeju dítě..za ten rok a půl čtu jen emimino, o dětech vím snad všechno. Vím co dítě obnáší, teda aspoň si myslím a navíc bych si určitě musela poradit, kdyby přišlo. Já vím, že teď ho prostě nemůžu mít, nejsou peníze, hotová škola atd. Ale já prostě na dítě myslím každý den, když někde vidím kočárek, je mi to líto a je mi do breku. Zkoušela jsem se prostě zabavit, celý dny jsem se učila nebo byla v práci, ale prostě nic nepomohlo. Já nechci, abyste tady moralizovaly, že bych dítě nezvládla a že vůbec netuším, že jsem mladá a blbá. Já bych jen chtěla radu, jak se zbavit toho chtíče. Děkuju :kytka:

Rozumím Ti, také po dítěti toužím, ale…přesně je tu spousta těch, ale. Já sice vím, že bychom s partnerem dítě i uživili, ale z jednoho platu by to bylo na knap, tudíž mi zatím rozum brání a rozum je zatím silnější než touha. Soustřeď se teď na sebe, užívej si, dodělej aspoň střední školu a pak uvidíš jestli seženeš práci nebo jak na tom bude partner. Moje rada jak se zbavit toho chtíče je zabavit se…jiná asi ani není.

• Nahlásit
  • Citovat
3858
30.5.15 20:40

@domm a co třeba jiný cíl- smysl života? Co třeba studium?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
30.5.15 20:48

@domm
Zkusila bych třeba jako brigádu hlídání dětí… S dětmi budeš trávit čas a prozatím se těšit na to vlastní. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
30.5.15 20:52

@domm radím nastoupit na výpomoc do jeslí/školky ale intenzivně třeba celé prázdniny. Když jsem dělala v mateřském centru, působilo to jako antikoncepce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4623
30.5.15 20:53

@domm Já ti asi moc neporadím, jak se toho chtíče zbavit, protože si myslím, že to nejde. Možná ho na nějaký čas potlačíš, ale asi se ho nezbavíš..
Jediné, co mě napadá, je často hlídat něčí děti, aby sis částečně tu svoji touhu uspokojila.
Ale já jsem byla úplně stejná, od 16 let jsem hrozně toužila po miminku, příteli bylo tenkrát 24, takže starý byl dost. Jen mě pořád brzdila nedodělaná škola a to, že jsme oba u rodičů, nicméně touha po vlastním dítěti menší nebyla. Nakonec jsem v 17 letech opravdu otěhotněla (neplánovaně, ale chtěně z obou stran), v 18 se vdala a teď mi je 20 a každým dnem přijde na svět synkovi sourozenec :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
30.5.15 20:55

@domm měla jsem to stejně - hlavně po tom, co jsem byla na praxi jako zdravotní sestra v kojeňáku :* do té doby mě miminka moc nebraly, dostaly jsme na starost každá jedno miminko od 5 do 15 odpoledne + procházky s kočárkem, krmení… byla jsem toho plná, přítel zrovna nadšený nebyl když jsem po něm škemrala, že bych taky chtěla miminko. Dokonce jsem uvažovala i o adopci.. no v té době bláhové myšlenky :mrgreen:. Nakonec jsme si s přítelem pořídili psí miminko - dneska je mu 13 let :lol: a vlastní miminko přišlo ve 30 letech s tím samým partnerem, dnes už manželem a nelituji, když si to vezmu zpět - nemohla bych mu nabídnout, to co mohu dnes, máme vlastní barák, dodělala jsem si střední a vysokou, mám super práci a dnes i 3 letého super rošťáka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
30.5.15 21:14

@domm pudy chápu, těch se asi lehce nezbavíš. Zkus hlídat někomu děti, nebo po skončení studia odjeď jako au-pair. Musíš to vzít rozumově.

Tady nejde o to, že by ti někdo říkal, že bys dítě nezvládla, ale o to, že na něj nemáš finančně. Nejsi schopná koupit sobě i jemu to, co by potřebovalo a tím myslím hlavně bydlení, základní vybavení, jídlo pro sebe i dítě, pleny, léky, neměla bys z čeho platit energie atd. Takže prostě musíš teď vzít jako fakt, že na to dítě nemáš (finančně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
30.5.15 21:18
@Oňulínka píše: Já ti asi moc neporadím, jak se toho chtíče zbavit, protože si myslím, že to nejde. Možná ho na nějaký čas potlačíš, ale asi se ho nezbavíš..

a to je prece dobre, ze se toho nejde uplne zbavit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
30.5.15 21:24
@MarkétkaBeruška píše: Rozumím Ti, také po dítěti toužím, ale…

vim, vim :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama