Nastřelí jednu náušnici?

brko
30.5.15 09:26

nastřelí jednu náušnici?

Ahoj, včera jsem byla s malou na nastřelení náušnic-těch plastových. Do dnešního rána vše ok, pak malá normálně „fungovala“,no najednou koukám, že nemá jednu náušnici. Nijak jsem za náušnice netahala, nejsme si vědoma, že bych udělala něco, co by zapříčinilo vypadnutí té jedné.
Myslíte si, že malé doktorka nastřelí jen jednu náušnici? Máte s tím někdo zkušenost? A pokud ano, jak to pak bylo s platbou? Mně se zdá, že minimálně ta náušnice (když už ne samotné nastřelení) by mělo být gratis. Děkuji za postřehy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.5.15 09:35

Platí se hlavně za náušnice, částka za nastřelení je menší. Asi bych se zkusila domluvit na něčem takovém, jako je reklamace, ale do té doby bych do té dírky dala nějakou provizorní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
30.5.15 09:37

Já platila nastreleni dvou náušnic 100,– a náušnice 300,– (kov). Záleží na tom jestli je prodává po kuse a nebo pár. A je potřeba ji znovu nastřelil, nejde jen nandat nová? No ale jestli ti to uzná jako reklamaci, že byla náušnice špatně nasazena a vypadla, je taky individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
30.5.15 09:46
@jary1 píše:
Já platila nastreleni dvou náušnic 100,– a náušnice 300,– (kov). Záleží na tom jestli je prodává po kuse a nebo pár. A je potřeba ji znovu nastřelil, nejde jen nandat nová? No ale jestli ti to uzná jako reklamaci, že byla náušnice špatně nasazena a vypadla, je taky individuální.

tyhle náušnice musí zustat v uších minimálně 6 týdnu. dírka se hned zacelila. no jsem nasraaaanáááá. hned v pondělí jí budu volat.

• Nahlásit
  • Citovat
1297
30.5.15 09:51

Jj, se nedivím. To i ten kov jsme museli mít 6-8 týdnů. Jen mě nenapadlo, že se to tak rychle zacelí. A náušnici si doma nikde nenašla? V oblečení, postýlce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
30.5.15 10:01
@Pavča.V píše:
Platí se hlavně za náušnice, částka za nastřelení je menší. Asi bych se zkusila domluvit na něčem takovém, jako je reklamace, ale do té doby bych do té dírky dala nějakou provizorní

to nejde tam dát jiná. nebo jsi myslela, aby tam pak dala doktorka provizorní? no právě malá na těch provizorních byla, o těch píšu. jsou to takové ty plastové, co se musí nechat v uších aspon 6 týdnu. ted má malá po té naušnici dírku zacelenou, hned se jí smrskla. do toho náušnici rvát fakt nebudu.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
30.5.15 10:02
@jary1 píše:
Jj, se nedivím. To i ten kov jsme museli mít 6-8 týdnů. Jen mě nenapadlo, že se to tak rychle zacelí. A náušnici si doma nikde nenašla? V oblečení, postýlce?

i kdybych našla tahle už nastřelit znova nejde :-( ani nasadit zpátky..

• Nahlásit
  • Citovat
brko
30.5.15 10:05

Holky, mě fakt mrskne:-( já jsem byla tak nadšená, že má naše kočička náušničky a ted zas nic..
no to jsem dobrá jitrnice, když mě tohle rozhodí, co??? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1297
30.5.15 10:11

Mě by to naštvalo taky, hlavně kvůli tomu, že ji to budou muset znovu nastřelit a bude mít znovu trapenicko :,(

@brko píše:
i kdybych našla tahle už nastřelit znova nejde :-( ani nasadit zpátky..

Jsem myslela kvůli tomu, že by se třeba zjistilo, že špatné zavírání(nebo jak se tomu říká) a uznala by ti to jako reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
30.5.15 10:23
@jary1 píše:
Mě by to naštvalo taky, hlavně kvůli tomu, že ji to budou muset znovu nastřelit a bude mít znovu trapenicko :,(Jsem myslela kvůli tomu, že by se třeba zjistilo, že špatné zavírání(nebo jak se tomu říká) a uznala by ti to jako reklamaci.

tak snad to uznaj i tak, máš pravdu-nejvíc me na to serštve to, že to zas bude maličká absolvovat znova.

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.15 11:19

Zkusila bych náušnici pohledat a ve spaní nebo při hraní nasadit. Dírka nebude za jeden den zarostlá, ušetříš ji nový nástřel. Fakt bych to zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
30.5.15 11:22
@čarodějka1311 píše:
Zkusila bych náušnici pohledat a ve spaní nebo při hraní nasadit. Dírka nebude za jeden den zarostlá, ušetříš ji nový nástřel. Fakt bych to zkusila.

no to fakt ne. tato naušnice má spešl zaviratko, kdy se po vyndání z ucha prakticky zničí. to není dobrá rada. ale děkuji :kytka: a najít tu naušnici, tak to by byla fakt haluz. krom toho ta dirka je fakt zacelená.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
30.5.15 11:23

Já jsem spíš chtěla vědět, jak to měli ti, kteří mají podobnou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
72
30.5.15 11:38
@brko píše:
tak snad to uznaj i tak, máš pravdu-nejvíc me na to serštve to, že to zas bude maličká absolvovat znova.

Mě by jenom zajímalo, proč - když je to takové trápeníčko - jste to své dceři dopřála poprvé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
30.5.15 12:14
@Radeck píše:
Mě by jenom zajímalo, proč - když je to takové trápeníčko - jste to své dceři dopřála poprvé…

Jestli máte nějaký problém, tak se svěřte psychologovi. Malá ani o tom nevěděla, byla u prsu, jen jsme jí trochu podržely se setřičkou hlavičku. Malá jen kníkla a sála dál. Tím „trápeníčkem“ jsem spíš myslela celé to martyrium kolem. A jestli chcete ze mě udělat hyenu, tak to máte dost blbý, to se budete muset víc snažit. A pokud nemáte odpoěď na mou otázku, tak se běžte třeba bodnout. :pankac: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama