Menstruační kalíšek protéká

kockodanka
7.2.12 21:47

Menstruacni kalisek proteka

Ahoj, mam Mooncup vetsi velikost. Spodek je od porodu urcite trochu rozvolnenej, ale zas tak hrozny to neni :mrgreen: kalisek vylivam driv, nez se naplni, kolikrat v nem ani nic moc neni.. No a porad proteka. Trosku, nejak dramaticky ne, ale je to tak na nekolik slipek denne (teoreticky by vydrzela i jedna, kdyby to nebylo tak ekl). Je to normalni? Zkousela jsem zavest co nejniz, jak radi na letaku, i vys. Tece porad. Podtlak tam je. Tak uz nevim. Pred porodem jsem s kalichem bojovala a moc ho nepouzivala, a uz si nevzpomenu, jestli tekl (to jsem mela mensi velikost). Jo a mam delohu dozadu, ze by to bylo tim? Nekde jsem taky narazila na info, ze muze tect dirkama, kdyz je nakrivo. Ale pokud je to tak, tak to s tim asi nic neudelam :nevim:

Mate nekdo podobnou zkusenost? Budu ho pouzivat i tak, ale mam ho hlavne z eko duvodu, a tak ty slipky mi vadi (latkovky zatim nechci, partner se na takove veci bohuzel diva jinak a porad komentuje i latkovy pliny u malyho :( ).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

mag
11189
7.2.12 21:52

Jé, látkové intimky nejsou ani vidět, když nebudeš chtít, partner si ani nevšimne :) Jinak manžel se taky pořád diví, že se malá nejmenuje Půlnoční bouře :lol:
Ale bohužel neporadím, mně kalíšek neprotíká vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kockodanka
7.2.12 21:57

O to nejde, spis je pak uvidi na susaku :nevim:

Ja nevim mozna jsem malo emancipovana, ale tohle je takovy citlivy tema :oops: ja vim, jak se na to diva, tak pak je tezky se nestydet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14721
7.2.12 22:16

A jakým způsobem si ho zavádíš? U mého LC byl návod, že ho buď složím jakoby našikmo a zavedu. Nebo ho složím rovně a zavedu. Ten první způsob je příjemnější, ale občas protékal. Když ho zavádím složený rovně, neprotéká.
Taky po zavedení zatlačím, aby se dostal co nejníž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68268
7.2.12 22:20

Mě taky po porodu protéká :,(

A jak prosím myslíš složit šikmo nebo rovně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
7.2.12 22:24
j.a.n.i1 píše:
Mě taky po porodu protéká :,(A jak prosím myslíš složit šikmo nebo rovně?

http://www.solnajeskyneletnany.cz/…-na-pouziti/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8651
7.2.12 22:38

Když ho po zavedení objedeš prstem po obvodu, máš skutečně čípek celý uvnitř? A protýká ti i ve stoja a v seďa? Možná špatná velikost… Mě teda protekl jen párkrát a pokaždé když jsem si trochu lehla nebo tak, vestoja nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68268
7.2.12 22:41
chuanitka píše:
j.a.n.i1 píše:
Mě taky po porodu protéká :,(A jak prosím myslíš složit šikmo nebo rovně?
http://www.solnajeskyneletnany.cz/…-na-pouziti/
Ó děkuji, už vím, kde je chyba, dávám ho moc vysoko :oops: to je tak, když má člověk pocit, že si to pamatuje :mrgreen:
Jo a skládám rovně…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68268
7.2.12 22:42
ivuska.h píše:
Když ho po zavedení objedeš prstem po obvodu, máš skutečně čípek celý uvnitř? A protýká ti i ve stoja a v seďa? Možná špatná velikost… Mě teda protekl jen párkrát a pokaždé když jsem si trochu lehla nebo tak, vestoja nikdy.

Velikost mám tu větší a protéká mi vleže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
8.2.12 09:29

I když osobní, tak fajn diskuze. Už jsem o něm přemýšlela dlouho, ale nevěřila, že funguje a vidím, že není v pořádku, když proteče… Asi ho vyzkouším! Můžu se zeptat, jestli vám nevadí? Dává se níž než tampon a někdy je mi nepohodlný právě i on, můžu používat jen nejmenší velikost, můžu mít problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68268
8.2.12 09:56

Mě tedy nevadí, ale musela jsem ustřihnout celou tu stopku, tak mi vadila. A i tak ho asi dávám zbytečně vysoko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22197
8.2.12 10:15

Ahoj,
taky mám strach, že mi pak bude protékat. Taky mě čeká nákup většiho. Před otěhotněním jsem byla max. spokojená, je to vynález. Tak uvidíme.
Nemyslíte, že může protékat taky tím, že jsou v pochvě jizvy po nástřihu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68268
8.2.12 10:29

To nevím, já používala rovnou ten větší, přišlo mi zbytečné kupovat dva.
A nemyslím, že by to měly dělat jizvy, já mám naprosto miniaturní a to ještě tak dobře zahojenou, že ji stěží najdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
8.2.12 10:55

jé, tak to mám radost, určitě si ho koupím. Můžete mi poradit jaký a podle čeho vybírat? Jestli to teda nebude zakladatelce vadit, že jí z toho dělám holubník…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22197
8.2.12 21:33

j.a.n.i1: Tak já nevím, přece jen je jizva tvrdá oblast v měkké tkání … ale když píšeš, že skoro žándou nemáš …já tam mám vyloženě zub, tak uvidím. Ale jak vypadá šití uvnitř to netuším … Jinak já kupovala menší, páč jsem splňovala věk do 25 a miminko jsme zatím neplánovali, tak nebyl jediný důvod kupovat větší.
tomikadze: Jinak doporučuji řídit se tím, co píšou na stránkách - věk + porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama