Miluji svého drahého muže, ale někdy je k popukání. :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4132
18.2.14 00:57

Musím říct, že u nás jsem ta mimózní osoba já. :oops: :oops: Neustále nevím, kde jsem co uklidila, furt něco hledám (občas i přemýšlím, kam jdu a tak), nestíhám, zmatkuju, plaším. Ale můj drahý se tváří, že i s tímto hendikepem mě miluje. :srdce: Občas se mi tedy směje (i když… o Vánocích, když jsme nemohli najít polovinu mnou suprově schovaných dárků mu tuhl úsměv) až posmívá, ale pobavíme se nakonec vždy oba. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24379
18.2.14 00:57
@Senayle píše:
Taky mám perličku… :mrgreen:
Manžel je Turek a jakš takš umí česky. Jednou za mnou přišel a ptá se kde že máme UHU…?! Já na něj vyvalila bulvy a že nevím co to je. 8o A on: „No přeci UHU.“ Tak jsem se ho zeptala jestli na mě jako mluví turecky, česky nebo jak. :nevim: Tak prý česky, fakt jsem netušila co hledá a už byl docela naštvaný, protože tu věc evidentně honem potřeboval. Pak někam zmizel a za chvíli se vrátil a před oči mi vrazil tubu s lepidlem a na ní velkými písmeny napsáno UHU! No složila jsem se smíchy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Do teď je u nás lepidlo UHU. :P
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
18.2.14 00:59

@Senayle tvl uhu :-D:-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24379
18.2.14 01:01
@Maartina7 píše:
fráze já jsem si to neuvědomil, mi hodně připomíná oblíbené repliky mých synů: 8-letý - JÁ JSEM SE SNAŽIL - téměř na jakoukoliv výtku…druhý teprve 5-letý má protiútok- JÁ TO NEVĚDĚL, JÁ TO ZAPOMNĚL
oni (myšleno chlapi) asi mají patent na výmluvy už od narození…

ano ano :pankac:,u dcer je to zase,,nevim, nic, to ona, porad a nikdy,,.Proste zensky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4132
18.2.14 01:05

@wildcherry A ještě NIC. To dcera používá nejvíc. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4560
18.2.14 01:06

@katkak9 No jo, my se doma nenudíme a to, že místo krupice koupí cukr krupice už ani neřeším. :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4560
18.2.14 01:07

@dani24687 Njn, zakládáme vlastí jazyk. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9452
18.2.14 02:18
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9452
18.2.14 02:23

Jinak holky u nas jsem ten,,bordelar" ja. Vecne se ptam mojeho jestli nevi kde mam bryle nebo mobil.Taky hledam vecne gumicku do vlasu nebo sponu.Taky je ze me na nervy. :think: Jenze ja za to nemuzu. Proste porad nekde neco pokladam. :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4560
18.2.14 02:35

@superma Joooo gumičky do vlasů, těch mám taky hroznou spotřebu, protože mi je kočka vždycky někam zašantročí. To je její oblíbená hračka a já si pak nemám čím svázat vlasy. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
myšák1187
18.2.14 03:56

@katkak9 jé ty tak koukám na tvůj metřík jsi tam jak říkala Růžičková kde dnes znamená zítra žejo předsedo :mrgreen: :mrgreen:

No jinak k tématu, mám taky muže odjinud, mám dojem že místo toho aby vyměk mozek mě a zapomínala jsem věci vyměk jemu, naprosto nevnímá základní info co mu říkám naposled z toho co si pamatuju.
Před v chodem máme 3 schody, no s kočárkem dolu to jde, ale nahoru ho nechci tahat, tak se z procházky vracím když už je doma z práce by mi pomohl(jinak nájezd je ve výrobě) tuhle měl jet na služebku a ještě před tím na nákup, tak mu volám ať klidně jede nakoupit že musím zkusit ten kočár po těch schodech vytáhnout když tu teď nebude, tak mi to odkývá, já se vracím dom, vytáhnu kočárek, z bytu vyleze chlap a říká no nechceš mi říct žes ten kočárek tahala sama, vždyť si říkala že se zdržíš a že na ten nákup stihnu dojet. Podotýkám že telefonát se odehrával pouze půl hodiny před mým příchodem domů :lol:
Si tak říkám kam až to může zajít :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
6376
18.2.14 05:30
@myšák1187 píše:
@katkak9 jé ty tak koukám na tvůj metřík jsi tam jak říkala Růžičková kde dnes znamená zítra žejo předsedo :mrgreen: :mrgreen:

když já neumím englicky :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7139
18.2.14 06:54
@wildcherry píše:
U nás je to průser, můj puntičkář, ví kde co má. Já mu to přemístím a on to nemůže najít. Jde za mnou, kde to teda jako sakra má? No…jenže ja to zapomenu(nechápe že mám vykojený mozek, ani mateřskou demenci) a hledáme společně(dělám, že hledám, aby to nevypadalo, že nic nedělám).On nasr.anej,já bezradná 8o. Ale milujeme se, to zas jo :mrgreen:
:lol: u nás zrovna tak
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Katii
18.2.14 07:27
@Anonymní píše:
Můj muž vegetuje občas na měsíci. Nejenže si nepamatuje věci, které mu říkám nebo píšu (když jsme oba v práci, mailujeme si), ale někdy dělá věci, že zůstává rozum stát.

Třeba dneska, přišel večer, já dělám jídlo. Říká mi, že v práci měli oslavu, tak že si dá jen tři ovocné knedlíky. Já si nandám teda zbylých pět, což okomentuju, že se teda napucnu, a jdu uspávat dítě. Za deset minut přijdu, koukám, můj talíř nikde a na lince ten se třema knedlíkama. „Víš, že máš můj talíř? To ti nedošlo, kterej je tvůj, když jsi mi schválně říkal, že chceš ty knedlíky jen tři, a já si jich musela dát víc?“ „No jo, jsem si to nějak neuvědomil…“

Chápete, jak si tohle může neuvědomit?!

:lol: :lol: :lol: to je jak u nas, taky si casto „neuvedomuje“ nektery veci

  • Citovat
  • Upravit
2299
18.2.14 07:43

Já mám doma pořád na talíři „třetí šuplík“ :mrgreen: Než jsme se s manželem sestěhovali k sobě, tak měl v kuchyni ve třetím šuplíku takovou všehochuť (od lepící pásky, nůžek, otvíráku na konzervy, až po různé šroubky, kleště a pod.), prostě co potřeboval k životu. Jak jsem se v kuchyni zabydlela, tak samozřejmě obsah letěl (ale pěkně, přendala jsem mu vše do košíku do skříně :andel: ) Od té doby, když něco nemůže najít, tak mi předhazuje, že před mojí debordelizací to přece vždycky bylo ve třetím šuplíku a jinde on to hledat nehodlá :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová