Miminko 8 měsíců váží jen 5 700 gramů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
85484
1.10.20 22:39
@Hel.1992 píše: :lol: Já se vztekam kazdej den, každodenní boj. Strašný co si budem povídat. Co já bych dala ta jedlika

Hlavne nenutit.
Obe deti mam nejedliky. Druhe jeste horsi nez to prvni. Do 8,5 mesice nechtel vubec zadny prikrm, nesnedl ani lzicku. V 8,5 mesicich vzal na milost hruskovou presnidavku, par lzicek. Pak jablecnou s hruskou. No trvalo to, ale ted ma 11 mesicu, dopo sni 100g ovocne presnidavky, obed neji, vyjimecne 50-100 g jedne sklenicky s Pastinakem. S jidkem do ruky si hraje, neji nebo to plive. Jogurt je jistota, sni 125-150
G a vecer ted snedl trochu kase smichane s jogurtem. Jinak kojim.
8600 g ma. Ale pred mesicem toho fakt jeste tolik nesnedl, zlepsuje se kazdym dnem a hlavne jevi zajem O jidlo.
Ale udrzuj se hlavne v klidu a do jidla nenut.
5,5 leta dcera je nejedlik stale, ale jen doma, ve skolce ji pry hodne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
2.10.20 00:47

@Sonmi byli jsme i v nemocnici na pozorování, všelijaké testy a nic je naprosto zdravá díky bohu za to. Malá ma 5700 a 65 cm. Naše doktorka to moc neřeší, že jen jen drobná. V nemocnici zase primář, že je vahove na tom špatně, si nevyberes, každý říká něco jiného. Pije i v noci 2× budim jí. Jinak např dnes. ráno v 5h 130 ml um, v 9h 50g presnidavky, v 12h. 80g masozeleniny, 16h 60 ml kasi s mlikem, 19 h 150 ml um, v 00:10 150 ml um + denně 100 ml vody

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
2.10.20 00:57

Když se ji snažím něco donutit tak blinka a to i nosem a to pak teprv mame o zábavu postaráno. Jidlo do ruky nehrozí kusy ji nadávují. A je pravda od doby co jsme přešli na Um 2 tak pije min.1 kila i 170 ted těch 130

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
2.10.20 00:59

A k tomu ji rostou momentálně zoubky tak to je uplně peklo :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85484
2.10.20 07:14

@Hel.1992 mas tam hrozne rozestupy po 4 hodinach, to si driv nic neda? Muj sni tech 50 g presnidavky, ale musim pak minimalne po hodine nakojit. Vlastne po max 2 hodinach od jidla musi dostat zase jidko nebo kojeni. V noci kojim vicekrat. To vlinkani je divne. My byli na osteopatii, mel blokady, zminila jsem tam blinkani, pomackali nejake body na branici/brise a od te doby neblinka. Pry to muze byt nekdy diky blokadam. Zijeme v DE. Tehdy mel 2 mesice

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
2.10.20 09:46

@blumen ne nic nechce. Zvedá se ji žaludek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7962
2.10.20 10:13
@Hel.1992 píše:
@Sonmi byli jsme i v nemocnici na pozorování, všelijaké testy a nic je naprosto zdravá díky bohu za to. Malá ma 5700 a 65 cm. Naše doktorka to moc neřeší, že jen jen drobná. V nemocnici zase primář, že je vahove na tom špatně, si nevyberes, každý říká něco jiného. Pije i v noci 2× budim jí. Jinak např dnes. ráno v 5h 130 ml um, v 9h 50g presnidavky, v 12h. 80g masozeleniny, 16h 60 ml kasi s mlikem, 19 h 150 ml um, v 00:10 150 ml um + denně 100 ml vody

Tak to je i malinká no, 65 cm je běžná míra čtyřměsíčního dítěte. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
2.10.20 10:25

@Sonmi je malá a drobná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
2.10.20 10:52

@Hel.1992 Muj syn prave neblinkal, vzdy se mu to vrátilo, ale neublinkl, proto “ skryty reflux”. Zkus se zeptat na ORL, my jsme oak chodili k pani doktorce, ktera léčila i zpěváky. Odhalila to synovi, kdyz ho slysela mluvit, jelikoz pak casto chraptim a to bylo z toho, ze mu ty kyseliny palily hlasivky :?. Pak jsme k ni sli a speciálním kamerami odhaleno a léčeno. Nemusi to samozrejme byt vas případ, jen pisi ze zkušenosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15012
2.10.20 12:06
@Hel.1992 píše:
@Sonmi byli jsme i v nemocnici na pozorování, všelijaké testy a nic je naprosto zdravá díky bohu za to. Malá ma 5700 a 65 cm. Naše doktorka to moc neřeší, že jen jen drobná. V nemocnici zase primář, že je vahove na tom špatně, si nevyberes, každý říká něco jiného. Pije i v noci 2× budim jí. Jinak např dnes. ráno v 5h 130 ml um, v 9h 50g presnidavky, v 12h. 80g masozeleniny, 16h 60 ml kasi s mlikem, 19 h 150 ml um, v 00:10 150 ml um + denně 100 ml vody

V noci ji nebuď, je dobře, že spí. Dávej více mléka přes den, pořád něco nabízej. Já jsem teda své podvyživené dítě trochu vykrmila i Lipánky, měla ráda i pomíchaný bílý jogurt s přesnídávkou a piškoty. A sunar měla až do 6 let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí