Miminko jí málo a často

6
31.8.20 08:36

Miminko jí málo a často

Dobrý den, nás chlapeček má 9 týdnu a v podstatě už od porodnice ji malé dávky mlíčka a dost často. Občas vypije 40 ml, občas 60 ml, takže papá každou hodinu a půl až dvě hodiny. Parkrat se zadarilo a snědl třeba 110 ml a to mi vydržel čtyři hodky. Jelikož jsme na UM, tak si píšu kolik vypil a vždy vychází to množství, které vypít má.
Mate některá z vás stejnou nebo podobnou zkušenost? Zlepšilo se vám to časem?
Dekuji za odpovědi a rady ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
31.8.20 08:41

Mezi um by měl mít rozestup 3hodiny, aby se nemichalo staré a cerstve mléko v brisku, bude ho pak bolet. Jsi si jistá, ze vždy pláče hladem? Nedávej mu hned mléko, když zaplace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4266
31.8.20 08:45

Mi dcera pila vždy co dvě hodinky i min, ale menší dávky než na krabici. Když vypila více tak blila. Taky jsem si to psala a vypila dokupy tak jak měla. Ale nedala tu dávku jakou měla najednou, ale mín a častějí. Bolení břiška neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
31.8.20 08:48

Um nemuzes davat tak casto, minimalne 2 hodinove rozestupy, radsi vic. Bude se v brise michat natravene s cerstvym a diteto bude zle. U kojeni je to jedno. Nedávej to mliko pokazde, kdyz zaplace. Nech ty 3 hodky prodlevu, mezitim se s miminkem mazli, hraj, dej dudlik. Se nedivím, ze ti vypije malo, kdyz mu to cpes co hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
31.8.20 08:55

@Mamatata19
Vždycky než dam UM, tak zkouším všechno možné abych ho ukonejsila, ale málokdy se to podaří. Pláč se akorát stupňuje víc a víc.
Uklidní ho akorát láhev, ale vypije zase jen těch 40-60. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
31.8.20 08:59

@Kriss Tina
Pláč trvá třeba 20 minut a stupňuje se více a více. Snažím se vždy vydržet a malého rozptýlit, ale ne vždy se to podaří :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
31.8.20 09:00

@IlonaBohy davas mu caj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
31.8.20 09:02

@Mamatata19
Ano, vařím mu čaj z feniklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4727
31.8.20 09:43
@IlonaBohy píše:
@Kriss Tina
Pláč trvá třeba 20 minut a stupňuje se více a více. Snažím se vždy vydržet a malého rozptýlit, ale ne vždy se to podaří :(

Jenže to může být právě to brisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
31.8.20 10:51

Já jsem to měla podobně. Už si nepamatuju kolil toho malá vypila, ale pila taky často cca po 1,5 h a když jsem to probírala s dr tak říkala to co holky předemnou. Rozestupy mezi jídlem u UM by měli být aspoň 3 hodiny. 1 hodina mezi davkama je prostě hrozně málo… U nás byl cca první týden šílený než jsme se dostali na ty rozestupy, ale prostě jsem dřív UM nedala. Tobě když vypije tak málo bych doporučila vydržet aspoň ty 2hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama