Miminko se v noci vzbudí a nechce spát

20.9.19 15:57

Miminko se v noci vzbudí a nechce spát

Ahoj holky! Mam na vás dotaz. Mam chlapečka, teď nám budou 4 měsíce. Byli jsme naučený, že nám spinkal celou noc a budil se 1-2× v noci na kojení.
Teď poslední 2 týdny máme trochu problém. Jde spát v 19:00, většinou hezky usne. Kolem 1 se vzbudí na kojení, usne. Ve 3 se vzbudí a spinkat nechce. Vykládá si v postýlce, hraje si a po chvíli začne řvát, plivat dudlíka atd.. trvá třeba 2 hodiny, než usne. :roll:. Poraďte, co s tím.. malej je hodně kontaktní miminko, přes den vyžaduje 100% pozornost, spí minimálně. Kojíme pořád co 2 hodiny a je celkem dost plačtivej. Nevíte, jak tohle odbourat?
Moc díky za odpovědi! ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.9.19 16:03

@Kulhy11 mám sice 3 měsíční miminko ale dělal to samé. Zkusila jsem koupit hnízdo do postýlky a docela to pomohlo. Když se mi vzbudí v noci třeba hodinu po jídle otočím ho na bok a spí třeba další 2 hodiny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7205
20.9.19 16:04

Nerozsvecovat, a nechat tak, třeba si to zas odbourá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5385
20.9.19 16:09

Máme to podobně, ani by mě nenapadlo se nad tím nějak pozastavovat, první byl to samé :lol: usne mi lehce jen po prvním nočním kojení, vstáváme v 5. At dělám co dělám, prostě už nezabere. :mrgreen: jednou, v daleké době to přejde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1904
20.9.19 16:38

Prejde to, druha dcera mi to delala presne o pulnoci, dve hodiny byla bdela, normálně jsem ji vzala z postele, hrala si na dece a ja u toho delala neco svyho…trvalo to treba mesic a pak si to rozmyslela a vstavala si jen co hodinu na kojeni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 17:44

Vygoogli si ‚spankovou regresi‘ - ta prvni prichazi presne kolem tech 4 mesicu, taky tim ted prochazime, driv krasne spici miminko se ted ze dne ma den uplne promenilo a je to boj. pry to trva vetsinou 2-6 tydnu, tak asi jen vydrzet :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama