Miniinterupce po třech dětech

Anonymní
17.7.21 10:51

Miniinterupce po třech dětech

Ahoj všem, jsem tu nová, ačkoliv diskuze tady čtu už několik let.
Je mi 28 let, s partnerem bydlíme v malém obecním bytě cca 56m². Máme 3 děti, nejstarší má 4 a půl roku. Všechny děti byli neplánované, ale určitě ne nechtěné. Partner bývá od rána do večera v práci, na děti jsem tak většinou sama. Od té doby, co máme děti, jsme si sami nikam nevyrazili, není možnost hlídání.
Před dvěma dny jsem zjistila, že mám pozitivní těhotenský test. Vůbec nevíme, jak se to stalo. Partner dokonce řekl, že ho musím podvádět. Spali jsme spolu během tohoto měsíce párkrát a vždycky s kondomem. Na gyndu jdu ve středu a zvažuji miniinterupci, nejsem úplně rozhodnutá, přítel by si další dítě i nechal. On sám je z pěti dětí.
Jde o to, že už teď při našich malých dětech padám na hubu a večer čekám na partnera jako na smilování. Zpět do práce jsem se už hrozně těšila, chtěli jsme začít stavět. Kdybychom si teď to nenarozené nechali, bude nás to už v začátku stát hodně peněz.
Výbavu pro mimčo jsem vždy dala pryč s tím, že další dítě už nebude. Museli bychom koupit sedmimístné auto. Vyřešit nějak spaní, abychom se v malém bytě vešli. Patrová postel pro děti je ještě pasé, nejstarší se v noci stěhuje k nám do postele. Myslím, že sto tisíc nám stačit nebude.
Máme našetřeno docela hodně a přítel říkal, že spoustu peněz vydělá. Nedokážu si představit, že tolik dětí zvládnu, už teď mám pocit, že se nestíhám každému dostatečně věnovat.
Když jsou děti malé, nestojí tolik peněz, jako když jsou velké a chtěli jsme jim i něco našetřit, když my sami jsme měli prd.
Dům jsme chtěli stihnout ještě před tím, než budou děti v pubertě, protože se do tohohle krcálku nevejdeme. Stěhování do většího bytu nepřipadá v úvahu, přítel z vesnice nechce a je to zde největší nájemní byt.
Na druhou stranu vím, že pokud půjdu na interupci, budu si to vyčítat do konce života.
Nevím co mám dělat, děti se mě pořád ptají, jestli jsem smutná a já říkám, že jsem jen unavená :,(

Příspěvek upraven 17.07.21 v 11:18

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
904
17.7.21 11:12

Nechápu. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
17.7.21 11:17

Bez na interrupci a rovnou si nech udělat sterilizaci. Očividně neznate slovo antikoncepce. Jak si může někdo udělat tři děti omylem? To používání kondomu asi taky nebude bůhví jaký viď..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
17.7.21 11:18

Je jasné, že interrupce není nic příjemného ani radostného. Ale uvědom si, že nemůžeš vědět, kolikrát ještě budeš těhotná a budeš stát před stejným problémem. Selhání antikoncepce by Tě nemělo dostat na kolena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 11:20

Chápu te.
Já jsem si čtvrté taky nenechala. Třetímu byly 2 roky. Už tak je toho na mě někdy dost, a to manžel funguje skvěle. On byl i pro, má rád děti a je takový střelec, že prostě všechno nějak jde. Ale já jsem propadla zoufalství. Už jsem měla otázku dětí za vyřešenou. Už jsme se těšili, že budeme mít víc času na sebe. Byt máme 3+1, pronajatý, větší nebo stavět nehrozí. Velké auto nebo dvě taky ne. Ale hlavně šlo o to, že já už jsem prostě se na to necítila. Ale jsem o 10 let starší než ty. Manžel když mě viděl, tak řekl, že je to na mě, že to vidí, jak jsem někdy už na hraně, psychicky, fyzicky..a že mě podpoří v tom co chci já. Šla jsem na zákrok na začátku 6 tt. Na utz skoro nic nebylo. Už je to půl roku. Samozřejmě jsem nezapomněla, ale když si teď představím, že bych měla 2 měsíce do porodu, tak fakt ne. Byla jsem si jistá, tak věřím, že litovat nebudu. Měla jsem i takový divný pocit, že by to nedopadlo dobře. O jedno miminko jsme v těhotenství přišli, možná nebylo zdravé. Jsem vděčná, že poslední těhotenství a porod v 35 bylo v pohodě, a víc jsem to pokoušet nechtěla. A taky finance..manžel nevydělává nadprůměrně a já taky nikdy nebudu.
Držím palce ať se rozhodneš jakkoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
136
17.7.21 11:25

Většinou řeší osud sám, ale miminko ponechá, pokud to zvládnete. Můžu se zeptat, máte klucici i holčičky pohlaví? Jinak se da později naučit i rozeznávat plodné a neplodné dny nebo kombinovat více antikoncepčních metod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
17.7.21 11:27

Jsou rodiny se 4, 5 i více dětmi i v malých bytech a jak může člověk vidět do budoucna? Držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
17.7.21 11:29

A propos, dle psychologů 4 děti optimum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10195
17.7.21 11:36

Interupci a sterilizaci. Jako omylem si udělat 4 děti, to snad ani nejde ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14136
17.7.21 11:39
@karkarka píše:
Interupci a sterilizaci. Jako omylem si udělat 4 děti, to snad ani nejde ne??

Dnes už druhá diskuze o interupci. A obě ženy IQ tykve a i jejich muži. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10195
17.7.21 11:43
@topazio píše:
Dnes už druhá diskuze o interupci. A obě ženy IQ tykve a i jejich muži. :zed:

Bohužel se říká že čím min IQ tím jsou lidi sexuálně aktivnější. Tady to teda platí určitě. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3752
17.7.21 11:48
@Takco píše:

Určitě. A kolik těch psychologů ty 4 děti má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
17.7.21 11:49
@Takco píše:

Optimum pro koho?
Psycholog ty děti živit, organizovat a pečovat o ně nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14136
17.7.21 11:56
@karkarka píše:
Bohužel se říká že čím min IQ tím jsou lidi sexuálně aktivnější. Tady to teda platí určitě. :zed:

Toto je bohužel pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18126
17.7.21 11:56
@Takco píše:

Tomu nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat