Mladé snažilky 2018/2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 11:37
Mladé snažilky 2018/2019

Ahoj :oops: připadám si jako blázen…Proč se na holky ve 20 kouka skrz prsty když chtějí mít miminko…prostě dodělám školu a chci miminko…dnes je takových hodně..Mám vše co k tomu potřebuji včetně rozumu a chlapa :roll: jaký má to máte názor pojďte diskutovat! :palec: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
inkognit
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 24.09.18 11:41

Ahoj, já mám taky po střední (nějaký ten pátek:D), výšku jsem dělat nechtěla, a ani mě do toho nikdo nenutil… práci mám, s přítelem jsme koupili dům, a už se snažíme rok a zatím nic, tak snad se povede.. :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2266 příspěvků 24.09.18 11:45

Můj názor…taky na ně koukám trochu jinak,ale ne z toho důvodu,že by jim bylo dvacet,ale většina z nich si usmyslí,že chce miminko a neřeší,jestli jsou zabezpečené,zda mají kde bydlet a z vlastní zkušenosti,taky jsem si v té době myslela,že mám super partnera. Zabezpečil nás,ale to bylo všechno. Ale nechápu,když si myslíš,že máš vše potřebné,proč potřebuješ požehnání od maminek na netu. Já jsem ráda,že jsem si na první pár let počkala,trochu jsem cestovala, zjistila,co v životě nechci a užila jsem si mládí

dedrichov
Závislačka 2969 příspěvků 24.09.18 11:54

Jak to myslíš, KDO se dívá skrz prsty?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 11:55

@Aduš8 nepotřebuju požehnání..ne­potřebuju.
Zabezpecene? Tak hlavně že ve 40 budu mít svůj barak ale už děti mít nebudu moct. :lol: chlapa můžete mít 2 roky a zůstanete s ním napořád nebo mimi udělat po 15 letech a pak vztah krachne stejně…to jdou fakt argumenty ..kdybych neměla peníze a bydlení a rozum tak mimi nechci.. :roll:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 24.09.18 12:01

Sama jsem „mladá“ matka první syn se nám narodil v mých 23 letech po 5 letech vztahu (a roce a kousek od svatby), v listopadu budou synovi 2 a v lednu se mu narodí sourozenec a rozhodně toho nelituju, jsme spokojení, máme vlastní byt (ano na hypotéku, ale náš), manžel má stabilní a dobře placenou práci a nic nám nechybí :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2266 příspěvků 24.09.18 12:05
@Anonymní píše:
@Aduš8 nepotřebuju požehnání..ne­potřebuju.
Zabezpecene? Tak hlavně že ve 40 budu mít svůj barak ale už děti mít nebudu moct. :lol: chlapa můžete mít 2 roky a zůstanete s ním napořád nebo mimi udělat po 15 letech a pak vztah krachne stejně…to jdou fakt argumenty ..kdybych neměla peníze a bydlení a rozum tak mimi nechci.. :roll:

Jde vidět,že jsi můj příspěvek vůbec nepochopila. Je úplně jedno,jestli bydlíš v podnájmu či ve vile. Ale malé dítě něco stojí. A pokud ve dvaceti člověk dostuduje,těžko má do základu něco našetřeno. A jak jsem psala níž,pokud si myslíš,že máš vše potřebné, nikdo na tebe skrz prsty koukat nebude. To lidé dělají u těch,které mají dítě bez ohledu na to, že bydlí u rodičů a spoléhají se na sociální dávky od státu. A v případě takových je jedno,kolik jim je.

Pakosek1
Povídálka 15 příspěvků 24.09.18 12:06

Mně je taky dvacet, ještě před nedávnem jsem si neuměla představit svět bez dítěte. Ta myšlenka na dítě mě natolik ovládla, že jsem nebyla schopna racionálně uvažovat a všechny okolo jsem s tím akorát prudila, včetně přítele. Nyní jsem zase,, volná,, dokážu normálne fungovat abych všude neviděla děti a je to neskutečná svoboda. S přítelem mám mnohem lepší vztah. Vím že dítě chci a že ho budu jednou mít, jen to pro mě teď není úplná priorita a jsem za to ráda. A vím, že byl správný krok, že se mi partner nepodřídil a dítě jsme odložili. Užívám si, utrácím výplatu a rozmazluju se, protože pak už to nikdy nepůjde. A v neposlední řadě dokážeme nasetrit ještě nějakou tu kacku navíc, která se nám s mimcem bude sakra hodit. Ale v tu chvíli jsem si taky myslela, že máme všechno, máme kde bydlet, oba děláme, prostě jsme zajištěny. Ale proč si tohle neužívat ještě chvilku ve dvou, bez prcka. Však já vím, že se ho jednou dočkám :D

Daenerys91
Kecalka 368 příspěvků 24.09.18 12:08

Taky jsem chtěla ve 20ti miminko a jsem ráda, že jsem si 5 let počkala. Za tu dobu jsem nasbírala dost životních a pracovních zkušeností a pak už jsem byla doopravdy zralá na to mít dítě (i partner). Chtěla jsem mít dítě do 30ti, což se mi splnilo, ale ve 20ti by to bylo prostě moc brzo. Všechno má svoje pro a proti, ale myslím si, že by měla mít ženská už něco málo „odžito“, než si pořídí dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:47

Ahoj, já měla štěstí, vždy jsem chtěla mít děti a nemohla se dočkat až najdu toho pravého a s ním je pak budu mít.. Toho pravého jsem našla v 16, v 19 svatba, ve 20 těhotenství a ve 21 se nám narodil úžasný kluk a teď je mi 23 a snažíme se o další.. Manžel je o 4 roky starší.. O syna jsme se začali snažit, jakmile dodělal školu a našel si práci (vzhledem k jeho vzdělání a pracovistosti víme, že nebude mít nikdy problém sehnat práci, plat bude mít vždy dobrý a zajistí nás). Jsme spokojení, syna si maximálně užíváme a na dovolený jezdíme poměrně také částo.. Sice nemáme vlastní byt nebo dům, ale to nám nevadí ;) nechtěli jsme být rodiči až ve 30 nebo 40,to fakt ne :D je opravdu hodně maminek starších, ale to je prostě divný, ať si říká kdo chce co chce, ale mít dítě a nejlépe první ve 40 je divný! ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:48

Ale na jednu stranu to chápu, lidi jsou sobecký a chtějí si užívat do aleluja a pak se děsně diví, že jim to nejde ;)

Makito
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 24.09.18 13:03

Já jsem měla první dítě až ve 28 letech, i když už ve 20 bych je klidně brala, důvody: VŠ a nebylo s kým. Spolužačka měla ve dvaceti, teď má její dcerka 15 let a jsou jako dvě kámošky. A taky si už užívá volnosti.
Myslím si, že dítě po dvacítce je dobré, ještě je člověk dost energický a zvládá to jinak než já teď ve 35 letech, kdy čekám třetí.
Jinak jsem učitelka na ZŠ a mám i těhotnou žákyni, takže zas tak brzy prosím ne!

Ivčis
Závislačka 3962 příspěvků 24.09.18 13:04
@Anonymní píše:
Ahoj, já měla štěstí, vždy jsem chtěla mít děti a nemohla se dočkat až najdu toho pravého a s ním je pak budu mít.. Toho pravého jsem našla v 16, v 19 svatba, ve 20 těhotenství a ve 21 se nám narodil úžasný kluk a teď je mi 23 a snažíme se o další.. Manžel je o 4 roky starší.. O syna jsme se začali snažit, jakmile dodělal školu a našel si práci (vzhledem k jeho vzdělání a pracovistosti víme, že nebude mít nikdy problém sehnat práci, plat bude mít vždy dobrý a zajistí nás). Jsme spokojení, syna si maximálně užíváme a na dovolený jezdíme poměrně také částo.. Sice nemáme vlastní byt nebo dům, ale to nám nevadí ;) nechtěli jsme být rodiči až ve 30 nebo 40,to fakt ne :D je opravdu hodně maminek starších, ale to je prostě divný, ať si říká kdo chce co chce, ale mít dítě a nejlépe první ve 40 je divný! ;)

Ale tohle je ono, mladé maminky chtějí aby se na ně nedívalo skrz prsty ale naopak je to v pořádku. Jsem mladá máma ale nic mi nepřijde divné na tom když má někdo první dítě ve 40, v jejich stopách jsem nechodila tak je nemám co kritizovat a proto to nedělají oni mě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 13:12

*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 13:38

@Ivčis přesně! :potlesk:
nechci at mě lidi soudi pro můj věk, ale je snad samozřejmé, že nebudu soudit ja je! Je to každého věc kdy a jestli si pořídi děti. Ja akorát vždy říkám, že novomaminky 40+ obdivuju. I já někdy padam na hubu a to jsem mladá, na svoji mamce vidím, že ona už by mrne mit nemohla. Hraje si chvilku s mou ani ne 3letou a musí si jít odpočinout, večer je úplně vyrizena (a to tam jsem, takže se nestara sama). Vím, že moje maminka je extrém, je nemocna, ale ja to tak nechtěla. Vybrala jsem si druhý extrém. Dobrovolně. Nelituji :) a je mi celkem jedno co si o tom kdo mysli. Ja to tak chtěla, mam bajecneho (a staršího) manžela, finančně se máme dobře a milujeme se a milujeme naše děti. Co víc si přát? Takže pokud má někdo potřebu me pomlouvat, nechť si to užije. Hodně to svědčí o něm samotném. Ja se tím rozhodit nehodlam :).
Je mi 22 a mam ani ne 3letou a 8mesicni. Anonym z duvodu věku, prosím ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >