Reklama

MMA a problémy s prodávajícím, jak řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 12:35
MMA a problémy s prodávajícím, jak řešit??

Holky, poraďte, jak byste toto řešily??

Vydražila jsem si na MMA knížku, zaplatila, paní mi ihned po skončení aukce poslala pokyny s tím, že po připsání knížku posílá. Potud klasika.

Jenže toto byla cca před 10 dny a knížka nikde. První mail jsem jí psala ještě v pohodě s tím, ať mi napíše, kdy knížku odesílala, jestli se třeba nemohla zadrhnout někde na poště. Žádná odezva. Včera jsem se už naštvala a napsala jí celkem ostrý mail, že jak neuvidím peníze nebo knížku do konce týdne, píšu stížnost na MMA.

Jenže, bude mi to něco platné?? Vyřeší něco?? Jak jste v takové situaci postupovali vy??

Musím ještě dodat, že jsem pitomá i já, jelikož jsem se nepodívala na hodnocení, jakože to obvykle dělám. Paní má sice kolem 25 kladných hodnocení, ale taky 3 negativa. Na MMB se přihlasila včera i dnes, takže vylučuju případ, že nemá net, je v nemocnici atd…

Reklama

Reakce:

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 30.03.11 12:42

A její nick? kouknu se, jestli to není ta stejná, s kterou jsem měla problém taky, klidně do SZ.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 12:44

Máš SZ :wink:

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 06.04.11 19:27

Tak já stále zboží nedostala, jak jsi dopadla Ty?

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.11 19:58

No já naštěstí dobře, udělila jsem negativ a napsala na MMB a druhý den jsem měla balíček doma. :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >