Mohu vrátit nepoužité, pouze rozbalené spodní prádlo z Tchiba?

Mischae
21.1.22 08:59

Mohu vrátit nepoužité, pouze rozbalené spodní prádlo z Tchiba?

Dobrý den, myslíte, že mohu vrátit spodní prádlo z Tchiba? Pochopitelně nepoužité, pouze rozbalené….
Děkuji..

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
21.1.22 09:27

@Mischae pokud objednané přes net, tak do 14 dnů ano

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
21.1.22 09:29

Podívej se na jejich podmínky. Spodní prádlo, konkrétně kalhotky, někdy vracet nelze. Třeba Mall to neumožňuje.

  • Citovat
  • Upravit
1702
21.1.22 11:00

Většinou se vybalené spodní prádlo vracet nedá, kvůli hygieně (někdy jdou vracet ocedulkované, třeba podprsenky - prostě když je jasné, že nebyly nošené), mrkni do podmínek vracení, nebo jim napiš mail.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22962
23.1.22 12:40

Kalhotky ani plavkové spodky se nevrací z hygienických důvodu..
Podprsenky lze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mischae
23.1.22 14:12

@lucynka25
Tak vrátit to v pohodě šlo. Nechala jsem si to zaslat na prodejnu, rozbalila, velikost byla na prd, tak jsem ji to tam rovnou vrátila a paní sama říkala, že bez problému…

  • Citovat
  • Upravit
22962
23.1.22 22:31

@Mischae tak pokud jsi to dělala před ní, tak to jo.. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mischae
24.1.22 00:50

@lucynka25
Ano ale paní mi i nabízela, že si je mohu jít zkusit do kabinky…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák