Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Podívej se na jejich podmínky. Spodní prádlo, konkrétně kalhotky, někdy vracet nelze. Třeba Mall to neumožňuje.
Většinou se vybalené spodní prádlo vracet nedá, kvůli hygieně (někdy jdou vracet ocedulkované, třeba podprsenky - prostě když je jasné, že nebyly nošené), mrkni do podmínek vracení, nebo jim napiš mail.
Kalhotky ani plavkové spodky se nevrací z hygienických důvodu..
Podprsenky lze.
@lucynka25
Tak vrátit to v pohodě šlo. Nechala jsem si to zaslat na prodejnu, rozbalila, velikost byla na prd, tak jsem ji to tam rovnou vrátila a paní sama říkala, že bez problému…
@lucynka25
Ano ale paní mi i nabízela, že si je mohu jít zkusit do kabinky…
Dobrý den, myslíte, že mohu vrátit spodní prádlo z Tchiba? Pochopitelně nepoužité, pouze rozbalené….
Děkuji..