Moje první těhotenství 12. týden

381
12.8.13 10:47

Moje první těhotenství

Zdravím všechny „skoro maminky“. Jmenuji se Lucie a je mi 26, jsem ve 12t a jedná se o moje první těhotenství. Ráda bych si popovídala s někým, kdo je na tom stejně. Samozřejmě rady a postřehy od zkušených jsou též vítány :D
Nevím jak vám, ale zatím se mi zdá, že to celé moc neutíká.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12746
12.8.13 10:52

@Lucijee26 gratuluju. mě první taky vůbec neutíkalo. přišlo mi, že se pořád na něco čeká, obzvlášť když jsem pak zůstala doma :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
12.8.13 11:03

Taky mi přijde, že se mi to strašně táhne, jsem v 28tt a hrozím se chvíle, kdy budu muset nastoupit na meteřskou, to se bude určitě obzvlášť táhnout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
12.8.13 11:05

@Lucijee26 jsem na tom stejně. Odkud jsi? My čekáme chlapečka Aleše :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
12.8.13 12:05

Ahoj tak se kvam take pridavam jsem v 8tydnu a je to take moje první tehotenstvi. jmenuji se misa a bude mi za 2 mesice 25, a jsem z Teplic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
12.8.13 12:06

Gratuluji k miminku :kytka: Mě se to taky strašně moc táhlo, nejhorší to bylo měsíc před termínem, kdy už jsem měla všechno nachystaný :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
12.8.13 12:33

No přesně tak.. pořád se na něco čeká, nic moc ještě není vidět. Všichni mi teda říkají, že se ani nenaděju a mimčo bude venku. Už se opravdu těším, jsem na to celé neskutečně zvědavá… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
12.8.13 12:44

Ještě úplně nevím, jak odpovědět konkrétnímu příspěvku, ale jistě na to přijdu… :) ¨
Takže odpovím všem najednou.. Jsem z jižních čech z Čimelic, malá vesnička u Písku. Jinak původně pocházím z Jindřichova Hradce, do Čimelic jsem odešla za přítelem. Já zatím ještě nev´ím, co čekáme, ale podvědomí mi říká, že to bude holčička. Ve finále je mi to jedno, hlavně aby to bylo zdravé.. :)
No mateřská je pro mě taky celkem strašák, doufám, že budu moct chodit co nejdýl do práce, ta představa, že jsem 3 roky doma se mi zdá hrozná… :(
Jsem ráda, že se ke mě někdo přidal, aspoň to tu můžeme vše probrat, času máme ještě víc než dost. Co výbavička, už jste s něčím začali? Já ještě ne, čekám až budu vědět, co to bude a až bude po dovolené a pak začnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
12.8.13 12:55

@Lucijee26 Ahoooj, gratuluji :)
A přidávám se, je mi 23 let, jsem teď ve 12+4 a rovněž to bude naše první děťátko :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
12.8.13 12:57
@Lucijee26 píše:
Ještě úplně nevím, jak odpovědět konkrétnímu příspěvku, ale jistě na to přijdu… :) ¨
Takže odpovím všem najednou.. Jsem z jižních čech z Čimelic, malá vesnička u Písku. Jinak původně pocházím z Jindřichova Hradce, do Čimelic jsem odešla za přítelem. Já zatím ještě nev´ím, co čekáme, ale podvědomí mi říká, že to bude holčička. Ve finále je mi to jedno, hlavně aby to bylo zdravé.. :)
No mateřská je pro mě taky celkem strašák, doufám, že budu moct chodit co nejdýl do práce, ta představa, že jsem 3 roky doma se mi zdá hrozná… :(
Jsem ráda, že se ke mě někdo přidal, aspoň to tu můžeme vše probrat, času máme ještě víc než dost. Co výbavička, už jste s něčím začali? Já ještě ne, čekám až budu vědět, co to bude a až bude po dovolené a pak začnu…

Pod textem uživatele, kterému chceš odpovědět je ´´zmínit´´ Tím odpovíš konkrétnímu uživateli 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
12.8.13 13:06

@Lucijee26 no ja teprv pujdu na gyndu doktorka mela nabyte termini pred dovolenou tak me obednala na 21.8 to uz budu 9tydnu prej to bude i akorat ze uz bude vse pekne videt jinak zatim jeste vybavicku neporizuju budu cekat na genetiku az mi reknou co to bude ale u meho srdicka cejtim ze to nespis bude holcicka jinak v Jindřichovi Hradci mam pribuzni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
12.8.13 14:26

@prcekniky Ahoj, vítám Tě mezi námi… :) Také Ti gratuluji.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
12.8.13 14:27

@prcekniky Děkuji za radu, jsem „strašně“ technický typ… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
12.8.13 14:28

@misulinka88 Jé… tak to jsme na tom stejně, já také cítím, že to bude holčička… :lol:
Já se budu objednávat teď ve středu na nějaké velké vyšetření, tak jsem zvědavá… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
12.8.13 14:39

Ahoj vsem :) jsem tez poprve tehu, je mi 21 a jsem z Trutnova :) jsem 23+2tt a cekame Matyska :) Momentalne lezim v nemocnici :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama