Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Mně se velmi nelíbí Štěpán Benoni, je mi nečím hrozně nesympatický. Naopak se mi líbí Vojta Kotek a ten jeho hlas
ze zahraničních je moje letitá platonická láska Zac Efron (no, před plastikou) a Henry cavill, a kdo mi vadí, no těch by bylo
jinak Karlos Vémola už je jiná liga, toho potkat v noci, tak zahodim peněženku a zdrham, jak se říká
Nechápu, že nějaká nechá to na sebe vlézt ![]()
@Ploskutáček píše: Více
Jako by to že je slušný byla nějaká hanba. Lidsky je to elita národa a to myslím naprosto bez ironie.
@Liška32 píše: Více
Zac Efron ale nemá žádnou plastiku. On doma uklouzl a spadl držkou na fontánu. Když se pak probudil z bezvědomí, viděla mu brada. Blbě mu to srostlo a proto teď vypadá tak blbě a asi už tak vypadat navždy bude…
@Anna766 píše: Více
Uprimne tedy nevim, co je na nem elitniho, krome role v nejakem pravekem komunistickem serialu pro deti a moderovani Stardance. Vzdy mi prisel takovy teple slizky, asi za to muze vychova me babicky, ta porad tvrdi, ze je gej ![]()
Ma snad i, podobne jako treba prezident Francie, fejkove manzelstvi (u Macrona partnerka ve veku jeho babicky/u Ebena na voziku) atd
@Ploskutáček píše: Více
Sympoš jo, ale do postele ne. Asi ho pořád vidím jako Válečka.
@Liška32 i když, teď se na něj dívám a vypadá zase normálně, takže už mu to asi zase splasklo
.
@mikča89 píše: Více
Když je žena na vozíku, tak to znamená, že je to fejkové manželství?
Tohle je tak hnusný koment, že vlastně ani nevím, co na to napsat ![]()
Manžel od Krainove ![]()
A ještě z Ordinace syn Rychlého.
Kdo se mi ale líbí a věřím do budoucna už něj bude ještě větší kus je Karel Klement (Ulice) a to jsem od něj min. O 20 let ![]()
@mikča89 píše: Více
To se ptáš vážně? Jestli jo, tak k tomu nemám co dodat.
@Ploskutáček píše: Více
Nejde asi jen o tu nemaskulinitu, ale když se na něj podíváš, on má do klasického krasavce, byť třeba ňunínkovského typu, fakt na míle daleko. Mám naprosto nesymetrický obličej (to čelo, hrůza děs), divné zuby, proplešlý a vlasy věčně jakoby umaštěné ala vodník Česílko…
@Klaudie91 píše: Více
No ano, takovych chlapu, ktery se priblizuji tomu, co jsem popsala, moc neni, ale jsou. diky bohu za ne.
![]()
Par zajimavych jedincu, kteri jsou pritazlivi, nejsou komformiste, inteligentni, inklinuji k umeni, jsou senzitivni, atd, znam.
Příspěvek upraven 12.06.24 v 12:40