Muž, s kterým byste nemohli...

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37718
19.6.24 10:56

:think:
Když tu byl zmiňovamý Slováček…
Napadlo mě, že jsem tu neviděl třeba herce Vlado Müllera (Zelené údolí, Signum laudis…), nebo Vladimíra Kratinu.
Asi je už bulvár nepřipomíná. :think: :P
Ale před pár lety…
:think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2507
19.6.24 11:51

Kratina mi nijak nevadí, ale před 20 až 30 lety by to bylo lepší ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21544
19.6.24 16:16

@Tosjamx to by mohla byt dalsi diskuze „S kym byste nejeli ani spolecne vytahem“. :D Bohus Matus a Novotny jsou na mem seznamu 100 %.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
19.6.24 17:03
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
19.6.24 19:30
@M_Vladim píše: Více

Tak Kratina, ani zminovany Kanyza, neni ani jeden muj typ, ale za nejak odpudive, je taky nepovazuji, takovy normal.

  • Citovat
  • Upravit
3204
19.6.24 19:44

Vláďa Javorský (ale jako člověka ho mám ráda), Jiří Schmitzer…moc se mi nelíbí ani mladý Donutil…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
20.6.24 19:15

Už zmiňovany Jiří Strach…to by taky rozhodně nešlo 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37718
29.10.24 09:10

Z jiného soudku, ale vlastně i k věci:
https://medium.seznam.cz/…i-vsem-93840
:think: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
5.11.24 14:03

A kdybych se já měla vrátit k tématu se kterým mužem bych nejela ani výtahem, tak mám poslední dobou dalšího favorita a tím je Jan Tuna. Co slovo, to perla :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
645
5.11.24 21:41

Tak za mě jich je teda hodně - absolutně odporný a asexuální je Gránský, Děrgel, Ztracený, Bohuš Matuš, mladej Donutil (ale i starej :)), Dušek, Vartecký, Matonoha, Pavlásek, Kohák, Blažek, Plekanec - tvl vyjmenovala bych snad 3/4 českýho showbizu. Z těch, kdo by naopak šel mě napadá Neužil, hehe, Tomáš Hanák (ale 15 let zpátky, dnes už ne) a Bartoška :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
645
5.11.24 21:41
@Tosjamx píše: Více

nebo Láda Hruška a Gondík

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4916
16.11.24 20:44

Zamlada bych brala Kostku, Satoranskýho i Abrháma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12659
16.11.24 23:32
@Tosjamx píše: Více

Sorry za politiku, ale fakt bych nejela s Babisem a Okamurou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová