Muž, s kterým byste nemohli...

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1248
17.6.24 14:27
@Ploskutáček píše: Více

Ne že by mě nerajcoval, ale chlupy pak lezou všude i do pusy. :mrgreen: Kratší sestřih je lepší. :palec: Jinde na těle se mi chlupy líbí, tam nemusí být kratší sestřih. :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1248
17.6.24 15:16
@Bytsamsebou píše: Více

Vousy se mi líbí, ale vyholená hlava mu sluší víc. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11097
17.6.24 15:30
@Blondiena píše: Více

Jj, souhlasím ;).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1248
17.6.24 16:37
@Lorre píše: Více

Krátce střižený trojúhelník by ti určitě moc slušel. :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
17.6.24 21:45

Ještě přidám s kým bych nemohla :D takže Aleš Cibulka a syn Karla Heřmánka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
624
17.6.24 21:47
@GabinkaCh píše: Více

Noo, ten mladý Heřmánek se fakt nevyvedl. Přitom rodiče oba pohlední. Ale možná je to i tím, že jsem ho viděla v samých divných rolích, mě to dost ovlivňuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
17.6.24 21:48

Cibulka je pro mě málo chlap ( že je gay to vím ) :D Připadá mi takový klučík, prostě absolutně žádná přitažlivost. A mladý Heřmánek :think: nelíbí se mi v obličeji, vůbec to není můj typ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
17.6.24 21:53

A ještě Vlasta Korec 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37757
17.6.24 22:31

:think: Někdy se divím. :pankac: :D Člověk se pořád učí… i když je to někdy, viz tento případ, vcelku… nepoužitelné. :P
Ale zůstanu. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
18.6.24 06:41

Juchelka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
18.6.24 06:42

A ještě Ondřej Slanina, kluci v akci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11800
18.6.24 11:34
@Holkamodroocka píše: Více

A Sajler? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
18.6.24 11:46

@Ploskutáček o něco lepší :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37757
18.6.24 15:31

Popeye The Sailor. :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
19.6.24 01:11

Se spoustou výše zmiňovaných bych určitě nemohla nic mít, ale lidsky mě nějak extra neiritujou. Ovšem jsou i tací se kterými bych snad nevlezla ani do výtahu a radši šla po schodech do dvanáctýho patra - za mě Vojta Dyk, Tomáš Klus, Bohuš Matuš, Ondřej Gregor Brzobohatý, Pavel Novotný. Je to asi hlavně proto, že mají neustálou potřebu vytrubovat svoje,,moudra" do světa a přesvědčovat všechny o svojí pravdě, což mi evokuje pavlačové drbny a tudíž i totální absenci mužského charisma.
Co čert nechtěl, syn měl první rok ve školce učitele, který byl přesně tenhle typ a ačkoli většina maminek z něj byla unešená (fyzicky to byl hezkej chlap), já skřípala zubama :mrgreen:.
Ze zahraničních Hugh Grant a Jack Nicolson, pro mě prototypy slizáků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová