Může 2,5 leté kari?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky983
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 08.01.17 11:16
Může 2,5 leté kari?

Ahoj holky, může 2,5 leté dítě kari? Mám chut na testoviny s kari a smetanovou omáčkou, ale obávám se, že tohle koření není vhodné…

Reakce:
Uživatel je onlineTinuvien
Generální žvanilka 23389 příspěvků 08.01.17 11:17

Pokud není ostré, tak v klidu. :palec:

Fazulina
Závislačka 4225 příspěvků 08.01.17 11:20

Může, dávala jsem, možná bych ho dala maličko míň, ale jinak klidně. Samozřejmě ne to ostré:-)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 11:21
@Marky983 píše:
Ahoj holky, může 2,5 leté dítě kari? Mám chut na testoviny s kari a smetanovou omáčkou, ale obávám se, že tohle koření není vhodné…

ano davala jsem a uplne v pohode ;)

Tamtama
Extra třída :D 11953 příspěvků 08.01.17 11:27

Tyjo, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. Mladší měl ke kuřeti kari rýži už snad v roce a půl. :lol:

Hoa Mai
Kelišová 5996 příspěvků 19 inzerátů 08.01.17 11:29

@Marky983 úplně v pohodě, já ho používám běžně třeba do dýňové nebo cuketové polévky. Ale s mírou. Já mám třeba ráda víc, takže uvařím polévku s menším množstvím a sobě přidám přímo na talíři ještě trošku.

LKL
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 08.01.17 11:35

@Marky983 taky jsem davala snad uz od roka. lahudkove samozrejme, ne thajske. i kdyz nase snedi i palive…

eviku-miluna
Kelišová 6863 příspěvků 08.01.17 11:41

Davam dvouletakovi a v pohode.

scentini
Závislačka 3573 příspěvků 08.01.17 11:42

Davam dceri bezne.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.01.17 12:29

Kvalitní koření klidně, a mrkni na kurkumu - turmenic - to je hlavní součást kari koření. Jak je zdravá. Hlavně aby koření nebylo plesnivé, nebo tak něco.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 08.01.17 13:14

Dávala jsem od roka Terezce do dýňové polévky a OK.

Ou
Kelišová 6182 příspěvků 08.01.17 16:03

Tak malí indové na to neumírají,.

Jedinný problém je, jestli jí to bude chutnat, ale v žádném případě tam není něco, co by batolata nemohli.

Nehledě na to, že pokud nemáte pocitvou masalu z indické speciálky, tak to stejně bude jen troška kukrumy se zázvorem a solí.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >