Reklama

Může 2,5 leté kari?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 08.01.17 11:16
Může 2,5 leté kari?

Ahoj holky, může 2,5 leté dítě kari? Mám chut na testoviny s kari a smetanovou omáčkou, ale obávám se, že tohle koření není vhodné…

Reklama

Reakce:

Tinuvien
Generální žvanilka 22814 příspěvků 08.01.17 11:17

Pokud není ostré, tak v klidu. :palec:

Fazulina
Závislačka 3336 příspěvků 08.01.17 11:20

Může, dávala jsem, možná bych ho dala maličko míň, ale jinak klidně. Samozřejmě ne to ostré:-)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 11:21
@Marky983 píše:
Ahoj holky, může 2,5 leté dítě kari? Mám chut na testoviny s kari a smetanovou omáčkou, ale obávám se, že tohle koření není vhodné…

ano davala jsem a uplne v pohode ;)

Tamtama
Extra třída :D 11698 příspěvků 08.01.17 11:27

Tyjo, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. Mladší měl ke kuřeti kari rýži už snad v roce a půl. :lol:

Hoa Mai
Kelišová 5572 příspěvků 16 inzerátů 08.01.17 11:29

@Marky983 úplně v pohodě, já ho používám běžně třeba do dýňové nebo cuketové polévky. Ale s mírou. Já mám třeba ráda víc, takže uvařím polévku s menším množstvím a sobě přidám přímo na talíři ještě trošku.

LKL
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 08.01.17 11:35

@Marky983 taky jsem davala snad uz od roka. lahudkove samozrejme, ne thajske. i kdyz nase snedi i palive…

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 08.01.17 11:41

Davam dvouletakovi a v pohode.

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 08.01.17 11:42

Davam dceri bezne.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.01.17 12:29

Kvalitní koření klidně, a mrkni na kurkumu - turmenic - to je hlavní součást kari koření. Jak je zdravá. Hlavně aby koření nebylo plesnivé, nebo tak něco.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 08.01.17 13:14

Dávala jsem od roka Terezce do dýňové polévky a OK.

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 08.01.17 16:03

Tak malí indové na to neumírají,.

Jedinný problém je, jestli jí to bude chutnat, ale v žádném případě tam není něco, co by batolata nemohli.

Nehledě na to, že pokud nemáte pocitvou masalu z indické speciálky, tak to stejně bude jen troška kukrumy se zázvorem a solí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama