Reklama

Recept na víkend - s čerstvým listovým špenátem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 06.01.17 12:50
Recept na víkend - s čerstvým listovým špenátem

Ahojda, prosím o vás recept na hlavní chod s čerstvým listovým špenátem. Nejlépe recept odzkoušený :-). Manžel mi jej zakoupil a já nevím, jak zpracovat. díky :mavam:

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16924 příspěvků 06.01.17 12:53

Ja ho nejradeji s testovinama, necham na masle zavadnout, pridam cesnek, zaliju smetanou, kratce svarim, sul, pepr, hotovo, promicham s testovinama.Lze pridat sunku nebo kureci maso.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 06.01.17 13:03

Já ho podusím na cibulce a česneku, přidám trochu smetany a zamíchám s bramborovými noky a kuřecím masem nebo lososem.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 06.01.17 13:08

Nebo ještě na podobný způsob ho zabalím do slaných palačinek a dám zapéct s parmezánem.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 06.01.17 13:15

@Simonea Já si ho dělala včera k obědu, orestovala jsem žampiony, mrkev, papriku, přidala sojovou smetanu a špenát, s rýží to bylo výborné :-) koření - sůl, pepř, lahůdkové droždí.

Halamka
Závislačka 3456 příspěvků 06.01.17 15:03

Davam do masovych zavitku nebo rolady, muze byt s michanymi vajicky, slaninou…

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 06.01.17 15:08

@Eemii díky za recept. Jak prosím děláš bramborové noky? díky :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama