Recept na víkend - s čerstvým listovým špenátem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonea
Kecalka 134 příspěvků 06.01.17 12:50
Recept na víkend - s čerstvým listovým špenátem

Ahojda, prosím o vás recept na hlavní chod s čerstvým listovým špenátem. Nejlépe recept odzkoušený :-). Manžel mi jej zakoupil a já nevím, jak zpracovat. díky :mavam:

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17003 příspěvků 06.01.17 12:53

Ja ho nejradeji s testovinama, necham na masle zavadnout, pridam cesnek, zaliju smetanou, kratce svarim, sul, pepr, hotovo, promicham s testovinama.Lze pridat sunku nebo kureci maso.

cverunka
Závislačka 2610 příspěvků 06.01.17 13:03

Já ho podusím na cibulce a česneku, přidám trochu smetany a zamíchám s bramborovými noky a kuřecím masem nebo lososem.

cverunka
Závislačka 2610 příspěvků 06.01.17 13:08

Nebo ještě na podobný způsob ho zabalím do slaných palačinek a dám zapéct s parmezánem.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 06.01.17 13:15

@Simonea Já si ho dělala včera k obědu, orestovala jsem žampiony, mrkev, papriku, přidala sojovou smetanu a špenát, s rýží to bylo výborné :-) koření - sůl, pepř, lahůdkové droždí.

Halamka
Závislačka 3664 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 15:03

Davam do masovych zavitku nebo rolady, muze byt s michanymi vajicky, slaninou…

Simonea
Kecalka 134 příspěvků 06.01.17 15:08

@Eemii díky za recept. Jak prosím děláš bramborové noky? díky :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >